Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika222
6. feb 2013

@pristela tak ja sa hlasim 🙂 tesim sa na vas osobne, nejake blizsie instrukcie? Poznavacie znamenia? :D

pristela
6. feb 2013

@nika222 jeee, aj jaaaa, poznavacie znamenia ? Lenka = krasna blondínka, mladá , šikovna a usilovne makajúca. Ja= vráskavá, zrobena, nudiaca sa osoba ponevierajúca sa okolo stánku torty snov 😀 😀 😀

mimcak
6. feb 2013

@zuzana92101 ano ja ho už mám hned prvý deň mi ho manžel kúpil.Posledný v stánku vraj sa rýchlo vypredali. J e celkom fajn sú tam recepty postupy. no myslím,že pre vás profíčky nič moc 😅 ,ale pre začiatočníčky určite pomôže. 😵 No dalšie číslo aspoň podľa obsahu už vyzerá lepšie. 😉

lamps
6. feb 2013

@nika222 never @pristela, ona má o sebe skreslenú a nie pravdivú mienku. Ona je fešanda, takže hľadaj dve fešandy - ryšavú a blondýnku 😅 😅

patrikmisko
6. feb 2013

dievčence, potrebovala by som poradiť, neviem aku farbu mam kupiť, potrebovala by som perleťovu, a tiež zlatú. Prosim, ktorá je dobrá? dakujem

viera6
6. feb 2013

Ahojte,
prosim vas o radu idem robit notebook na torte ..upiekla som si medové platy na to.. len neviem,čim naplniť čas,kde bude monitor,či plnkou alebo stači lekvárom a dám tam 3 špajdle...nebude sa to prelamovat?a čim je lepšie naplnit?
Dakujem za každú radu 🙂 😉

zuzana92101
6. feb 2013

@mimcak 😉 ja sa za proficku nepovazujem, hihi, este sa mam veeeela co ucit. Tak hadam dalsie cislo sa ujde aj mne 😅

daducha
6. feb 2013

@zuzana92101 podla mna uplne o nicom 😝 .Mozno pre niekoho kto iba zacina piect to bude zaujimave, pre mna uplne vyhodene peniaze .Ktorakolvek z Vas urobi krajsiu a elegantnejsiu torticku,pre mna su hodne gycove 😅 ,ale asi je to iba vec vkusu .Ked sa mi podari, vecer Vam odfotim par stranok ..

daducha
6. feb 2013

@zuzana92101 kludne ti poslem to moje ked chces,pisni mi adresu do IP a zadarmo 😉

lentilka135
6. feb 2013

Môžete mi prosím poradiť čokoládovo pomarančový krém do torty? Ďakujem!

dm1
6. feb 2013

@daducha zdielam tvoj nazor pre zaciatocnika super 😝 🤐

zuzana92101
6. feb 2013

@viera6 ahoj, ja by som monitor osobne robila z oblatok a nie z korpusu. Tie ti budu lepsie drzat formu, aj sa obalovat. Medzi ne mozes dat roztopenu cokoladu, do ktorej daj hned aj spajdle, aby sa to prilepilo a ked to stvrdne, bude ti to dobre drzat. 😉 Neviem, ci som to dobre vysvetlila, ako to myslim. Monitor sice bude len na okrasu, ale aspon nebude taky, ze budes trpnut, ci ti to nespadne 😉.

dadka212
6. feb 2013

@zuul ja by som určite urobila nejakú krivú tortu 😀

babyyy musím si predpiecť a možno dobehnem do tej incheby 😎 len na nedelu mám 4kusy 😝 asi idem modelovať nech to stihnem šup šup 😝

zuzana92101
6. feb 2013

@daducha super, ak sa ti bude chciet, budem len rada...nech viem, ze nemam za cim banovat. Bolo okolo toho haloo, tak som myslela, ze to bude nieco waw. 😉

zuzana92101
6. feb 2013

@daducha ale nieee, co si 😉 zas tak velmi za tym nebazim 😀 , ale si zlata, dakujem za ochotu. Len som chcela vediet, ci tam bolo nieco, co by sa mi zislo...lebo sa neviem do mesta dostat a kupit si to. No ale ako pisete, nic extra...takze uz mi luto nie je 😝

dm1
6. feb 2013

@patrikmisko ja pouzivam praskove - zlatu http://www.sugarart.sk/metalicka-golden-sands a perlet tuto http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh... ale viac pouzivam perlet v spreji ked chcem celu tortu nastriekat

maya30
6. feb 2013

Baby mam narocnu zakaznicku ktora chce ochutnavku predtym ako si objedna...ja neviem co jej mam povedat, akoze fakt 😝

lamps
6. feb 2013

@maya30 asi by som ju poslala do Ameriky 😀 😀 😀 a slušne jej vysvetlila, že u mňa sa žiadne ochutnávky nekonajú 😀

viera6
6. feb 2013

@zuzana92101 ja som aj myslela,že spravím na oplatke len oplatky maju u nas také úzke a to by som nemala dobre preto som upiekla medové platy na plech a tie prepálim a natrem...len som si neni ista čim to bude lepšie asi tou plnkou... 😒

lussy23
6. feb 2013

@sisix to je krásna ruža

jakelina
6. feb 2013

@maya30 taky bych ji poslala někam, budeš dělat piškoty z jednoho vajca a krém z 10 ml šlehačky? Kdybys byla cukrárna neřeknu, ale doma??????????? 😝 😝 😝

artepf
6. feb 2013

@jakelina ahoj Majko, na FB mě určitě nemáš, já odsud nemám myslím nikoho, neposílala jsem si nikdy žádné z vás žádost o přátelství 🙂 , ale jestli chceš, tak si vyhledej Petra Figerová 😉 . Jinak ty rybky jsem dělala růčo, jen jsem si v PC našla fotku, zvětšila a pořád jsem na ni koukala, ale to určitě ty zvládneš levou zadní taky 😎 . Můžu ti tu ještě hodit fotku zblízka 🙂

zuzana92101
6. feb 2013

@viera6 musis dat nieco, co bude drzat po kope. Ja, ked tak, by som dala cisto maslovy krem (maslo a praskovy cukor), dobre to dat zatuhnut. No ale popravde neviem ako ti to bude drzat po kope, mozno ano, ked to potiahnes...sama som zvedava...vela stastia 😉

dm1
6. feb 2013

@gabulenka pozri si toto video mas tam aj zakladne rady na potiahnutie torty krasne to tam viidet. na tej stranke je aj v diskusiach vsetko roztriedene a aj fotopostupy @gabulenka

super postup pre ZACIATOCNICKY http://tortyodmamy.sme.sk/potahovanie-okruhlej-...

zuzana92101
6. feb 2013

@maya30 😀 moc pozera americke filmy 😀. Ja by som ju odmietla. Bud chce a ked nie, tak nech ide k niekomu inemu... 😉

jakelina
6. feb 2013

@artepf děkuji, to jsem myslela, tady ty kapříky. Jsou super. Díky ještě jednou. 😉 Uložím si a zkusím vymodelovat něco podobného.

alenv
6. feb 2013

@dada2007
@nika222 holky tak jsem tam dala 400g bílé čoko, 2 šlehačky 33% Olma ta je pro mě nej, že zdrží a jedno mascarpone a fakt luxus.. krásně tuhé a nemusí se tam dávat již žádná smetana fix či jiný ztužovač je výborný 😉

pristela
6. feb 2013

Baby teraz by ste mali vidieť ako vypadá práca na živnosť z domu , umieram , nervy mam narvate uz vo vsetkych prazdnych vedrach zo smartflexu 😠 😠 😠 poraza ma, chalani maju tyzden chrípkove prazdniny a oni zdravý ako ryby tak strasne veselo u nas 😠 😠

@lamps ty si vtipnáááá 😀 ozaj asi v piatok by mal ist moj cez Pe , mozno sa mu teda nasáčkujem aj ja do auta , este neviem 😵

@maya30 povedz jej , ze kludne , napis jej ale zoznam s cenami za suroviny, elektriku, vodu, umyvanie a jasne ze suroviny za cely tvaroh atd ... ked preplati tak v pohode , alebo ak ti urobi objednavku za najmenej 1000€ ako to maju amerikánci tak ochutnavku platit nemusi 😀 😔 😔 a že ju pozdravujem 😵 😵 😵

jakelina
6. feb 2013

@artepf právě mi poslali předlohu dortu s lekníny a rybami a ty jsou dělané z formičky, je to vidět, je to takové úpně nachlup stejné a miniaturní šupinky. Formičku za 300,- korun kupovat nebudu, to snad zvládnu nějak vymodelovat.

dm1
6. feb 2013

@maya30 ked chcu americke ochutnavky nech si zaplatia aj americke ceny 😉 . U mna by nehrozilo maju smolu.