Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ejco
16. mar 2013

@lamps tak je na nej vsetko mozne co sa k sebe vobec nehodi,ale tak decka pojedia.Nezivim sa tym,teda zatial 😀 Nejako ma to chytilo,najradsej by som isla robit dalsiu 😅

jakelina
16. mar 2013

Moje pokusné miminko, je chudát pěkně tlusté, já jsem ho měla v dlani a tím teplem se roztékalo. Ale pak jsem z něj udělala zase kuličku, ptala se mě paní, jestli bych uměla udělat na dort miminko v plence. Já jsem jí řekla, že ne, ale chtěla jsem si to zkusit. Dělala jsem ho teď u televize

ejco
16. mar 2013

@pristela zlataa dakujem.No pri dvojickach som nemala moc casu sa hrat s nou.

lussy23
16. mar 2013

@levandulka3 tie sú krásne a tne ahvinko je ndáherný
@ejco peknučká je

lamps
16. mar 2013

@ejco na to pozor, tortičky sú vysoko návykové, vyvolávajú závislosť 😀 😀 😀

lussy23
16. mar 2013

@jakelina je nádherné

lamps
16. mar 2013

@jakelina je super 😅

lussy23
16. mar 2013

Inak kukala som tie najlepšie torty a prvý krát som tam videla krásne postavičky! Toie dievčatká pri tom kostole. Konečne. 🙂

ejco
16. mar 2013

@lussy23 dakujem pekne.Neni to neviem co,ale mam z nej velku radost.A dala som do nej velmi vela lasky.

lussy23
16. mar 2013

@dada2007 krásnučké
@lubi22 nádhernéééé

ejco
16. mar 2013

@lamps vidim veru,ze je to riadna droga 😀

lussy23
16. mar 2013

@lamps nádherná a tí mimovia sú nádherní. Vidím že u detí vesmír boduje😀 Ako aJ U MňA.😀 V ich veku som ním bola doslova posadnutá. 😀

lussy23
16. mar 2013

@janula.h krásnučká
@eliska22 je ndáherná
@gabka11 ceľmi vydarené tortičky
@pristela nemám slov. nádherné
@voskovaeva krásna @lawli krásnučká

lussy23
16. mar 2013

@viera6 krásne perníky
@vecernicci nádherné

lussy23
16. mar 2013

@maya30 až na tú poslednú krásne všetky! ale berte to tak, že ja nemám rada torty ,,len pre dospelých"
@lifinka krásne

gabka11
16. mar 2013

@lussy23 ďakujem 🙂

lussy23
16. mar 2013

@adrianai nádherná
@eliska22 nádherné
@simasa tá je ndáherná
@ajka82 nádherné tortičky
@zuzana92101 parádny tučniačik
@lucula73 je nádherná
@salonka1981 nádherné @timonko nádherná

mizulienka
16. mar 2013

baby, robim ten vlacik, akurat som ho aplnila...a ma na vysku 15cm...nie je to nejak vela?? 😕 este somnerobila 3D tortu a som tava, ze som sa tentokrat nechala nahovorit 😕 😕 😠

lussy23
16. mar 2013

@adrika202
@rapunzel1
@mariann2

@wera.g krásne tortičky baby
jakelina - krásny postup. ja tváričku neviem urobiť. nemám v rukách jemnosť a deformuje sa mi to 😔

79zuzana
16. mar 2013

@ejco gratulujem k prvej torticke....a nahodou je super

enatko
16. mar 2013

@pipka Ahoj,už viem ako na tú krajku a srdečná vďaka za radu,že strčiť do mraziaka. Je to super nápad. Ďakujem!!! 🙂 😉

enatko
16. mar 2013

@jakelina Jejej,toto je super!!! 🙂 😀

lussy23
16. mar 2013

@kohutovci nádherná kočička
@ferinka krásna
@janula.h nádherné waw tá lodička

lussy23
16. mar 2013

baby niečo decentnejšie pre 30ročného muža nemáte? Ale nie prsia ani pivo ani zadok.

jakelina
16. mar 2013

@lussy23 mně se to taky topilo, kdybych ho dělala, že ho potřebuju, tak bych to musela nechat obeschnout, já jsem to udělala jenom tak a bylo tak akurát a v té dlani přibralo během focení nejmíň půl kila 😀 😀 😀

bambula1307
16. mar 2013

@jakelina juj Majka sak jake krasne mimco..aj tie xichtiky su super..sikovnaaa 😀 😀 😀

pralinka25
16. mar 2013

dievcata chcela by som vas poprosit este o jednu radu a nazor. mam robit knihy. maju byt dve na sebe jedna sikmo a obe knihy budu este na jednej torte ktora bude akoze doska stola. a obe knihy spolu by mali byt na vysku asi tak ako jedna torta. cize plat plnka plat jedna a plat plnka plat druha. ale to by bolo pri krajani ako kolac. chcela by som aby sa tie dve knihy krajali vlastne ako jedna torta. ako by ste tie knihy obalili? kazdu zvlast ako dve samostatne torty alebo nejako spolu. totiz nerada by som tam mala vela toho potahu hlavne medzi tymi knihami. a este ma zaujima ako urobit ten spodok na tej vrchnej lebo tam tie rohy vlastne budu vo vzduchu a budu vidiet. ale ak ich obalim ako kazdu zvlast a tu vrchnu aj zo spodu tak medzi knihami budu vlastne 2 vrstvy potahu a to je bla ☹ a potom na tanier dostanu vlastne len nizunku tortu ako kolacik. tak neviem ako to urobit. boze napisala som to ako cvok ale dufam ze mi niekto porozumie a poradi 😅

pralinka25
16. mar 2013

a tu je obrazok ako zhruba by to malo byt tie knihy len nebudu tri ale len dve a na stole

timonko
16. mar 2013

@lussy23 dakujem 😉

lamps
16. mar 2013

@pralinka25 a keby si dala každú knihu na osobitnú podložku a potiahla len vrch a boky a spodok by si spravila len ten lem okolo strán knihy, aby to vyzeralo, že je potiahnutý aj spodok? Tá podložka by ti pekne držala tú knihu a aj tie prečnievajúce rohy knihy