Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lawli
14. jún 2013

@lifinka ďakujem krásne,jasne že si ju ulož 😉 ...ta hlava je 2D je to očný klam...teda ak si myslale ,že čím som ju vplnila...v najhrubšom mieste ma cca 2cm možno menej...
@maca77 ďakujeeem 😉
@luciahromadkova ďakujem pekne moja 😵
@elamaslakova ďakujeem , jasne že si ulož...ja som rada že aj ja dokážem byť inšpiráciou 😵 😵
@pipka ďakujeeeem 😉 🙂
@florentina vďaka 🙂
@pristela ďakujeeem ...mam sa kým inšpirovať 😉
...veľké ďakujem aj za všetky lajky...babuľky ste úúúúžasne...

anibas
14. jún 2013

@dm1 pozri Reproma kreativ Prešov 😉

anibas
14. jún 2013

@lawli RR - úúúúúúúúúúúúúúúžasná !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pipka
14. jún 2013

no a konecne posledna 😉 cokoladova, parizsky krem a jahody 😉

nika222
14. jún 2013

@pipka uuzasna ta lopta 🙂 Ja tiez pridavam svoje tohtotyzdnovky a idem si konecne vylozit nohy, a celý víkend nic nerobim 🙂

pipka
14. jún 2013

@nika222 dakujeem 😉

denisak77
14. jún 2013

@lawli krásne ,prvú určite ukladám,prepáč ak ju skopírujem ,ale je perfektná.

simasa
14. jún 2013

@pipka Tie postavičky z včielky Maji sú perfektné 🙂

pipka
14. jún 2013

@simasa dakujeeeem, sak dva dni som sa s nimi serinkala 😅 😝 😀

denisak77
14. jún 2013

Zdravím,pridávam moje tohotýždňovky aj keď nie som spokojná s výtvormi,lebo pri takom množstsve som nič lepšie nevytvorila,do konca som nevyskúšala nové krajky čo ma dosť štve,ale to je tak iba sa rýchlo zbaviť roboty,lebo nič nestíham,však viete o čom hovorím.A toto teplo,no katastrofa,v lete odmietam piecť.Ešte jednu jednoduchú na nedeľu a dopečené.

lawli
14. jún 2013

@anibas ďakujeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lawli
14. jún 2013

@denisak77 ďakujem pekne...kopíruj budem len rada 😉

lokalistin
14. jún 2013

@njonja mne raz zostal krem mascarpone so slahackou a som to zamrazila a bolo to nechutne som to vyhodila

wera.g
14. jún 2013

ženuškyyyyy prosím prosím tapetky nejaké - cililing a včielka mája 😉 čím viac toho mám, tým viac moja fantázia nepracuje, už som hotová... ˇDAkujem moooooc 😵

janula.h
14. jún 2013
lamps
14. jún 2013

a mám pre tento týždeň hotovoooooooooooo

mirinecka
14. jún 2013

@dm1 môžeš mi prosím hodiť presný pomer na bielkovú polevu, že by si mi ty mohla poradiť, potrebujem spraviť bodky na nohavičky ďakujem

halienka
14. jún 2013

Ahojte babky, tak moja prvá čokoládová, ďakujem moc za všetky rady, veľmi ste mi pomohli 😵 😵 😵

lamps
14. jún 2013

@halienka tá vyzerá famooooooooooooooooooooooozne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mariann2
14. jún 2013

ahojte, pridávam moje tohtotýždňové, boli to také torty, čo som robila opakovane, okrem toho srdiečka

mirinecka
14. jún 2013

@mysiatkoo som pochopila asi to nakoniec aj nariasim tak že tam popcham malé kusočky servítku pod hmotu aby boli volániky

mrka2
14. jún 2013

@halienka mnaam, vyzera super!!!

pipka
14. jún 2013

@halienka boze ta vyzera skveleeee, mnaaaaam 😵

pipka
14. jún 2013

@mariann2 vidim, ze sme mali futbalovy vikend 😅 😀 😀

dm1
14. jún 2013

@mirinecka na bodky na nohavicky to mas v podstate jedno nemusi to byt resne ale inak je to vaha bielka x 5,3 a tolko gramov cukru preosiateho + lyzicka citron.stavy. Slahat na najnizsie otacky s jednou metlou 15 min. alebo rucne

dada2007
14. jún 2013

@denisak77 chcem sa ťa spýtať......tú slzu máš formu alebo si vyzerávala z niečoho? kolko mala cca cm a kolko cca kg? dakujééééééééém.........a ešte........ten Mater(Burák)......ten mal cca kolko kg? Máš na neho postup? dakujem moc!!!!!!!

viera6
14. jún 2013

žienky prosíííííím nemáte niektorá foto postup na postavičky z doby ľadovej.....

woman04
14. jún 2013

@pipka pekná loptucha... 😉

woman04
14. jún 2013

@halienka perfektná,vyzerá prudko jedlo 😵