Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuul
4. júl 2013

dievcata aku tortu pre 90rocnu babku? nechce ani babku a ma to byt stvorec. len kvietky? a z velvetu ich asi nespravim vsak?

lamps
4. júl 2013

@zuul z velvetu urobíš aj kvietky v pohode

eliska22
4. júl 2013

@nellynka jáááj to nezávidím skoré uzdravenie prajem 😝 moja malá je dá sa povedať zase nonstop chorá od marca a to nechodíme ani na také masové akcie ani do nákupných centier a bývame na dedine, do škôlky ide tak na den dva a opäť chorá ☹ už som z toho na nervy 😝

reruna
4. júl 2013

@zuul z velvetu se dělají květy dobře

zuul
4. júl 2013

holky potrebovala by som maskacovu, myslite ked zmiesam kopky farieb vyjde mi to vyvalkat? a bude to maskacove?
d.
ako toto.

zuul
4. júl 2013

@lamps dakujem, len ci vydrzia v tomto teple.

lamps
4. júl 2013

@zuul vydržia, ja som robila včera na tú ružovú tortu, čo som dnes pridávala. Kvietok som robila v noci a dnes som ho dávala na tortu a držal

zuul
4. júl 2013

@lamps super, dakujem ti. si velmi zlata.

lamps
4. júl 2013

@zuul nie je za čo, ja zlatá nie som, Smartflex je zlatý, že drží tvar 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
4. júl 2013

@zuul áno, ja by som to tiež tak robila

lussy23
4. júl 2013

@zuul krásna
@vendullka krásnučké

aduskatt
4. júl 2013

@zuul ano, bude to take

pipka
4. júl 2013

@eliska22 dakujeeem 😵

vendullka
4. júl 2013

@lussy23 Děkuji, byla jsem z tho nešŤastná, že se mi ta figurka nepovedla, ale snad není až tak hrozná...

pipka
4. júl 2013

@lussy23 no veru...niekedy mas postavicku za polovicny cas ako sa piplat s tym vykrajovanim a skladanim obrazka 😝 😉

zuul
4. júl 2013

@aduskatt @lamps dakujem.

puckalucka
4. júl 2013

Ahoj sikulky😉 , pristi tyden me ceka opet po roce🙂 vyroba dortiku pro syna(4roky). Byly byste tak hodne a doporucily mi nejaky oblibeny korpus a napln? Moc moc moc Vam dekuji. Krasny vecer. Lucka

pristela
4. júl 2013

@aduskatt hele šéééfovááá 😀 😀 😀 perletovy sprey sa po otvoreni a pouzití má kde skladovať ? v chladničke , ci nemusi, či ? vopred dekovalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

pristela
4. júl 2013

Holky uuuuzasne torticky ste popiekli , olúúúúúbitkovala som čo som stihla zazrieť 😉 😉

@pipka žena moja , denes nespi !!!! na tvoju pocest robim rapunzel 😝 😝 😝 ale že aku , chichi 😀 😀 😀 alebo zeby si mi dohodila tu tvojuuuuuuu 😵 😵 😵

aduskatt
4. júl 2013

@pristela 😀DDD nemusi sa do chladnicky🙂 daj, kde sces🙂

pipka
4. júl 2013

@pristela ber si aku len sceees 😀 😀 😀
som straasne zvedava na tu tvoju...to uz vidim, ze ta moja tu ostane v hanbeeee 😅 😅 😝 😀

mamina1978
4. júl 2013

@levandulka3 dakujeeeeem za rady 😵 😵 😵 😵

mamina1978
4. júl 2013

@pipka ved je krasna 😵 😵 😵

mamina1978
4. júl 2013

@lamps Waaaaaaaauuuuuuuu Andrejka , ta detska je nadhernaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 100 bodova 😵 😵 😵

pipka
4. júl 2013

@mamina1978 nooo ale na tu pristelkinu urcite nebude mat 😀 😀 😀
ale s tym som sa uz zmierila..ze na nu nikdy mat nebudem 😀 😀 😀 ale mam ju v rodine a to mi staci 😀 😀 😀 😎

mamina1978
4. júl 2013

@pipka kdo ma v tejto teme na pristelku , zeeeee 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀
Ale nie 😉 , mne sa fakt tie tvoje princezne 2 D velmi pacia 😵 😵 Aj tu tvoju snehulienku mam ulozenu...... ibaze ja ju nemam akemu dievcatku spravit 😔 A celkovo som si ja na tie 2 D este netrufla 😔 Obet si urcite neskor najdem . 😎 😀

pristela
4. júl 2013

@pipka
@mamina1978 vy ste trdelnice 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja mam ulozenu tu Snehulienku 😵 😵 😵

pipka
4. júl 2013

@mamina1978 poslem ti moju Hanku? 😀 😀 ta chce vsetky torty 😀 😀 ked robim auto, chce okamzite auto, ked robim princeznu, tak chce princeznu a ked zvieratko, tak aj to chce...skratka ona vzdy povie ze jeeej toto je najkrajsia torticka a aj mne taku spraviiiis? a najlepsie hned zajtra 😅 😀 😀 😀 😀 😀

takze ak by niektora potrebovala pochvalit svoje vytvory, vdacne vam poslem moje deti 😎 tie chvalia aj bielu vyvalkanu hmotu na podlozke 😅 😅 😅 😀
Tomi dnes, ze jeeej to je kuasna touta 😅 😅 😅 😀 😀 😀 a este len hmota v kybliku 😀

mamina1978
4. júl 2013

@pipka Zlatyyyyy je ten tvoj maly 😵 😵 😵 Aj moji najmensi maju najväcsiu radost z MMF, ked ho mozu papat. Ani to nemusi mat formu, hlavne je , ze to mozu rychlo strcit do pusinky. Iba ty dvaja starsi pubertaci maju vzdy nieco extra na kritizovanie.
Dievcatko by sa mi veru zislo, a to nielen koli tortickam 😀 😀 😀 Ale aj koli satockam , copikom a babikam 😵 😵 😵 😵 Ale tak starsi chalani maju nakazane len vnucky priniest domov 😎 😀 😀 😀 😀 Tak si to dufam vynahradim. 😎 😎 A potom aj dievcenske torticky dosytosti napeciem. 😵 😵 😵