Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mimcak
14. mar 2014

@pipka tá ježurka je riadna krásavica. 🙂,super . Takého podobného som raz chcela urobiť,ale ked som si predstavila čo by s tým bolo práce,tak som hned menila plány a robila som vtedy ten vrtulníček. 😅 .Takže máš môj obdiv. 😉

mimcak
14. mar 2014

no a moja,bezlaktozová 😅 .

martinka1981
14. mar 2014

@nikita308 no to nemusim ani pisať 😀 to je jasneeeee 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
14. mar 2014

@mimcak dakujeem 😵

pristela
14. mar 2014

@ejkula andelka uz som znova na smarte , bo ako ho zlacneli tak sa mi stella financne neoplatila prave preto ze na kvety by bola nepouzitelna a aj tak by som musela na ne kupit smart a rozlisovat dve hmoty ,kusky pofarbene.... nooo nic pre mna. Ja som z nej robila aj postavicky, ale oni ti nikdy nevytvrdnu stale budu makke a teda niektore ani nebudu drzat tvar , podla toho ako teplo mate doma

nika1985
14. mar 2014

ahojte zienky nemate niektora nejake inspiracky na tortu z orlom jaj keby som vedela tak tu objednavku neberiem uz 3dni hladam a vsade len znaky klubov a ten krpec chce ze normalneho mna porazi pomoc a to napolovicu lebo na druhu ide mimon ci co to je ☹ Dakujem velmi pekne za kazdy obrazok ci radu ako nato

michaela3011
14. mar 2014

baby, ked tak tu citam medzi poslednymi prispevkami o tom baliacom papieri 😅 sa normalne hanbim 😀 ja uz radsej nechodim ani do mojich oblubenych obchodov 😅 a ked, tak s klapkami na ociach 😀 viete kolko mam toho doma???!!! 😀 vzdy ked zbadam nejaky zaujimavy tak hned berem 😀 normalne asi 30druhov mam 😀 mozno aj viac 😀 no take precackane nikdy neberem 🙂 ale uz som sa stopla 🙂 bo neviem kedy to spotrebujem vsetko a aj so skladovanim uz mam problem 😅 len neviem co budem robit ked naskoci do predajni novy tovar 😅 😅 😅 😀 v kazdom pripade verim, ze sa mi kazdy jeden bude hodit 😀 ked uz nie na obalenie kartonu pod tortu, tak aspon na zabalenie darceka 😎 😀

pekny vikend Vam prajem 😵

lamps
14. mar 2014

@michaela3011 aj ja som si dnes dve rolky prikúpila 😀 😀 😀

lamps
14. mar 2014

@nika1985 rada by som pomohla, ale nemám nič .... kam chodia ľudia na takéto nápady?

michaela3011
14. mar 2014

@lamps a kolko toho mas doma??? 😅 dufam, ze nie som jedina s "papiernictvom" doma 😀
ja som raz najviac 18kusov prikupila 😀 som mala vela volneho casu pred pracou tak som obehala cele obchodne centrum 😅 😀 vtedy sa kolegyna a sefka smiali, ze aky darcek dostanu, ked som tolko papieru nakupila 😀

lucula73
14. mar 2014

ahojte,
jediná,na želanie,podľa zaslaného obrázka,trošku som to zmenila 😉

lamps
14. mar 2014

@michaela3011 presný počet neviem, nerátala som ..... ale je ich dosť 😀 😀 😀 😀 ja som sa dnes uspokojila s dvomi rolkami, ale tiež som poškuľovala aj po iných

michaela3011
14. mar 2014

@lamps ja uz pomalicky zacinam stuzky/stuhy pozerat 🙂 to zabere menej miesta 😀 moje hobby je zbierat miniatury flasiek alkoholu 😅 mam uz vyse 250kusov 😀 snad neskoncim s takymto poctom pri baliacom papieri 😀

lamps
14. mar 2014

@michaela3011 oooooo tak to ja mám stužiek celkom slušnú zbierku - takú krabičku mám plnú 😀 😀 😀 😀

lokalistin
14. mar 2014

Baby nejaky tip na dobry film, na nocnu?

lamps
14. mar 2014

@lokalistin veď budeš pracovať, nestihneš pozerať film 😀

lokalistin
14. mar 2014

@lamps to v uzadi,nech som neni sama

michaela3011
14. mar 2014

@lamps stuziek mam malicko nastastie 😀 ale ako sa poznam, tak raz dva dokupim 😀
inak vcera som upratovala v kuchyni moj regal s cukrarskymi pomockami 😕 ja ani neviem kde sa to vsetko u mna nabralo 😕 no vcera som si napriklad podvedome nevedome kupila silikonovu formu na makronky 😀 tie by som chcela vyskusat 😵 ale tiez som objavila, ze mam nejake pomocky aj na pralinky 😀 priatelova sestra a mamka do mna rypu, zeby som mohla aj take nieco vyskusat 😀 budem suhlasit ale iba s jednou podmienkou, ze u jednej z nich v kuchyni 😀

lokalistin
14. mar 2014

@michaela3011 bola si v tchibe? ja ju chcem tiez kupit tu na makronky chcem tiez skusit

lamps
14. mar 2014

@michaela3011 ty počuj a nechodia tie veci za tebou samé? len tak z vlastnej vôle? 😀

@lokalistin to chápem, ale tip nemám žiadny, ja som naposledy pozerala s mojimi babami Na vlásku 😀 😀 😀 😀 takže ja fičím na tomto žánri a ešte Mášu a medveďa

michaela3011
14. mar 2014

@lokalistin v Kauflande som kupila 🙂 ale je to Tschibo 😀 taka nebezpecne ruzova 😀 som aj rozmyslala, ze ci ju vezmem 😀 no kedze inu farbu nemali, tak som si nenavyberala 😀

lokalistin
14. mar 2014

@michaela3011 no musim zajtra zbehnut do edeky kuknut,ci maju

lokalistin
14. mar 2014

@lamps a ja ficim na frozen (ladove kralovstvo) milujem olafa 😉

michaela3011
14. mar 2014

@lamps vidiiiiis to 😀 😀 😀 tak v tom pripade sa aj same rozhadzuju a povaluju po kuchyni 😀 potvorky 😀 tak som predsa v tom nevinne 😝

lamps
14. mar 2014

@lokalistin na to ma dnes nahovárala Terezka, že mamina poďme si spolu pozrieť Ľadové kráľovstvo, prosííííím a ledva na mňa pozerala

lamps
14. mar 2014

@michaela3011 presne tak 😀

lokalistin
14. mar 2014

@lamps ale v tom 3D je to krajsie, ja som si aj poplakala 😢 pri tom, sa tesim na velku noc pojdeme s detvakmi na RIO 3D

michaela3011
14. mar 2014

@lokalistin ja som minuly tyzden vsade zhanala formu na velkonocneho baranka 😠 nikde nic 😠 az v Müller mali 3rozne druhy 😀 no v nedelu ideme na Slovensko, tak pozriem este tam 😀

lokalistin
14. mar 2014

@lamps ok musim zacat modelovat,lebo sak tu budem trcat aj do 6:00 dobru noc