Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

adrika202
19. apr 2014

@evicaka dakujem velmi pekne 🙂 no u mna taka klasika 5-6 tort na vikend 🙂

jakelina
19. apr 2014

@adrika202 ty jsi nezmar a to chodíš i do práce?? 😲 😲

adrika202
19. apr 2014

@jakelina hehe 🙂 ano , od 8,00 do 16:15 som v práci 🙂 ale zase ja mám fajn prácu ,vela vecí si vybavím pocas pracovnej doby ako nakupy na torty a tak 🙂 a nemam chlapa ktorý by mi do všetkeho kecal a vadilo by mu ponocovanie pri tortach 🙂

jakelina
19. apr 2014

@adrika202 tak to jsi fakt dobrá, já jsem asi nemožná, já víc jak 3-4 za týden nestihnu při práci. Nevím jestli jsem tak shnilá nebo co, ale víc nedávám. 😝 😝 Máš můj obdiv.

lamps
19. apr 2014

@jakelina Majka, buď so sebou spokojná, ja viac ako dve torty na týždeň neberiem a aj tak je to na úkor spánku a mojich ratolestí. Celé dni trávim v kuchyni len varením a pečením 😝

adrika202
19. apr 2014

@jakelina dakujem ti velmi pekne 🙂 ty takisto ved 4 deti ,práca a torty to nezvladne nemožná žena 😀 😀

jakelina
19. apr 2014

@adrika202 no tak vedle tebe mám depresi. 😀 😀

elamaslakova
19. apr 2014

Tortička na 50-ku v jarných farbách

adrika202
19. apr 2014

@jakelina 😀 😀 😀 😀 ale by si nechcela vidieť ten neporiadok u mna :D všade mam niečo čo sa týka tort a moje najmladšie ,si už minule sadlo do krabice a kričí mi že mami ja som torta 😀 😀 😀 aj takto odputava moju pozornosť ktorú venujem tortám na seba 😒 aj ked sa snažím čo najviac robiť ked už spí,no nie vždy to ide 😖

blahowoman
19. apr 2014

Ahojte zienky šikovnice. Poradte mi prosim. Akurat peciem orechove korpusy do nich pojde coko plnka ale ja nemjm ani sajnu cim mam poliat korpusy aby neboli suche. Dakujem za rady.

aduskatt
19. apr 2014

@blahowoman kava s rumom

blahowoman
19. apr 2014

@aduskatt prosim Vas napiste mi postup. Lebo neviem ci mam dat nescu alebo zrnkovu. Klasicky urobit kavu a do nej rum? Dakujem

aduskatt
19. apr 2014

@blahowoman no tak to je uplne jedno, ked je to na polievanie, ja zarobim nescu, do toho trosku rumu, ale ten pokojne mozno vynechat a polejem korpusy

nika1985
19. apr 2014

tak a konecne volno mozem ist varit🙂 PEKNE SVIATKY

sisika
19. apr 2014

@elamaslakova teeda-uz davno som nevidela tak prijemne farby na torte-nadhera!

sisika
19. apr 2014

Ja vas nesmierne obdivujem ze robite viac toriet naraz-ja som dnes dokoncovala dve naraz a mam nervy nadranc...

1zaza
19. apr 2014

Moja víkendovka

lencza
19. apr 2014

zdravím všechy dortařky

mám prosbičku.......chtěla bych udělat dort ve tvaru Angry birda Hala, jak udělat ten dlouhý zobák? napadla mě ta burizonová hmota, myslíte,že by to šlo? a jak to přidělat,na samotný dort,aby se to neulomilo?
díky za rady

daniela09
19. apr 2014

odovzdané, môže začať Veľká noc aj u nás

evala777
19. apr 2014

@zz134 ďakujem, motyle sú z patchworku a kvietky klasické vypichovace na pruzinke 😉

luciahromadkova
19. apr 2014

@halienka neviem ci hladas toto....ale dedkovi.... podla hobby a este ma napadlo, ze by to mohla byt 2-3 poschodka a fotky z nejakého obdobia... asi som nepomohla velmi

aduskatt
19. apr 2014

chceli celu osypanu orechmi, tak taku dostali

halienka
19. apr 2014

@luciahromadkova si zlatá, to som mala na mysli, ale nakoniec som sa rozhodla, že urobím niečo ako košeľa, sako, motýlik a ruža vo výklopke. Tento svetrík je pekný ale neviem či by nebol moc športový na takého dedula, tak som to radšej takto zmenila 😀 Vôbec mi nevedeli povedať žiadne záujmy, nechali to úplne na mńa, jedine farby že niečo hnedo-béžévo-biele. A bude to len kruh 26cm. No snáď to nejako úplácam 😀 Ale ďakujem ti za foto, odkladám, to sa určite ešte niekedy zíde 😉 😵

adrika202
19. apr 2014

a ešte muffinky a prisahám že do pondelka sa rúry ani nedotknem 😀 😀 😀

lamps
19. apr 2014

na rýchlo pridávam moju dnešnú a bežím robiť deťom jesť, chúďatká moje týram ich hladom 😀 😀 😀 😀. Torička je pre 4-ročného fešáka

sikag
19. apr 2014

@lamps je nadherna! hned si ju aj ukladam 😉

jakelina
19. apr 2014

@lamps úplně dokonalá

sticker
19. apr 2014

@lamps Veľmi milá torta 😵

ludkas31
19. apr 2014

Pridavam svoj dalsi pokus, aj ked je to hrozne. Bol to den blbec. Najskor pripalena cokolada, potom sa mi nevyslahala slahacka,...nakoniec praca s oplatkou a to bolo asi najhorsie, cele zle prvy aj posledny krat som s oplatkou robila :0(

elamaslakova
19. apr 2014

@lamps NIečo prekrásne