Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
31. okt 2014

@badatt koukla jsem co tam mají a nabídku mají zajímavou, nikdy jsem tam nenakupovala, ani jsem to neznala. Ty to máš vyzkoušené??

jakelina
31. okt 2014

@pipka krásné oba, ten obrázek je moc hezký 😉 Jak jsi psala, že děláš Muchu, tak jsem chvilku uvažovala, že děláš hnusnou mouchu s křídlama

pipka
31. okt 2014

@jakelina nooo ta oplatka ma stvala, taaak som uz veru aj mušky mala v zalohe...a pod to len napis ALFONS 😝 😀 😀 😅

woman04
31. okt 2014

@pipka Jani,nie je problém,ako som písala Zanetke..objednam ti,keď niečo potrebuješ 😊 ..a torticky super😉

denisak77
31. okt 2014

@adrika202 super,krásna torta .Evka nás určite niečo naučila,tu je dôkaz.. Ja to ešte musím trénovať,ale už je to o trošičku lepšie .

denisak77
31. okt 2014

@adrika202 už si objednala?Objednaj aj mne,ja to neviem z ali expresu,mne zvykne švagor z ebayu objednávať ,ale z Ali nemám nikoho.

denisak77
31. okt 2014

@muffinka8 krásna

denisak77
31. okt 2014

@pipka jáááj,to je tá mucha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ?super to vyzerá.

pipka
31. okt 2014

@woman04 dakujem kati 😉 si pokladik 😉
pockam teraz ma to tak nesuri, sak do dalsieho halloweenu mam casuuuuuuuuuuu 😀 😀

dufam, ze si hned zajtra niekto Batmana objedna 😝 😅 😅 😀

ale ak by aj, tak uz mi tu dali link za 0,80€ aj zo SK sktranky 😉
ale ak by som na Ali nieco videla, tak ta oslovim 😵 😵 😵

nika1985
31. okt 2014

Ahojte ja mam iba jednu aj to ako darcek tak som skusila ganache mam to odfajknute ze som skusila a teda ostavam dalej pri mojej kasicke🙂 uvidim ako sa to zajtra bude krajat a na ohlasy.

zanett18
31. okt 2014

Vidim,ze zase pribudli krasne umelecke diela...babule,mate zlate rucicky 🙂 ja pridavam moju dnesnu...

pristela
31. okt 2014

@nika1985 oo, tak ak sa da tak mi sim ta objednaj , ty si blizsie ku mne 😀 😀
@woman04 no ak to Nikus pohnojí 😀 😀 😀 😀 tak ta mam v zalohe, bo ja som stara skola 😀 a novych veci sa bojim 😀 😀 😀

lokalistin
31. okt 2014

@adrika202
@jakelina ja mam tu prvu co si davala Majka, tiez od cinana-dokonca 2kusy a su o nicom a mam original a ta je super

lokalistin
31. okt 2014

@pristela ja mam dve od cinana,ktore nepouzivam,lebo sa mi s nimi moc dobre nerobi,ale ty zvladnes aj s tym,tak ak chces ti na vianoce jednu dam-vymenim za taku peknu magnetku 😉

mamcas
1. nov 2014

@adrika202 bože to tá predikcia hluuupa ☹ samozrejme som tam štedro naliala vajecny likerik 😀

pipka
1. nov 2014

@mamcas ale ved mohla si tam aj dakeho fesneho dilera supnut 😀 😀 😀 mozno by ti tie vajcia nosil 😅 😀

jakelina
1. nov 2014

@lokalistin já mám taky jednu doma a s tou to jde dobře a někdy je zrovna v myčce a potřebuji čistou, tak budu mít jednu náhradní. No uvidíme co to bude za kvalitu. 😀 😀 😀

njonja
1. nov 2014

Ahojte kocky, sa hlasim naspat v sluzbe🙂 najmensi ma tri mesiace, takze sme sa uz dako zohrali a uz mozem piect 😀 😀 ..prsty ma svrbia, si neviete predstavit ako !!!
pridavam moje za posledny tyzden. Velka biela je na Oktoberfest party pre oslavenca, co je aj fanusikom futbalu, tsk som to takto vyriesila. Ten sal je vo farbach jeho futbal.zvazu.
tie tekvice oranzove bnoli do P.skolky a tie ostatne pre susedu..
Uz ste mi chybali!

jakelina
1. nov 2014

@njonja gratuluji k malinkému dortíčku a dorty máš úžasné. 😉

pipka
1. nov 2014

@njonja naaaadhera 😵 😵 😵
vitaj naspat 😉 uz si nam tu chyyybalaaaa 😎 😎 😎

si mohla dat aj foto "najmensej" torticky 😀 😵 😵

lamps
1. nov 2014

@njonja nenormálne krásne tortušky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a gratulujem k tej najkrajšej "tortičke" jej fotku nepridáš? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lamps
1. nov 2014

@pipka vidím, že sme rovnako zvedavé 😀 😀 😀 😀

pipka
1. nov 2014

@lamps tak ja som ho uz videla na FB 😉 ale aj taaaak, ked ja sa taaak rada kochaaaam takymi "tortickami" 😵 😵 😵 😵 😵 😀

chvapilu
1. nov 2014

ahoj vkládám dnešní čokoládový dortík s banánem 5.50kg a chválím a trochu závidím když vidím některé Vaše dílka opravdu neskutečné.přeji pěkný víkend-

jakelina
1. nov 2014

@pipka já njonja nemám na FB, hoď link 😉

mirinecka
1. nov 2014

moja premiéra s airbrushom, mám sa čo učiť ☹ , miešala som farbu fialovú s modrou, a sa mi vidí že niekde viac vidieť modrú a preto bola asi aj fľakatá 😔 , no nič budem skúšať ďalej ale už nie v kuchyni, lebo fialová bola ozaj všade 😝 .

denisak77
1. nov 2014

@nika1985 pekná tortička a ganáž je tiež super

jakelina
1. nov 2014

Moje dva. Ten čtverec takový jednoduchý, ještě tam chtěli nápis, ale nesměla jsem to s ním fotit, tak je prázdný. A ten obrázek jsem malovala snad dvě hodiny, vypadá to jednoduše, ale nebylo 😝

pristela
1. nov 2014

pridavam aj ja, salku s coko som robila uz treti krat 😝 a aj tu kockatu uz treti krat 😝 skusila som na jednej ganache 😀 😀 😀 no teda mam to za sebou 😝 este skusim mozno raz na inom tvare a moja ganache era skončí 😅 😅

pristela
1. nov 2014

@njonja neskutocne tortusky ako vzdy od teba 😵 😵 😵
@chvapilu mas ho uzasny, nemas co zavidiet, fakt krasny 😉
@mirinecka flaky tam mas kvoli nerovnomernemu striekaniu, nie miesaniu, ale vsak ak to ma byt jazero kedze je tam aj zelena trava 😀 tak ani to nieje jednoliate 😀 takze super 😉
@jakelina pri tej stvorcovej som odpadlaaaaa