Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dzejnus
24. jún 2015

tak zas cosi trosku 🙂

mirinecka
24. jún 2015

@nika1985 ďakujem, len som myslela ručný šľahač :D práve vyberám ručný šľahač s misou. len hlavne som chcela vedieť či sú dobré hrubé metličky tie ploské. Mám vybratý Kedwood HM 680

pristela
24. jún 2015

Holciny pridavam dnesne, ale teda takto cez tyzden ma to absolut nebavi a rozhadze mi to vzdy cely program 😠 aj minuly tezden som tak mala, tento som mala tieto dve a tretiu som uz odmietla, bo piect kazdy den by ma vystrelo a nestihala by som tak pracu 😠

timuss
24. jún 2015

@kotatko1232 Tak moznosti mas vela..sprav kvetinky, alebo aj kupit mozes, alebo nejaku figurku mozes vyrobit z fondanu, asi aj podla toho, co ma rada 😉 moje deti su najstastnejsie, ked je tam vela malickych veci a je co ojedat 😉

abriela
24. jún 2015

Davam do POZORNOST 😉 . TESCO má baliaci papier Luxury - vianocný červeny a zlaty - 3m za 0,19€. Aspon u nás v KE. @mimcak @mufinka8

kotatko1232
24. jún 2015

@timuss moja ma rada minnie mouse

miselka007
24. jún 2015

Ahojte v peceni som novacik a teraz som len pomalicky zacala... je to asi tazke si najist klientov vsak?Aj sa snazim dat nejak o sebe vediet ale ponuky sa nehrnu.Ludia sa asi boja kedze som len teraz zacala piect pre verejnost.Ja len dufam ze sa to pomalicky rozbehne 🙂 A tak vam sem dam aspon moju prvu torticku na zakazku k narodeninam pre chlapa co ma rad ovecky 😀 Konkretne bolo zadanie ovecka Shaun 🙂

miselka007
24. jún 2015

Pardon zabudla som na fotky 😀

timuss
24. jún 2015

@timuss tak to by si mohla vymodelovat minnie, ak si na to netrufas, tak ju mozes dat 2D vyrezanu, pripadne jedlu oblatku 🙂

timuss
24. jún 2015

@kotatko1232 odpovedala som sebe 😉 malo to byt pre teba 🙂myslim prispevok vyssie..

kotatko1232
24. jún 2015

@timuss a kde by som nasla jedlu oplatku minnie

timuss
24. jún 2015

@kotatko1232 baby kupuju na nete, ale teba uz asi tlaci cas.
Treba sa popozerat kde by to dorucili hned, pripadne zbehnut niekam do cukrarskych potrieb

antenka1
24. jún 2015

@pristela kniha je perfektne vytienovana. To je prachovkami ci brushkou? Vyzera to paraaadne 😉

kareta21
25. jún 2015

Baby, teraz mali v lidlo barbeque marshmallow..aj tie sa daju pouzit na potahovku??aku maju chut??

pristela
25. jún 2015

@antenka1 dakujem , je to airbrushom aj stetcom 😉

medynka82
25. jún 2015

ahojte baby, chcem sa spytat nejaka sikovna tortarka z okolia ZH, potrebovala by som torticku na 11.7., oslava 60-tky. piste do IP, dakujem

lokalistin
25. jún 2015

Jedna pre zubarov na rozlucku, mam dve tento tyzden obe cokoladove-neznasam cokoladove, dve skoncili v kosi a povedala som si, ze odteraz uz nikdy coko-budu len kakaove korpusy, chceli tam nejak zakomponovat tu karikaturu

chvapilu
25. jún 2015

ahoj můj dnešní ještě se chystám na jeden a děkuji za pochvalu autíčka.

jachin
25. jún 2015

@chvapilu krásne..prosím ťa čo je to za tým hroznom-bledozelený najvyšší špic? 😕

jakelina
25. jún 2015

@lokalistin ten je úžasný 😉

jakelina
25. jún 2015

@pristela krása, ten šašek je povedený 😉

niania17
25. jún 2015

Ahojte.su tu nejaké kočky,ktoré robia torty z okolia Dubnice nad Váhom?Rada by som si objednala tortu,ak by sa dalo.Ďakujem 🙂

lamps
25. jún 2015

ahojte, tu je moja tortička 🙂 po tej minulotýždňovej ohavnosti bol toto balzam na dušu

kotatko1232
25. jún 2015

@lamps aka nadhernaaaa

kotatko1232
25. jún 2015

@lamps skoda ze nieste z TT ☹

lamps
25. jún 2015

@kotatko1232 nie, nie som

chvapilu
25. jún 2015

@jachin děkuji,to je zelené jablko

miselka007
25. jún 2015

Ahojte zienky,prosím vás ste tu aj take co ste piekli bezlepkovu tortu?Mala by som ísť piecť lebo som dostala takú ponuku ale zatiaľ som ju neprijala kedže som takú v živote napiekla.Viete mi prosím poradiť a pomôct ako sa pečie taký korpus?a plnka môže byt hoc aká?a poťahovka?moze byt K2 a aj gélove farby?Dakujem Vám

lokalistin
25. jún 2015

@jakelina dakujem, mala som uz dlhopodobny ulozeny v pc a konecne sa naskytla prilezitost

katarina51
25. jún 2015

@pristela Tá MŠ nemá chybu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂