Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
3. sep 2012

@eliska22 urobis si z hmoty obdlznik, potom si urobis sulcek z hmoty, z neho budes priecne ukrajovat tie vrchne akoze gombiky a daVAT NA tortu🙂

aduskatt
3. sep 2012

@zrzulinka definuj lahky kremik🙂

zrzulinka
3. sep 2012

@aduskatt noo tak to se teď budu vyjadřovaj jak retard, ale byla ho tenká vrstva, jakoby smetanový, málo sladký, světlý, jak kdybys vzala smetanu, trošku cukru, mléko a vyšlehala to do pevného krému, ale i tak to furt není ono🙂 bylo léto a vůbec člověk neměl pocit, že se mu lepí pusa ke lžíci😀

eliska22
3. sep 2012

@aduskatt vidíš a to ma vôbec ale vôbec nenapadlo 😀 a pritom jednoduché 😀

pipka
3. sep 2012

@eliska22 ja som na tie lego kocky videla silikonovu formicku...ale neviem uz v akom e-shope, ale hadam by sa dalo vygooglit 😎
som veru nad nou aj ja rozmyyyslala 😕 😉

maya30
3. sep 2012

@eliska22 ja mam ulozene len tieto dve, a tu tretiu ninjago som robila ja pre syna 🙂

eliska22
3. sep 2012

@pipka tú silikonovú som videla aj ja, ale dať za ňu 12 eur 😝 a dohovy či by sa mi ešte vôbec zišla 😅
@maya30 ďakujem, hľadám nejakého robota z lega, ale tých je teda a jaký komplikovaný - no niečo musím vymyslieť 😝

vecernicci
3. sep 2012

jinak děvčata, mám prosbičku, v dortisimu mi paní říkala,že je i bílá gelovka, ale u nás není k sehnání, jen na Slovensku, našla by se nějaká dobrá dušička, která by mi ji koupila a vzala na srazík? 😵 😵 😵

aduskatt
3. sep 2012

@zrzulinka fuuuuha, to naslahane mlieko - tak to neporadim, nic take ma nenapada

vecernicci
3. sep 2012

tak nic, už jsem ji našla i tady na mimibazaru, tak ji vyzkouším 😉

mimcak
3. sep 2012

Neviete ako sá robý ta velká stuha.Niekde som to tu videla nma nejakej krásnej bonboniere,no neviem,m to nájsť kto ju robili.A špekulujem tu s tým no neviem si s tým rady ako to popreplietať

pipka
3. sep 2012

@eliska22 no sak toto...ja ju tiez nemam a tiez rozmyslam, ze objednam jedine v pripade, ak by niekto chcel...a pripadne potom aj mojim drobcom by som vyuzila 😉 inak tiez nekradnem 😅 😝

eliska22
3. sep 2012

kočky že som dnes taká smelá 😀 nejaké inšpirácie na klasickú okrúhlu jednoduchú tortu ??? 😉

dm1
3. sep 2012

@eliska22 a pre muza, zenu? ci ako?

eliska22
3. sep 2012

@dm1 segra 30 - chcela som urobť krabicu, ale tú tortu som natrela a je nízka, tak niečo iné rozmýšľam 😉

alenv
3. sep 2012

holky prosím poraďte co udělá čistá čokoladá 52% na potahovce děkujuuuuuu

vecernicci
3. sep 2012

@alenv nic 😀 😀 😀

alenv
3. sep 2012

@vecernicci ouu díky😀 já si nebyla jistá.. ale dá se jakoby i polít když je teplejší 😅 😅

dm1
3. sep 2012

@eliska22 co nieco taketo? len niektore farebne upravit

eliska22
3. sep 2012

@dm1 dííííííííííííííííííííííkes , hned tá prvá mi padla do oka 😀 si poklad 🙂

daducha
3. sep 2012

Babyyyy,neviete ako sa povie po anglicky dievcatko jahôdka ?Skusala som doslovny preklad,aj vsetko mozne a nic mi to poriadne nevyhodilo.
Dakujeeem

vecernicci
3. sep 2012

@alenv nech si ji zchladnout, marcoš přeci taky nahříváš v mikrovlnce

daducha
3. sep 2012

@mima595 dakujem, dakujem, dakujem 😵

vlada111
3. sep 2012

@vecernicci jéééj tak číňanko sa činí 😀 JA by som tiež ešte poprosila o info čo dostane. Ozik, ja som tiež chcela niečo od teba, ale veru už neviem čo. Tak asi si mi nič nekúpila, tuším si aj písala, že sa ti stratil zoznam 😉

sisix
3. sep 2012

@vecernicci ahoj, nevis kde se daji koupit spony na dort?Mejakej web??? Diky

miciatko
3. sep 2012

@vecernicci dakujem za perfektne postupy co si mi poslala a z toho vziklo nas dnesny Bundasik 😀 😀 😀 😀

vecernicci
3. sep 2012

@vlada111 a nechtěla jsi to rádýlko?