Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

rapunzel1
16. dec 2012

@larah tie mašličky stáli 3,50 , to nie je až tak veľa proti eschopom

larah
16. dec 2012

@rapunzel1 supeeer , práve teraz pozerám v eschope, že 14,50 😕 ,snád ešte bude mať

hrozinka
16. dec 2012

@ajka82 dekuji moc 😉

lucula73
16. dec 2012

@rapunzel1 Lenka a tie mašličky keby mali? 😕 🙂 🙂 ,ja by som si tiež prosila..
inak robili sme tie tvoje veterníky....prvá dávka z 8 vajec skončila v koši,lebo sme furt otváraali ruru a skušali či už sú...popadali nám a boli vnutri surové.......... 😒,taak dnes naaobed sme rýchlo robili druhé,vyšli krásne a boli perfektné 🙂

a ďakujem za všetky páčitká kočky..........inak písala mi baba,že malý bol unesený z tých hasičov a auta a že ako prvé zjjedol tým hasičom hlavy 😀 ,no ja myslela,že figurky mu ostanú a že už nemajú ani kusok,decká si všetko podelili 🙂

rapunzel1
16. dec 2012

@lucula73 Som rada,že sa ti vydarili, naozaj tam sa nesmie otvárať tá rúra, inak to nedopadne dobre, mašličky mali dnes v To, ale ja tam nechodím moc často, hlavne nie do mesta, som mala dnes sviatok, manžel zobral deti, tak som mala výlet, ale skús poprosiť Pristelku, ona by tam zajtra mala ísť, ak by bola ochotná...

rapunzel1
16. dec 2012

@larah myslím, že áno vykladala ich pred záverečnou ešte len písala cenovky

lucula73
16. dec 2012

@rapunzel1 aha,som zle čítala,myslela som že u vás.ale aj tak dík 🙂

makinka2
16. dec 2012

@jakelina mooc děkuji, krásný dortík 🙂

makinka2
16. dec 2012

Holky kolik asi budu potřebovat potahovky na dvoupatrový, spodní průměr 26 cm, a nebude blbý dát na horní patro jen 18 cm, potřbuju aby se mi na to spodní patro vlezl traktor a nějaký zvířátka, mooc děkuji 🙂 dvoupaatrák jsem ještě nedělala

makinka2
16. dec 2012

@pristela Božže to je nádhera 🙂

rapunzel1
16. dec 2012

@lucula73 písala som ti kuk, daj vedieť, ak by ti to stačilo aj neskôr, tak keď tam pôjdem ti to kúpim a pošlem...

daducha
16. dec 2012

@pristela sú nádhernéééé 😵 😵 😵

pipka
16. dec 2012

@pristela dokonaleee su zienka moja 😎 😵 😵 😵 buduci rok sa k nim snad uz aj ja dokopem 😉 😀 😀

mariann2
16. dec 2012

@jakelina no, ti poviem, že vianoce v pôrodnici nie sú žiadna výhra, ale nevyberieš si 😉

mariann2
16. dec 2012

@pristela ďakujem mojko, odovzdám

jakelina
16. dec 2012

@mariann2 já vím, však to stálo za to. Takový dáreček hned tak někdo pod stromečkem nemá 😉

mamina1978
17. dec 2012

@lussy23 No vidis ako sa ti ta baletka krasne podarila 😵 😵 . Je omnoho krajsia ako tvoje predosle postavicky. Vidis .......neoplati sa fnukat 😉 🙂 , ale trenovat a snazit sa. Dievcata ti tu uz poradili, co by si mohla trosku zmenit..... 😉 🙂 Uz sa neviem dockat , co to bude nabuduce 😉 😵 😵 😵

mamina1978
17. dec 2012

@simasa Wauuuuuuuu ................ nadherna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pristela
17. dec 2012

Holky, ktoré strašne chcete robiť postavičky a nejakým záhadným spôsobom vám nejdu robiť tváričky 😅 , nevešať hlavu , aby ste vedeli že sa dajú aj uplne jednoducho vykúzliť nádherné tváričky 😵 pridávam pár krásnych inšpiračiek z netu 😉 @mamina1978 Andelicka si mi ted pripomenula, že som sem chcela dat par foto /aj ako pomôcku pre @lussy23 / a zabudla som ☹
sa ospravedlnujem za tapetovanie 😅 ale podla mna su náááádhernee a vedia pomocť 😵

mamina1978
17. dec 2012

@lienka_1 nadherne medovnicky mas 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
17. dec 2012

@pristela Tie pernicky - svietnicky su bomboveeeee 😵 😵 😵 😵 😵

zabka88
17. dec 2012

@jakelina ďakujem, možno im dám druhú šancu ;-P 😀

levandulka3
17. dec 2012

až dnes som si uvedomila,že som zabudla pridať moje tortuchy asi preto, že boli len dve

bzucinka2
17. dec 2012

ahojte, babulky co ste uz robili s tou burizonovou hmotou, ake mnozstvo z toho vyjde?, potrebovala by som to ako mensiu futbalovu loptu a potom kedy to tvarovat, ked to trosku vychladne? 😉

maca77
17. dec 2012

AHOJTE
nestíham sem nakukovať, pečiem už len tak max 1 tortu na víkend, na viac nie je čas ...... ale mám jednu PROSBU ... niekto tu raz dával tortičku v tvare srdca, tuším červená bola, a dookola pásik ako graf EKG ... myslím že bola určená pre sestričku či lekárku .... niečo také ma čaká, tak rada privítam aj niečo podobné pre inšpiráciu. .. vopred ĎAKUJEEEEM 😉 🙂

pristela
17. dec 2012
maca77
17. dec 2012

@pristela Ďakujeeeeeeem 😵 😵 😵

lussy23
17. dec 2012

@levandulka3 krásne
@pristela ďakujem

lussy23
17. dec 2012

@evvina krásna
@mariann2 nádherná
@pristela nádherné
@daducha krásne

dajna11
17. dec 2012

ahojte sladké žienky,nemáte fotočky nejaké toretky s vianočnou ružou?? 😀