Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sasettka
31. dec 2014

@mysiatkoo waw, waaaaaaaw, tusim mas airbrush? 😅 a dakujem, tebe tiez vsetko dobre 🙂

evala777
31. dec 2014

dievčence, ďakujem vám za všetky páčitka a chcem vám do nového roku popriať hlavne veľa zdravia, lásky a skvelých nápadov, nech je ten nový rok lepší, ako ten odchádzajúci..... 🙂 🙂 🙂 🙂 :-*

nika1985
31. dec 2014

Ahojte zas ste to tu krasne otapetovali sikulky ste. Ja budem dorabat az v noci plan bol ze dnes poobede ale akosi mi to nasa posadka nepovili 😒 . Do noveho roka Vam zelam vela vela zdravicka, nech Vam to stale tak uzasne pecie komu novych napadov a hlavne rodinnej pohody.

grasie
31. dec 2014

@lamps nemôžem sa vynadívať, úžasnááááá tortuška, krásne farby, tieňovanie, roztomilýýý macko, si veľká šikula 😵 😵 😵
@mysiatkoo dokonaláááá, super nápad aj prevedenie 😵 😵 😵
@sasettka superná torta a konečne iné prevedenie, než aké býva pri tejto téme zvykom. a fakt si ich mohla spraviť usmiatych, boli by ešte iriginálnejší 😀 😝 🙂

No a tu je moja posledná tohtoročná 🙂
Týmto vám všetkým želám úspešný štart do nového roka a nech vám to stále pečie tak úžasne, ako doteraz 🙂

sasettka
31. dec 2014

@grasie diky cicaaaa 🙂)) auto paradne, urcite mal drobec velku radost z neho 🙂 a aj tebe tunak dakujem a prajem vsiiicko dobre v novom roku 🙂 a veru ak naaahodou este niekedy, budu usmiaty! 😝 😀

lokalistin
31. dec 2014

Krasneho Silvestra a vsetko dobre do noveho roku 💕💕💕😘😘😘

pipka
31. dec 2014

babulky kraaasne ste popiekli zase, chvalim vsetky 😵 😵 😵

ja vam tiez zelam krasneho Silvestra a do Noveho roku len to NAJ nech vam to vsetkym pecie jedna radost, nech mame samych dobrych a hlavne platiacich zakaznikov, nech nemame ziadne nevyzdvihnute torty a same krasne objednavky, ktore nam srdcia a duše pohladia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cmukame vas 🙂 🙂 🙂

zz134
31. dec 2014

pekneho Silvestra dievcatkaaaaa

kukulka1
31. dec 2014

moja posledná tohtoročná tortička,prajem všetkým krásne prežitie silvestra a všetko najlepšie v roku 2015 !

jakelina
31. dec 2014

Kočenky, hezky to dnes oslavte, já moc nemám ty hromadné oslavy ráda, tak budeme doma a ten rok 2015 ať je pohodový, žádné stresy a zdravotní problémy. Ať pečete pořád takové nádhery jako doposud 😉

elamaslakova
31. dec 2014

Dievčence sladké, prajem vám do nového roka 2015 všetko len to najlepšie , nech ste zdravé, šťastné , milované , nech sa vám darí v práci aj v osobnom živote a nech je všetko tak , ako má byť

lokalistin
31. dec 2014

@pristela ok tak vybavene 😉

lokalistin
31. dec 2014

@lamps jooooj naaaadherna
@mysiatkoo kraaaaasna

chvapilu
31. dec 2014

Hodně štěstí ,zdraví a pohody v roce 2015

nika266
31. dec 2014

Posledná tohto roku,prajem veselého Silvestra a šťastný skok do nového roku 2015

lydka01
31. dec 2014

dobry večer,šikulky potrebujem rady,mam urobit tortu tvar konika-a vobec neviem ako to budem robit a hlavne ako marcipanovat,kde začat,ak mate skusenosti -vidim že mate-vaše torty su nadherne,prosila by som rady a ak ma niekto aj postup-bola by som velmi vdačna,dakujem a prajem vela štastia a uspechov v novom roku

halienka
31. dec 2014

@lydka01 možno ti pomôže toto, ešte pred potiahnutím treba vytvarovať korpus, nechať zatuhnúť a potom poťahovať klasicky, jemne uhladiť rukami tie plastické veci, potom možno ešte dotieňovať práškovou čiernou alebo tmavohnedou aby to malo ešte dojem väčšej plastičnosti.

lydka01
31. dec 2014

@halienka ,dakujem pekne,určite mi to velmi pomože,ešte sa chcem spytat ako robite tie vlasy,dakujem

halienka
31. dec 2014

@lydka01 ja som koníka ešte nerobila, toto je stiahnutý fotopostup z netu, ale tuto ich robili asi tak, že vyšúľali šúľky hmoty na jednom konci do tenka a potom do toho urobili ešte zrejme nožíkom ryhy a takto postupne tie šúľky priliepali na koníka. Teda aspoň ja by som to asi takto nejak robila...

lydka01
1. jan 2015

@halienka dakujem prezerala som si toho konika a ono to tak vyzera,dufam,že sa podari

halienka
1. jan 2015

@lydka01 držím palčeky 😵

larah
1. jan 2015

dievčence prajem vám všetko dobré do nového roku,hlavne zdravíčko nech služi, aby ste mohli vypekať také nádhery ako doteraz, a spokojných zákazníkov, ktorí nevymýšlaju 😉

daja55
1. jan 2015

Posledné 2 v starom roku.. 🙂 čokoládová a bez poťahovky so svetielkami 🙂

elamaslakova
1. jan 2015

Pozdravujem vás dievčence , v novom roku vám prajem všetko len to najlepšie a pridávam moju prvú tohtoročnú , takú na zahriatie , podľa želania

elamaslakova
1. jan 2015

a ešte foto by to chcelo :D

peciemslaskou
1. jan 2015

som tu nová,prajem vám v novom roku 2015 veľa krásnych inšpirácii na tortičky ,pridávam niečo zo svojich

alexslovakia
1. jan 2015

Moje novorocne torticky

nika1985
1. jan 2015

Ahojte moje novorocne skusala som zas granache uz viac nebudem neni to moja salka kavy. Dostala som krajku moju prvu v zivote myslim ze mi celkom vysla. Ta futbalova bola prec a Frozen pre nasu princeznu k zajtrajsim meninkam.

mamina1978
2. jan 2015

@lamps waaauuuu , ta tortuska s macikom je naaaadhernaaaa 😵

mamina1978
2. jan 2015

@halienka naaaadhernaaaa , ta kombinacia farieb je supiii 😵 😵