Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
10. máj 2014

@jakelina Ďakujem - po nociach - ináč som mala motorku urobenú červeno-čiernu a včera som si kontrolovala o 20:00 správy čo ešte má byť na tejto torte a tam : motorka modro- žltá 😕 😨 - som zamrzla - strhla červené plechy a začala lepiť modro-žlté -

lamps
10. máj 2014

@jper môžeš si nachystať už dnes a daj si ich pod nejakú fóliu, aby si nevyschli úplne. Ja som tak robila nedávno a nič sa mi nelámalo

blancagon
10. máj 2014

@pristela prekrásne!

jper
10. máj 2014

@lamps děkuju moooc

nika1985
10. máj 2014

@jper ja si chytam aj skor vyrezem dam do eurofie a este do sacka a vydrzi ak si nie si ista tak aj do zavaracej dozy aj to som uz skusala.

sticker
11. máj 2014

@pristela Neskutočne krásne výtvory, ako vždy 😵 😵 😵
@artepf Ten zajko je nádherný 😵 Ani to neukážem staršej, lebo ona chce živého a určite by na narodeniny brala aspoň takúto tortu a to je teda nad moje schopnosti 😝
@ikula2 Tá ovocná je super 😵

sticker
11. máj 2014

Ja som robila po čase robila jednu, ale tak pridávať to po tých nádherách.... no čo už 😝 S písmenkami som sa slušne zabavila a ani som nevedela ako to tam dať, tak majú mená po bokoch. A konečne mi vyšiel korpus na 2x prekrojený. Forma 26, korpus z 8 vajec.

viera6
11. máj 2014

@ikula2 prosim ta s kolkych korpusov si robila auto-chrobák a kolko vážil...takýto a zlty caka aj mna 🙂

viera6
11. máj 2014

pridavam moje vykendove 220 zakuskov a torta

maya30
11. máj 2014

caute kocky, dobojovane... 🙂 cely tyzden s nechodiacim 20kilovym dietatom 😝 ruky mam vytahane az po zem 😀 inak ak ste este nerobili rovnake torty v jeden den, tak je to riadna psychiatria, tie dve rovnake sady som robila vcera a uz mi zasibavalo 😅 trojposchodka bola pre svokru, sli na svadbu, reakcie zatial neboli ziadne 😕 trochu ma prekvapili tie pokrove karty, boli na fondane, tak som myslela ze ked to necham volne susit na vzduchu ze stvrdnu a budu take tenucke, ale oni uplne zmakli ako handra a musela som ich podliepat smartom...takisto nova skusenost s tym sampusom, vobec to nie je vystuzene, iba vydlabana diera a pekne to drzi 😉 havinkovu som uz robila taku istu, len to mal byt teraz cavalier, tak som daco nasla na nete, dufam ze to je on 😎

maya30
11. máj 2014

@mia114 ta zirafkova je uzasna 😵
@lamps obidve krasneee 😵 😵 😵
@nika1985 boze to muselo byt roboty, je nadherna 🙂
@dagmarmustafa perfektne, ciapocka je naj 😵
@pristela ach ta kavova je nenormalna 😵

maya30
11. máj 2014

@artepf wau, ten zajko je ako ozajstny 😵
@jakelina ty si pre mna kralovna 2D torticiek 😅

viera6
11. máj 2014

,, fotky nenacitalo.....

sisika
11. máj 2014

Moja dalsia na prijimanie

sisika
11. máj 2014
evicaka
11. máj 2014

@maya30 klobúk dolu.... všetky dokanalé 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

artepf
11. máj 2014

@maya30 holka teda ty se mi snad zdáš 😲 😲 😲 , to jsi nemohla chodit ani vůbec spát, chtěla bych být malá muška a vidět, jak rychle ti to jde, páč to jinak snad jen kouzelník by zvládnul tolik (a jakých neskutečných 😵 😵 😵 ) dortů za jeden týden, klaním se až k zemi před tebou 😀 😉

lucula73
11. máj 2014

@maya30 ja som teraz mala obrázok vytlačený na fondane a dnes pozerám,komplet celý zvlnený,mám z neho veľhory na torte.je to pre nás,ale aj tak neviem,ako sa to má správne prilepiť ,je to drahšie ako ten jedlý papierový a kvalita nič moc 😒
inak torty sú nádherné.......
🙂

denisak77
11. máj 2014

@lamps absolutná nádhera,jednoduchá a krásna 🙂

artepf
11. máj 2014

@maya30 a jinak na tu trojposchoďku reakce žádné? 😨 😨 😨 😅 Tak to už nevím, jaký lepší kousek by to musel být, aby chválili, některé lidi bych fakt kopla a poslala někam 😠

sticker
11. máj 2014

@maya30 Ach, to je krása!!!!! 😵 Úžasné, ako to všetko zvládaš 🙂 Aj by som si niektoré uložila do inšpi, no ale také ja nedám nikdy.

mysiatkoo
11. máj 2014

@maya30 ty kokos... 17ks potiahnutyx korpusov??????? uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mimozemstaaaaaaaaaaaaaaan 😀 😀 😀 😀 dokonale, kazda jedna!!!!! moja poklona az k zemi so zlozenym klobukom, obdiv a ucta a neviem co,lebo take slova este nevymysleli... proste cumim a dlho budem 😝 😀

laumi
11. máj 2014

tak posledné tohotýždňové :- )

evicaka
11. máj 2014

Pre moje mamičku k dnešnému sviatku 🙂 🙂 🙂

jakelina
11. máj 2014

@maya30 ty jsi fakt úžasná žena, řeknu ti, že až půjdeš do práce, tak se tam asi budeš nudit, to bude pro tebe odpočinek, proti tomu co dokážeš doma. Nemáte u vás nějakou poruchu časových pásem, že tam máte den co má nejmíň 30 hodin?? Jinak to není možné a synovi přeji brzké uzdravení. 😉 A ty si odpočiň. 😉

mirka100911
11. máj 2014

@lamps Prosim prosim, aku farbu davas na oci? Myslim tu bielu... Keby si mi mohla aj link poslat, bola by som veeeelmi vdacna... Torta ako vzdy super!!!

adrika202
11. máj 2014

tak pridávam aj ja moje tohto týždnovky ... bol to boj,ja angina a uši... na ATB som zareagovala všetkymi možnymi nežiaducimi učinkami,triaška ,zvracanie,opuch tvare,som myslela že umriem... ale nejako som dobojovala... ostatne dievčata klobuk dole ,hlavne @maya30 ale to už všetci vieme že ona nie je človek 🙂 asi sa vyberiem do VK overiť si to live 😀

maya30
11. máj 2014

@evicaka @artepf @sticker @mysiatkoo @jakelina kocky velmi pekne dakujem, ste zlate 😵

maya30
11. máj 2014

@artepf no vies, to je na dlho, nechcem to tu rozoberat, ale nie je to tym ze by torta bola skareda 😒

lokalistin
11. máj 2014

@maya30 uplna nadhera,ale nespominala si nieco,ze sa chces setrit? a uuuuzasne pofotene