Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
31. aug 2012

@maya30 veľmi pekná posteľ 😵 😵 😵

lamps
31. aug 2012

@daducha och, želám rýchle uzdravenie. Neboj hlavne, aby ANTB zabrali. Keď zaberú drobček sa dá dokopy, len mu ku nim dávaj aj nejaké probiotiká. Môj najstarší bol od 5-tich týždňov do 3,5 mesiaca na antb. kvôli silnému zápalu obličiek, vďaka Bohu sa z toho dostal, len mu potom chýbalo železo, tak ho musel potom užívať dosť dlho aj po vysadení antib.

lokalistin
31. aug 2012

@daducha tak nech sa skoro z toho vystrabi

moje dnesne prave dopecene jablckove maffiny,len tak potrebovala som minut 2 jablcka, ktore tam lezali uz 3 tyzdne

sisix
31. aug 2012

@lokalistin posli 😉

mizulienka
31. aug 2012

ahojte dievcata, konecne po sto rokoch pridam aj ja nieco...robila som ju velmi narychlo vo stvrtok mi pani volala, ze potrebuje tortu an piatok rano, tak som ani nemala cas vymyslat 😉 balim uz ostosest, ideme k moru, tak sa tesiiim 😉

lokalistin
31. aug 2012

@sisix no dokedy by odtialto prisli asi by boli zelene

reruna
31. aug 2012

Ahoj, neměli byste nějaké inspirace pro učitele k začátku školního roku?

lokalistin
31. aug 2012

@mizulienka peknucka je ticho zavidim-ja by som tiez sla niekam ☹

reruna
31. aug 2012

@mizulienka krásné. mějte se pěkně u moře!

mizulienka
31. aug 2012

@lokalistin dakujem, tie farby su zivsie, len som to nevedela dobre odfotit 😉

reruna
31. aug 2012

@daducha at je malej brzo fit! hnusní klíšťáci 😠

daducha
31. aug 2012

Dakujem babulky za podporu,verim ze to bude dobre, vôbec sa netvari choro, on to ani nevnima,tak hadam sa uz nic neprejavi, ked zacal s liecbou.Probiotika uz mame,ked uz mu potom budu brat kontrolne krv, tak ich poprosim nech skontroluju aj krvny obraz a osttane, pre istotu 😉 .

daducha
31. aug 2012

@mizulienka krásna, super dovolenku želám,nechceš ma so sebou do kufra? Slubujem že budem dobráááá 😀 😀 😀

mizulienka
31. aug 2012

@daducha jasneeeee 😉)) bereme 😉
co to citam, maly chytil kliesta? nestihla som vas dnes este precitat, idem pozriet...nech mu to cim skor prejde 😉

lucula73
31. aug 2012

@lokalistin a receptík nemáš na tie mufinky?vyzerajú mňamkovo 🙂

jakelina
31. aug 2012

@zuul krásné 😉

lokalistin
31. aug 2012

@lucula73 tak som rychlo jeden ochutnala,ci mozem vobec odporucit. este som nikdy muffiny nerobila.Vcera som si kupila knizky s receptami,tak som skusila.Tak vobec su neni suche,ale su trosku malo sladke. Hodim do dvojky ok?

lucula73
31. aug 2012

@lokalistin ok moja,ďakujem 😉
ja mám receptov 20,ale furt sme nenašli ten pravý,vačšinou s astaršne drobia,tak skúšame ďalej 🙂

pristela
31. aug 2012

chaa, holkyy 😀 😀 😀 ja spala do obeda 😝 bo vsak tahala som dllllho do rana , a rano o 9ma zobudi phone a pán, že kedy moze prist pre tortu 😕 😀 😀 😀 ja ze pre aku tortu ? 😀 to ta biela svadobka, hovorim mu , ze zajtra im ju vezem a on, že super a kolko si ma nachystať? ja ze este netusim bo este neexistuje 😝 😀 😀 😀 normalne som videla aj cez mobil tie velke vyvalene očičká 😀 😀 😀

inak dostala som averziu na marlenku 😠 piekla som platy 4hodiny v kuse ☹ ☹ ☹ ☹ hruuuza

miciatko
31. aug 2012

tak svadobna dokoncena, som zvedava co povie pani na nu, inak prva svadobna . . .

mizulienka
31. aug 2012

@lucula73 ja stale rozmyslam, ci by sa muffiny nedali urobit z toho receptu na mramorovy korpus, ktory bezne robim...a tu kakaovu verziu, mne to cesto strasne chuti, ked sa mi zvysi korpus, tak ja iba tak bez vsetkeho to zjem...je vyborny, nedrobi sa, je vlacny, musim raz vyskust.

jakelina
31. aug 2012

@miciatko určitě se bude líbit.

jakelina
31. aug 2012

@mizulienka dá, já je dělám 😉 Někdy se nafouknou a pak trochu klesnou, ale jsou výborné.

lokalistin
31. aug 2012

pekny den letim makat 😝

mizulienka
31. aug 2012

@miciatko krasna
@jakelina tak super, urcite vyskusam 😉

miciatko
31. aug 2012

babeny ja robievam tieto muffinky a su super http://nanicmama.sme.sk/kolace/cokoladove-mufiny

pristela
31. aug 2012

@mizulienka suprovo vypada, nadherne farbicky aj celkovo, aaach kraaasne 😵 😵 😵 😵 😅 😅 a nepotrebovala by si zatazit jeden kufor? by som sa nejak poskladala 😀 😀
@zuul ta farebna svadobka je uuuuuuuzasnaaa 😵 😵 😵 😵 😵 ukladam a prosim prosim nech si niekto u mna taku farebnu objedna 😀
@daducha joj aj ja zelam skore uzdravenie a hlavne nech je v pohode, my tu mame kliestov strasne vela , nastastie maly tento rok ani jednaho nechytili 😕

lawli
31. aug 2012

..moja dnešná tortička 🙂

dm1
31. aug 2012

@pristela ty si cislo 😀

@daducha nas mal tento rok uz 2 kliestakov je ich tu plno a navyse v nasom kraji aj velky vyskyt infikovanych.... najhorsie je ze netreba ist ani do lesa nas ich doniesol vzdy z prechadzky zo skolky... chodia do blizkeho parciku a tam ich je asi kopu lebo aj jeho spoluziak uz mal 3...

aduskatt
31. aug 2012

ach jo, ta ten cierny sprej na torte este stale neuschol.........