Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
8. máj 2013

@lamps jééééééj to je perfektné, ty aj autám dáš dušu, krásne 😵 😵 😵

florentina
8. máj 2013

@ajka82
@aduskatt

děkuji holky, moc. Mě se i zelenobílé kombinace líbí, ale ty čtyřlíštky mi prostě přijdou málo elegantní, takové...no nevím. Ale už mám trošku představu, jak by to mohlo vypadat, tak snad to bude dobré.

dada2007
8. máj 2013

@ajka82 žena, ty máš čo aký tajný recept na čoko plnku ked nechceš prezradiť? 😕

ajka82
8. máj 2013

@dada2007 😀 sklbene 2 recepty s upravou 😉 mnamkaaaa...musim zamykat chladnicku ked sa mi chladi a potom len chodia okolo mna, ze nemam davat tolko do torty, ze tam jej je skoda 😀 😝 😅

vecernicci
8. máj 2013

@zsuzsu to vypadá super, hoď prosíííím receptík do dvojky 😉

jakelina
8. máj 2013

Holky moc krásné dorty tu vidím, všechny chválím.

mishulle
8. máj 2013

ahoj holky, omlouvám se, vůbec nic nestíhám, prosím, jak polít dort čokoládou, aby to bylo rovnoměrné bez viditelných kapiček a nerovností? večer budu mít klid tak olíbíkuju

jakelina
8. máj 2013

@mishulle Z boku dát čokoládu na pečícím papíru a nahoru nalít až to vychladne. 😉

mishulle
8. máj 2013

@jakelina moc děkuju a jak se prosím dělají různé ty čokoládové klikyháky a ozdoby na ty boky - nemyslím čokotransfer, ale přímo čokoládový ozdoby, najdu obrázek

mishulle
8. máj 2013

tohle:
to se dělá sáčkem na pečící papír a pak nějak přidělá?

jakelina
8. máj 2013

@mishulle ano uděláš to sáčkem na papír a pak to přilepíš na ten čokoládou politý dort.

1zaza
8. máj 2013

@pristela Ďakujem, je to pre mňa pocta, že práve ty si ukladáš moju tortušu 😵

eliska22
8. máj 2013

kočky potrebujem kúpiť súrne zajtra lesnú zmes, kde ju mávajú okrem lidl? lebo tam nemali..... 😠

mia1111
8. máj 2013

@eliska22 - u nás v LIdli dokladajú tovar každý deň, minule som pýtala maliny, neboli doložené, ale pani mi doniesla zo skladu. Tak sa skús ešte popýtať, ak nie, kúpiš v Kauflande napr.

mia1111
8. máj 2013

@luciahromadkova - krááááásne sa Ti podarili, môžem poprosiť receptík na tie punčové rezy? Vyzerajú mňamkovo 😵

eliska22
8. máj 2013

@mia1111 dík zajtra po robote môžem behať 😝

mrka2
8. máj 2013

@eliska22 u nas maju aj v Jednote a aj v Agro milk som videla.

mrka2
8. máj 2013

@mia1111 ty cakas babatko??? juuj, nejako som prehliadla. velmi ti blahozelam 😵 😵 😵

aduskatt
8. máj 2013

@eliska22 v Kaufe stale

eliska22
8. máj 2013

@aduskatt najprv pôjdem do Kauflandu, ten mám najblížšie, lidl neriskujem 😝

mia1111
8. máj 2013

@mrka2 - áno, moja, čakám, nedočkavo čakááááááám 😵 😀. A ďakujem 😵

lawli
8. máj 2013

@luciahromadkova Ahoj ,vyzerá super...hneď by som si dala 😵 😵 😵

nika1985
8. máj 2013

@luciahromadkova ze tyzden si ma potesila 😉 ja som tu objednavku zobrala len z milosti lebo som im uz par piekla vedia ze mam tortu zajednanu uz mesiac a ze uz viac ako jednu za vikend nerobim. Tak povedali ze mozem aj holu potiahnutu a oni si tam daju model motorky lebo som povedala ze stojacu im neurobim. Tak uvidime. Ved co by chceli zadarmo hadam sa nepretrhnem ale uzivam si posledne tortusky tak uvidim na co ich ukecam nemas este tie nakresy?

daducha
8. máj 2013

Ahojte babulky ,pridavam moju najnovsiu,poslali mi obrazok aku chcu,cela pribinak 😉 .Inak pribinackova plnka je u mna z desiatich toriet v siedmych 😀

zklimekova
8. máj 2013

@daducha wau krásna 🙂

lamps
8. máj 2013

@daducha tá je náááááááááááááááááááádhernááááááááááááááááá 😅 😅 😅 😅 😅

dada2007
8. máj 2013

@nika1985 aj robíš ešte v ZKW? či si na PN?

vlada111
8. máj 2013

@maya30 perfektne si ju namalovala

aduskatt
8. máj 2013

@vlada111 no co, napecene?🙂

lokalistin
8. máj 2013

@lamps boze ta je peknunka