Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
23. aug 2014

@mirka100911 to máš pravdu 😀 😀, ale je to taková recese 😉 Jdeme na oslavu narozenin, tak tam bude i masko, tak i dort přijde k chuti 😀

anibas
23. aug 2014

@jakelina Prasa úplne ako živé - totiž čerstvo zabité 😀 😀 😀

anibas
23. aug 2014

Pekný deň - po menšej pauzičke opäť tortička - ale je veľmi ťažko rozbehnúť sa 😝

mirinecka
23. aug 2014

moja prvá na svadbu a ešte jedna na oslavu a jedna ma ešte čaká 😀

elamaslakova
23. aug 2014

@mirinecka Krásne tortičky

elamaslakova
23. aug 2014

@anibas Perfektná

mirinecka
23. aug 2014

@elamaslakova ďakujem 🙂

jakelina
23. aug 2014

@anibas ještě se mu jde dým z hlavy 😀 😀 😀

mirinecka
23. aug 2014

@elamaslakova presne takto som si predstavovla svadobnú dvojposchodku tri veľke kvety medzi poschodiami, ale nakoniec mi to zmenili na srdce 🙂

lawli
23. aug 2014

Ahoj cukráročky ja Vás už nestíham ani lajkovať...no sľubujem že to napravím a popozerám všetky tortičky čo som nestihla za posledne cca 2-3 týždne...a pridávam moju tortičku 🙂

jachin
23. aug 2014

@lawli krásna tortička, taká čistá...paráda 😉

ejkula
23. aug 2014

@elamaslakova srdečná vďaka 🙂

pipka
23. aug 2014

@jakelina svetovaaaaaaaaaaaaaaaaa je ta torta 😀 😀 😎

bublina83
23. aug 2014

Ahojte, dlhsie som sem nechodila tak pridavam pre inspiraciu nieco z mojej poslednej amaterskej tvorby 🙂

nika1985
23. aug 2014

Ahojte tuto tortu si asi zapamatam najviac obe baby chore v horuckach s hnisavou anginou nespala som uz asi tyzden. A jeden kolacik pre nas celozrnny s nizskotucnym tvarohom lesnym ovocim a troskou hnedeho cukru.

muffinka8
23. aug 2014

@lucula73 krásna farebná 🙂
@lamps nemám slov 😨 aj ja chcem takú tortu 😵 😵 prosím ťa ako sa volá tá prášková farba čo si použila na kvet? ďakujem 🙂

lamps
23. aug 2014

@muffinka8 urobím ti? takéto robím veľmi rada, požiadavka bola, aby nebola torta prečačkaná a inak som mala voľnú ruku. A sú to tri farby - Rainbow Dust Maroon, Magenta a Plum a Crystal Lolours Cerise. A moooooc ďakujem za pochvalu. Inak keď si pani prišla po tortu bola hrozne milá a od radosti ma vystískala 😵 😵 😵 😵 😵

mirinecka
23. aug 2014

@lamps nádherný kvet, prosím ťa aj zahíňaš drôtik aj keď ide do lupienkov, lebo na tvojom vôbec nevidieť drôtiky, a mne vždy vidieť koniec drôtiky pod hmotou

lucula73
23. aug 2014

ďakujem vám za všetky milé komenty a páčitkááááááá 🙂 🙂 🙂

idem dopozerať vaše dielka,kým tu nezaspím 😀

lamps
23. aug 2014

@mirinecka ďakujem, áno drôtiky zahíňam, robím na nich také "očko"

katarina51
23. aug 2014

@lamps Kráááásny kvet a postavičky ani nevravím 🙂 🙂 🙂

mimcak
23. aug 2014

Ahojte .Tak moje víkendové. Tento víkend bol štedrý.Za knihu som dostala 5eur tringel. 🙂 ,lebo som im robila pred mesiacom tiež knihu a že im velmi chutila 🙂 , Svadobná sa páčila pani ma vychválila do nebies. 😀 Na auto vlastne je to TATRA 148 😀 😝 mi povedali,že dedko dostane infarkt ak to uvidí ,ja že len to nie. 😀 . A myšky bolo zadanie hoci čo pre 50 ročného pána,že je aj vtipný tak ,že čo urobím to bude. tak som urobila mešec a pani bola nadšená normálne ma vystískala ,že torta je dokonalá,že sa jej veľmi páči. 😀 Hned krajší víkend po takýchto zákazníkoch.

katarina51
23. aug 2014

@lawli perfektne si ho vystihla , parááááda 🙂

katarina51
23. aug 2014

Ahojte ja som tento týždeň robila jednu svadobku, tan stred mala byť drapéria, ale vôbec mi to nešlo, nevedela som ako na to, aby to bolo nariasené v strede poschodia, Tak som to zhodila a urobila kompromis.

lamps
23. aug 2014

@muffinka8 mooooje nervy, teraz to tu čítam a mám tam chybu v názve poslednej farby má tam byť Crystal Colours Cerise

jakelina
23. aug 2014

Tak dort vepřová hlava měl velký úspěch, oslavenec ho ani nerozkrájel, nosil ho ukázat všude možně, tak jsem ráda. 😉

lokalistin
24. aug 2014

@mirinecka aka krasna fialova a ten vzor na tej druhej vyzera super

lokalistin
24. aug 2014

@katarina51 moooc pekna

lokalistin
24. aug 2014

@jakelina urobila si ju perfektne

lokalistin
24. aug 2014

@lamps
@lucula73 bambule krasne torticky