Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

broucek2
7. máj 2011

@lussy23 děkuji, asi to byly zuby, dnes večer už byl klid. Nikdy ji to takto ještě nechytlo a všichni jsme měli střevní chřipku, tak jsem se bála té.

daducha
7. máj 2011

@vinka dakujem 😉 ,je to stencils

dm1
7. máj 2011

pridavam svoje dalsie 2

jakelina
8. máj 2011

Všem maminkám pekařinkám přeju krásný dnešní svátek. 😉

alti
8. máj 2011

Ahojky šikulky cukrářské,
všem hezký den a zase chválím Vaše týdenní dílka jsou krásná snažím se, alespoň zkouknout fotečky dortíků a nestačím se divit jakou máte představivost a hlavně zručnost!!!! Jen tak dál! 😉 Já přiložím své drobnosti co jsem dělala pro rodinku -sestře k narození prcka a na neděli pro tchýňku takovou jednohubku. 😀

yamahafazer
8. máj 2011

moje dnesne

zlatat
8. máj 2011

ahojte,
moje tohtotýždňové - prvýkrát po asi 3/4 roku som mala na 1 víkend 4 torty ... no poviem vám, stačilo mi.

lawli
8. máj 2011

@broucek2 @jakelina @alti Ahoj kočky ,mám na vás otázočku...nieste niektorá z Brna ,alebo aspoň či Brno nepoznáte. Potrebovala by som vedieť či sa tam náhodou nenachádza obchodík a cukrarenskými pomôckami ,kde by som zohnala jedlu čiernu fixu...ak áno ,viete mi napísať aj adresu ??
Vopred veľmi pekne ďakujem 🙂

zlatat
8. máj 2011

@daducha
@ikula2
@ikula2 @yamahafazer
@dm1 krásne tortičky ste napiekli 😅

zlatat
8. máj 2011

@paja.o nááádhera - úžasné farby a šmolkovia sú fantastickí

vinka
8. máj 2011

@dm1
@yamahafazer
@zlatat baby no krááááááááááááááááásne torty ste narobili.Len čo je pravda. 😉

lamps
8. máj 2011

@mrka2 keď nie je lučina, skús bánoveckú nátierku bez príchute, vraj je dobrá

alti
8. máj 2011

@lawli já nakupuji málo a když tak přes net, ale vím od sousedky, že je obchůdek v Brně- Zábrdovicích, u vojenské nemocnice (prodejna CS GOSTOL Brno, ulice Zábrdovická 16). Jestli pomůže. 😉

alti
8. máj 2011

koukám, že mají i internet-obchod http://svetpeceni.cz/.

lawli
8. máj 2011

@alti jasne že pomôže ,už som si to našla a aj viem kde to je....veľme ,veľmi ,veľmi pekne ďakujeeeeem 😵

macinka84
8. máj 2011

Krásný den matek všem maminkám... 😵 😵 😵

holky, to jsou všechno tak krásné dortíčky... 😵 😵 😵
Já dnes udělala svůj první dort na zakázku... 😅 není to vůbec taková nádhera, co děláte vy, ale nějak se začínat musí... 😵 je to ten policejní... 😅
ten druhý jsem dělala pro své děti z kroužku po vystoupení, za odměnu jak byly úžasné... 😵

lussy23
8. máj 2011

@ikula2 - krásne tortičky. To druhé meno je Nina?
@lucula73 - krásna tortička
@daducha - nádhern átorta a tá ozdoba na boku 😲 😲 😲 z čoho to je?

lussy23
8. máj 2011

@dm1 - krásne
@macinka84 - krásne torty. Tá zvieratková je maľovaná?
@zlatat - nádhera
@yamahafazer - krásne
@alti - veľmi krásna torta

Baby, všetkým vám prajem ku dňu matiek veľa zdravíčka, lásky, šťastia, úspechov, nech vás detičky poslúchajú, sú stále zdravé a robia vám radosť.

macinka84
8. máj 2011

@lussy23 Děkuju moc, není malovaná. Jsou to nalepené, vyřezané tvary 😉

ikula2
8. máj 2011

@daducha dakujem nuz husenicku som ja nerobila to len omylom mi pocitac hodil

ikula2
8. máj 2011

@lussy23 nie nie Tina ale ked prisla kamoska musela som narychlo dorobit mena na Milanko a Tinka 😝 aspon sa pouzim a vzdy sa spytam presne ako chcu mat mena nech predidem nedorozumeniam, ja som sa len spytala ako sa volaju

ikula2
8. máj 2011

@daducha mohla by som ta poprosit kde si kupovala stencils a prosim ta cim sa ta sablona pretiera 😕 lebo som aj nasla videa ale nerozumiem im cim to natru, dakujeeem

ikula2
8. máj 2011

@daducha prosim ta aky je to kvietok na torticke velmi pekne to vyzera a super farby si zvolila

dm1
8. máj 2011

@daducha je krasna aj ja sa chystam kupit si nejaky ten stencils len este cakam ake pride na konci mesiaca vyuctovanie za byt hlavne vodu 😝

lencza
8. máj 2011

hezký den

všem maminkám všechno nej k svátku
já jsem se rozhodla, že se přece nenechám porazit falešným marcipánem a pustila jsem se do něj znovu, tentokrát to šlo o moc líp, krásně se mi s ním pracovalo a pustila jsem se i do růžiček........a takhle dopadlo srdce pro moji mamku, snad se jí bude líbit 😉 😉

ikula2
8. máj 2011

vsetko najlepsie maminky a jedna rychlovka pre maminku 🙂

cicimotinka
8. máj 2011

Ďakujem za "páči sa"...
@pristela ...lebo som nemala farbu na krtka ☹ a už som mala hotové kvietky... 😀 😀 😀
@bzucinka2 ... 😀 ...
@mrka2 lebo ja ich momentálne robím a nemám ich... 😀 následok kiahní od malého... tak som chcela, aby ich aspoň niekto mal jak sa patrííí... 😀 😀 😀
@jakelina ešte nemám trénované pršteky na detailíky... možno sa to poddá pri 550-tej torte... 😠
@lamps ...už je zadaný...teda zjedený... 😲

jakelina
8. máj 2011

@lawli já jsem z Opavy, tak do Brna to mám daleko. Ten fix jsem koupila na netu za 60 korun.

karmenta
8. máj 2011

ahojte, přidávám fotky svého snažení 🙂 Playboy je první pokus o potahování 🙂

mrka2
8. máj 2011

@cicimotinka ani mi nehovor, ze to koli kiahnom nemas 😕 ja som nemala kiahne... no nazdar... 😅