Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
29. aug 2012

baby, ked polievate korpusy, robite to lyzicou alebo rozprasovacom ? A kolko asi tam toho date ? Ja som teraz polievala posledne 2 torty a ked som ich prekladala na podlozku tak odpodu boli mokre...do tej prsatej som dala asi 2 deci rumoveho rozvaru, je to vela na celu tortu ?

aduskatt
29. aug 2012

@maya30 ja davam striekackou

maya30
29. aug 2012

@aduskatt cik-cak pobehas po torte ? A kolko toho das na 1 plat ?

lencza
29. aug 2012

moje nejnovější....děláno podle oblíbené bundy zákazníka 😉 😉

aduskatt
29. aug 2012

@maya30 presne tak......davam tak, aby bol pokryty navrchu cely plat, nedavam viackrat na jedno miesto................ale urcite je to omnoho menej ako 2 dl

dm1
29. aug 2012

@maya30 ono velmi zalezi od kremu ktory je v torte - take tie slahackove ti same zvlacnia korpus a netreba tak polievat ako pod niektore maslove. Ja davam lyzicou ale veru neratam kolko aby bolo tak rovnomerne. Rumom v poslednej dobe polievam rovno z flase ale tak ze si zapcham prstom otvor necham len tam trosku pootvorene a jemne to pofrkam. potom ked davam kavu tak tou lyzicou. Na spodny plat by si mala davat vzdy najmenej lebo tam to nasiakne aj od ostatnych hore

blcha
29. aug 2012

ahojte babulky nemate niekto nafoteny postup na neaku jednoduchsiu kabelku chcela by som upiect sestre len neviem ci to zvladnem keby bol neaky opostup snad by som zvladla 😉

maya30
29. aug 2012

@dm1 asi som to doondila tym ze som prave ten spodny dost poliala, tak dufam ze to nebude na kasu ked to zacnu krajat, ani neviem preco som to tak spravila, asi som im chcela dopriat....a polievas aj vrchny, nic to nespravi s potahovkou ? LEbo ten nepolievam skoro vobec a mozno by som mohla radsej ako ten spodny

dm1
29. aug 2012

@maya30 no ja spravidla polievam najviac tie korpusy v strede prave preto aby sa to dobre krajalo a kraje drzali. ale polievam aj spodok aj vrch uplne v pohode a potahovka to prezije ved vzdy tam este ide slaba vrstvicka kremu tka sa nic nestane.

mates22
29. aug 2012

@blcha dávala jsem na dvojku https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipan..., asi veprostřed stránky, je to odkaz ( druhá zpráva pod postupem na hrochy, včelku, medvídky)

blcha
29. aug 2012

@mates22 dakujem no vyzera to super ako jej to pekne ide keby to bolo take jednoduche ale skusim ak sa mi to podari mozno prihodim aj foto ale to este neviem ci sa podari 😀 😀 😀

lucula73
29. aug 2012

@simasa prekrásna tortička......ako si urobila ten biely vrchnák na tortičke,aby si nepoškodila tie boky?? 🙂 🙂

nika1985
29. aug 2012

ahojte baby tak dobojovane konecne som aj kuchynu upratala som zvedava ked pride pani dufam,ze sa jej budu pacit. moje prve svadobne aj prva poschodova. vecer si konecne sadnem a docitam vas 😉

blcha
29. aug 2012

@jper super super dakujem velmi pekne 😉

nikulqa
29. aug 2012

prosim vas ako dlho peciete korpus v miskach napr priemer 20cm? dakujem velmi pekne za odpoved

jper
29. aug 2012

@nikulqa záleží na korpusu a troubě, ale už jsem jednou pekla skoro hodinu

aduskatt
29. aug 2012

@nikulqa cca 45 minut

nikulqa
29. aug 2012

@jper
@aduskatt a to peciete na kolko stupnov?...lebo ja som dopiekla prave teraz jeden skoro hodinu a pol na 150st a klesol mi okamzite cize mozem piect novy 😒

aduskatt
29. aug 2012

@nikulqa ja peciem na 150 vsetky

eliska22
29. aug 2012

@simasa nádhernééééé 😵 😵 😵

pristela
29. aug 2012

@nikulqa ako 20cm forma, piekla si na 150 jeden a pol hodky a klesol ???? tak to musela byt chyba inde nez v dlzke pecenia 😕

anibas
29. aug 2012

pekný štátny sviatok žienky - odbehla som od farbenia plotu 😀 😀 😀 - ešte má dnes čaká pečenie a pridám jednu tortičku pre jedného malého bojovníka 🙂 🙂

jper
29. aug 2012

@nikulqa já dycky teda prvních 10min peču na 170 a pak to snížím. Jestli klesl, tak nebyl dost propečený ne?

jper
29. aug 2012

Holky, když si vyválím kuličku, ale mám tam pidi prasklinky - vyhlazujete to nějak nebo mám dycky chybu v rukách?

bzucinka2
29. aug 2012

baby hepl me, ako sa kraja kremeska, to listkove cesto, ved to sa mi cele rozpadne ☹ dajte tipy prosim prosim...

abriela
29. aug 2012

@bzucinka2 ja vrchne cesto krajam pred pecenim 😒

abriela
29. aug 2012

@nikulqa ked som kupila novu ruru piekla som na 160C, 45 minut az 60 a cesto bolo stale nedopecene. Teraz peciem na 175-180C, 30-35 minut a nic neklesa a cesta su dobre.

vlada111
29. aug 2012

@dm1
@anibas no kočky moc ma nepreceňujte, lebo ju sem asi nedám 😝 Nie je tá ruža taká, ako robievate a aké som videla na facebooku od báb, nejde mi to nejako. A na tom kurze sme ružu nerobili 😒

jakelina
29. aug 2012

@bzucinka2 jestli děláš kremeše, tak ten vrchní díl se má nakrájet než se upeče a nechat odvlhnout s krémem. Pak to jde líp.