Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

veronkaj
12. aug 2009

skúsim to ešte raz cez víkend,
keď mám upečenú a naplnenú tortu budem robiť puding. krém tak mám natrieť aj povrch a boky na hruho či tenko a na to ten poťah z cukríkov????

alionuska
12. aug 2009
sse
12. aug 2009

ali super koleso šikovná si, takému by sa aj môj priateľ potešil 🙂

a teleráno budem určite aj ja pozerať a nemusíš mať trému, budeme ti držať palce aby ťa obišla 😉

alionuska
12. aug 2009

A ved ked bude trema,tak im uteciem 😀 Ale ved hadam to nebude take hrozne...ja som bola iba raz na konkurze v Jojke..vyspievaj si milion a to som skoro nerozchodila...ale toto bude snad ine..budem tam ako model pre mojho draheho..on bude na mna striekat nejake obrazky..a aj malu Alu berieme... 😀
😉

sofi07
12. aug 2009

veronkaj, natenucko, len zahladit nerovnosti. drzim palce, nech sa ti vydari 🙂

sofi07
12. aug 2009

al, super koleso, mas zlate ruky 🙂. aj ja kuknem telerano cez net 😉

lyzenka
12. aug 2009

ďakujem, už som si recept na marcipán stiahla....snáď to niekedy vyskúšam....určite.. 😉

wighy
12. aug 2009

ali som kukala telerano ale az od pol 8 a uz si tam nebola,ale neva kuk na nete 🙂

a to koleso no paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada uuuuplne ze woooooooooooooow 😵 😵 😵 😵 😵 kolko vazila torta?????

alionuska
12. aug 2009

Babenky ja do toho telerana idem az v PIATOK.
Wighy,dnes si ma tam ani nemohla vidiet.... 😀 som domka a peciem torticky.... 😀
A to koleso vazii 3,5kg. Je karamelove a bananom..mnamky.mnam 🙂

wighy
12. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 som to nejako prekukla 😀 😀 😀 😀

mnaaaaaaaaam teda poriadna pecka,a vyzera ze je obrovska ta torta

basado
12. aug 2009

ali to koleso je paradne.
určite budem sledovat telerano, 😉 . ja by som bola asi nervozna, keby som mala ist do markízy 😀 😝
cessy tortičku tu tortičku chce kamoška autíčko, tak si to spravim popredu aby som mala na to čas

alionuska
12. aug 2009

Jaaaj,baby odpocivam..mam rozrobene tri torty a nejako mi je teplo.... iba som nakukla,co ste nove napisali 😀

lenka.pav
12. aug 2009

ahojte.
teda co to tu citam, ze alionuska bude televizna hviezda? ved si urobi taku reklamu, ze uz na nas nebude mat cas a kto nam bude radit? myslim si, ze by sme jej ucast v telke mali bojkotovat - je to v nas prospech! 😀 😀 😀
kocky, piekla som dalsiu tortu, kuk do albumu, kym ju nezmazu 😉
neviem preco, ale ta masla sa mi nejako nedari podla mojich predstav - bud robim tie uska moc dlhe alebo uz neviem v com je chyba. mate nejake rady, ako na to? 😅
a este vas vsetky musim pochvalit, viete piect nadherne kusky!!! vsetky rad radom! 😵

sse
12. aug 2009

lenka podľa mňa tá mašľa nemá chybu. pekná tortička. 🙂

lenka.pav
12. aug 2009

sse, dakujem 😵

sofi07
13. aug 2009

lenka, ved ju mas krasnu, aj pekne drzi tvar 🙂

alionuska
13. aug 2009

Lenka.pav,ale som sa zasmiala z chuti,ako si to napisala..neboj,ja zostanem konikovi verna,aj keby si ma v tej telke chceli nechat! 😀 😀 Ale ved tam ideme len na chvilku...
Ta masla podla mna je krasna a vobec nevyzera,ze sa ti nepodarila...si sikulka!!! 😉 😉

sofi07
13. aug 2009

ja som urobila novu torticku, len tak na zjedenie, taku malicku. dalsi pokus o ruzicky a o zavoj. trenujem trenujem 🙂

alionuska
13. aug 2009

Sofi ved tie ruzicky sa toi podarili...uvidis,ze cim viac budes trenovat,tym budu dokonalejsie...ja uz mam dve dokoncene...markizu a striptera... upracem,odfotim a dam foto. 😀

sofi07
13. aug 2009

ali, dakujem za pochvalu, povzbudila si ma 🙂 mala som z nich lepsi pocit, uz sa trosku podobaju, ale ja to natrenujem a raz budu naozaj krasne 😀 . tesim sa na tvoje nove torticky 🙂

sse
13. aug 2009

Ali ty si ako náš strážny anjel pri pečení. vždy pomôžeš a povzbudíš a od takej profíčky ako si ty si to veľmi vážime 🙂

sofi tie ružičky sú skvelé, keby som aj ja také vedela robiť

wighy
13. aug 2009

lenka krasne torticky, ta puncova nema chybu posles mi prosim recept???

sofi, torticka krasna juuuj by som si dala

ali zajtra drzim palce a budem kukaaaaaaaaat a hod foto som zvedavaaaaa podla mna budu vsetcia zajtra odpadnuti z tort 😵

alionuska
13. aug 2009

SSe to si teda napisala krasne...az mi skoro slzicky vybehli...dakujem.
Pridavam fotky...Farma.
http://www.tortyodmamy.sk/?q=zvieratka/farma-zv...

alionuska
13. aug 2009
alionuska
13. aug 2009

http://www.tortyodmamy.sk/?q=pre-dospelych/stri...
Zase trocha erotiky...... 😀 😀 😀

alionuska
13. aug 2009

A tu ho mate zblizka...... 😀 😀 😀
http://www.tortyodmamy.sk/?q=netradicne/detail-...

basado
13. aug 2009

teda ali to je super, už sa teším na to telerano 🙂
na jedničku su tie torty, krasne 😉 😎

sse
13. aug 2009

no fešáka si vyrobila 😀 😀 a všetky sú krásne ako vždy.

a neďakuj mi veď je to pravda, vždy si tu keď ťa potrebujeme 🙂

wighy
13. aug 2009

alionuska torty su superskeeeeeeeeeee ako vzdy, parada 😵 😵 😵

sofi07
14. aug 2009

al, krasne torticky, sse, krasne si to vystihla 🙂