Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
9. jún 2012

@larah tu nastavitelnou formu - srdce má Pomposo na Mimibazaru.

jakelina
9. jún 2012

@pristela a máš dost peněz, já myslím, že budeš muset hoooooooooooodně zaplatit, aby si toho tvého chlapa někdo vzal 😀 😀 😀 😀
Jinak dort je úžasný. 😉

pristela
9. jún 2012

@jakelina pch , požičku vezmem !!! a to teraz zistujem , ze kupil len blbiny a ze nemame kapku sirupu ani smietku cukru doma ho nenapadlo☹

Holky ktora mate cas a nepeciete ted , prossiiiim nejake inspiracie na kvety v črepníčku- nie orchideu 😝 kujeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

jakelina
9. jún 2012

@pristela kvítek nemám. 😢

79zuzana
9. jún 2012

@pristela tak ta tvoja torticka dnes vedie 🙂 je uplne nadherna... chlapa nekupim, mam dost toho mojho 😀 😀 😀
kvetinacovu tortu nemam, ale nasla som tuna nieco : mozno si vyberies...
http://www.google.ie/search?q=flower+in+pot+cak...

pristela
9. jún 2012

@79zuzana jeej , dakujeem , presne tu prvu mi poslali, ze take cosi ale farbu kvetinacu aj kvetov a kvety nechavaju na mne 😝 😀

anibas
9. jún 2012

@pristela tortička nádherná 😵 😵 😵 😵 a ešte že si cupitkala ako malá kačena, ja by bola za veľkúúú 😀 😀 😀 😀

pristela
9. jún 2012

@anibas no ono ja mam len 160cm ☹ oni vsetci vysoký ako modelovia ☹

ajka82
9. jún 2012

vidim ze s potahovkami a rosenim maju viacere problem, to takrto byva vzdy v lete? 😕 (lebo ja zaciatocnicka co zacala v zime s pecenim 🤐 )

ajka82
9. jún 2012

@pristela ja z tych tvojich toriet padam na zadok 😅 😵 a tuto ked vidim, tak normalne ze krabice nikdy radsej robit nebudem, lebo by som sa musela pyrit 😝

mishulle
9. jún 2012

moc prosím, vydrží mi hotové vyschlé růžičky v krabičce 14 dní?

eliska22
9. jún 2012

@mishulle vydržia 🙂

mishulle
9. jún 2012

a ještě dotaz, na netu píšou, že když chci dát na sebe dva čtverce nakoso, že úhlopříčka menšího se musí rovnat délce strany většího, ale co když mi na každý straně asi cm schází, můžu je i tak posadit na sebe? Myslím toto
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=219&...

bambula1307
9. jún 2012

@vecernicci mne sa tiez rosil na tej gulatej potah, a to som malovala listy na skusku..na boku sa mi to zacalo rozpijat..no hotovo..tak som dala do chladu a dufam,ze ju zakaznici po vybrati z chl. hned zbastia 😉 bude iste vlhkostou po dazdi

bambula1307
9. jún 2012

@artepf . Juuuj dufam,ze uz je lepsie...aaa 😎 jej krasne mrkvicky 😎 a velmi sa mi pacia listky k ruzicke. Mozem vediet cim si ich robila?
dakujem

levandulka3
9. jún 2012

@lawli krásna tortička, môžem sa spýtať koľko vážila ?

lawli
9. jún 2012

@pristela Ďakujem...a či si môžeš uloži´t moju fotku, jasne jaaaaj to pocta od teba 😵 😵 😵
@artepf Ďakujem 😉 kľudne si ho ulož...mne bolo ľúto sa s nim aj rozlúčiť 😕

lawli
9. jún 2012

@levandulka3 vďaka ...mala 5, 9 kg

larah
9. jún 2012

@jakelina vdaka už som tu formu pozrela, vyzerá zaujímavo aj cena, len ktovie či ju maju na sk

bambula1307
9. jún 2012

@pristela jej nadherna torticka 😎 krasne ruze a tie biele su tam velmi pekne , sikovna si velmooo 😎

bambula1307
9. jún 2012

@vecernicci motylik je fantasticky, lepsi ako babika 😉 😀

bambula1307
9. jún 2012

divcence ja rozmyslam ze si kupim vypichovacku na laliu, mozte mi nejaku doporucit s kt. ste velmi spokojne?
No ,chcela by som taku kt. mozem kosticou aj stensit..to sa mi paci take tenke 😉

janulkamartinko
9. jún 2012

@pristela ja odpadnem ta je prekrasna :-O

@lawli nadherny zajko 🙂

@eliska22 perfektne obe 🙂

@artepf tie mrkvy su podarene aj babatkovska krasna 🙂

@vecernicci Nadherene všetky 🙂

@salonka1981 Naaaaadherne 🙂

anibas
9. jún 2012

tak dievčatá - moje tortičky - už len pre kámošky a dezertíky - véééééľmi dobré 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eliska22
9. jún 2012

@anibas tak ten dezertík by som si dala 🙂 robíš mi tu chute a ja doma nič 😝 a tortičky krásne 😵

eliska22
9. jún 2012

@anibas tie poháriky si kde kúpila aj ja chceeeeeem 😎

anibas
9. jún 2012
monikad1
9. jún 2012
monikad1
9. jún 2012

@levandulka3 tá je nádherná🙂))

aduskatt
9. jún 2012

@mishulle tak to pocujem prvykrat, ze by to malo byt s tymi dlzkami stran takto.........a celkom by ma zaujimal dovod..........