Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

levandulka3
30. sep 2012

@eliska22 rozvaľkala som bielu poťahovku, na nu som hocijako pohodila tenkého čierneho hada, zagúlala pod silikonovou podložkou, vyrezala som pásiky asi 3 cm široké pri jednom kraji zúžené a ukladala na tortu tým zúženým ku stredu vžda som susedné tak pol cm prekrývala - mám tak robiť svadobnú tak som si to musela vyskúšať ale je to riadna piplačka 😝

levandulka3
30. sep 2012

@daducha veľmi pekne dakujem za rady 😉

majoslava
30. sep 2012

ako úžasne!!!! ja len čumím!! prekrasne tortičky!! šikovne ste babenky!!

alenv
30. sep 2012

Ahoj prosím nemáte někdo uložený nějaký postup na kamion? Nějaký pěkný propracovaný děkujuuuu moc

vlada111
30. sep 2012

@aduskatt svetová je

vlada111
30. sep 2012

@anibas Sabi paráda, to muselo byť radosti 🙂

aduskatt
30. sep 2012

@vlada111 kujeeeeeeeeeem🙂

vlada111
30. sep 2012

@daducha krááásne ako vždy

b.janka
30. sep 2012

@anibas všetko najlepšie filipkovi

lawli
30. sep 2012

@alenv tu som hodila davnejšie par fotečiek a idem posnoriť do fotopostupov 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/marcipanove-torty-rady-a-postupy/

alenv
30. sep 2012

@lawli dííííííííkyyyy moc

lawli
30. sep 2012

@alenv nie je začo.... 😉

ajka82
30. sep 2012

baby prosim, nevedeli by ste mi poradit kde by som nasla obrazok nieco podobne pridavam... kucerave dievcatko s chlapcekom ako sa drzia za ruky...najlepsie ako sedia niekde ...mala by som to kreslit na tortu 😅 😕 ...len neviem ci sa budem na nieco take citit 🤐 ale sak poradim si...len by som picture potrebovala lepsie k tomu...kujem uz vopred ochotnej dusicke co by mi pomohla

sisix
1. okt 2012

@mia1111 seper, ja mam maslo radeji

dajna11
1. okt 2012

@lucinka super,tá eifelovka nemá chyb

dajna11
1. okt 2012

dobré ránečko,kočky mám robiť prvý krát šmoulinkov,,nemáte nejaké fotky?aj čo ste robili alebo čím sa inšpirovali?

bzucinka2
1. okt 2012

@vecernicci ten je ozaj krasny, a mne nic nenaslo, ty si lepsie hladala a v cestine som ani neskusala, super, este ze ta mame 🙂

bzucinka2
1. okt 2012

@anibas krasna torticka, maly musel byt cely happy 🙂 vsetko naj naj Filipkovi ... 🙂

bzucinka2
1. okt 2012

@levandulka3 presne na teba som myslela, ked mi davali tu zakazku 🙂

muffinka8
1. okt 2012

Dobré ráno 🙂
šikovnice z okolia Bratislavy, nebol by niekto ochotný mi kúpiť a poslať 2 misky z Ikea? Súrne potrebujem 😅
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/3008...
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/3008...

Zaplatila by som samozrejme aj poštovné aj niečo navyše.

patrikmisko
1. okt 2012

@alionuska ahoj, chcela by som sa opytať na poťahovku marschmalow, chcela by som vyskušať tuto poťahovku, a neviem aké množstvo potrebujem na tortu. Z jedného balíka je asi na akú tortu? to aby som vedela, kolko balíkov mam pre istotu kupiť 😀 veľmi pekne dakujem za odpoved 🙂

ajka82
1. okt 2012

@bzucinka2 dakujem, tieto som nasla aj ja, len radsej by som asi nejake co su ako keby brat so sestrou... vcera som asi 3 hodiny vecer pozerala a hladala a nic ☹

jakelina
1. okt 2012

Prosím prosím - nemáte některá uloženou inspiraci na dort něco jako mapa Evropy??

jakelina
1. okt 2012

@mishulle děkuji moc