Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
2. dec 2012

@lussy23 podla mna tam mas vela cukru ked sa ti meli. A drsny? preosiala si cukro? aj ked to niektore kocky nerobia tak by to tym nemalo byt. riadne si potri ruky cerou a premiesavaj to znova a znova

levandulka3
2. dec 2012

veľmi pekne dakujem všetkým za vaše liky 🙂

lussy23
2. dec 2012

@dm1 ďakujem. no na cukor som zabudla. troch usom h odala nepreosiatého ,ale zvyšok som už preosiala

lussy23
2. dec 2012

tu su prvé dve postavičky z tých čo somrobila na stužkovú pe triedu. Ostatné dám zajtra, lebosom si nechala foťák u učiteľky v aute a túto fotku mala spolužiačka na Fb. Samozrejme sú zase škaredé, ja jednoducho neviem pekne modleovať. Ale mali radosť. To je akože naša učiteľka a krsná🙂

dm1
2. dec 2012

@lussy23 ale to preosiatie by nemalo vadit ani pristelka to nerobi. isto si ho dala vela

lussy23
2. dec 2012

už som nemala hmotu, tak som musela spraviť hentak tie ruky

lussy23
2. dec 2012

@dm1 ok a dá sa to upraviť?

bambula1307
2. dec 2012

@mamina1978 su zlatucka a sikovna..velmi, iste si ulozili aj viaceri. priznam sa, ze par tvojich mam ulozenych 😉 😎

dm1
2. dec 2012

@lussy23 no jedine roztopit este trosicku cukrikov a zmiesat to spolu. Ale skus este tu ceru ci to nepomoze

evvina
2. dec 2012

Hellou Kitty,minspirace zde od nějaké z vás.

bambula1307
2. dec 2012

@njonja som padla na rit 😉 😉 😉 krasneeeeee juuuj si neskutocne sikovnaaa

daducha
2. dec 2012

@dm1 no ona drzala kraasne do spica,este som ju stetcom aj tak vselijako ponadvihovala nech je to take strapate a dala do chladnicky.Zacalo to rychle tuhnut, tak ze dam tam tu ceresnu a to asi bola chyba.Asi bola tazka a pod tou vahou sa to ako keby zlialo.Mala som to tuhe ako slak, ved sa mi to aj lyzickou tazko naberalo,naschval som to take urobila.No nic uz,nabuduce budem mudrejsia 😝 .Na druhy den rano uz to bolo tuhe ako kamen,tak som to nechala.

dm1
2. dec 2012

@daducha juuuj mozno bola chyba ze si to hned dala do ladnicky lebo glazura tuhne na vzduchu 😝

vecernicci
2. dec 2012

tak přidávám moje dnešní výtvory a první zvoneček, takový nepodarek, ale já se s těmi formičkymi naučím pracovat, slibuju 😀 😀 😝

sisix
2. dec 2012

@vecernicci nehces prijit malovat k nam ? ja sem zitra dam tu moji hruzu 😀 at je tu veselo 😀

zklimekova
2. dec 2012

tak dnes sme trošku oslavovali..trošku neskoršie 🙂..už presne týždeň máme dva 🙂

daducha
2. dec 2012

@dm1 jááááj, tak asi preto.No nevadi, aspon sa zase nieco naucila 😉

aduskatt
2. dec 2012

@vecernicci ved je krasny🙂

glee
2. dec 2012

@lussy23 wau, dakujem krasne, to velmi potesilo 🙂 tnecakala som take super ohlasy. Tak mozno este niekedy samu seba ukecam na nejaku postavicku 😵

mimcak
2. dec 2012

prosím vie mi niekto poradiť objednávam si u Kamky prvy krát a dnes je poštovné zdarma,len treba napísať do poznámky poštovné. Ale kde to mám napísať. Ja som si dala veci do košíka a teraz tam je OBJEDNAŤ mám to stlačiť a potom tam budu poznámky ? alebo ako bojím ,že to stlačím a poznámky tam už nebudú a ja budem plaťiť poštovné.Ale inde nikde nevidím napísané poznámka. Neviem či nepíšem jak hotentot. 😖

glee
2. dec 2012

@aduskatt prosim ta na ako hrubo valkas smartflex? Podla toho, co pises, asi na tensie, vsak? Netopi sa potom alebo netrha?

aduskatt
2. dec 2012

@glee nema sa preco topit, ked das pod potah maslovy krem..........a valkam tak na 2-3 mm, neviem.........ale ked vidim, ze sa chce roztrhnut, tak premiesim a vyvalkam trosicku hrubsi

glee
2. dec 2012

@mimcak prosim ta, kde pise, ze postovne je zdarma?

pipka
2. dec 2012

@mimcak ano, az ked budes potvrdzovat objednavku a zadavat osobne udaje, tak dole je policko poznamka...tak tam to napises 🙂

pralinka25
2. dec 2012
emilkaaa
2. dec 2012

@dajna11 ahojte, tie ľaľie su nadherne, ked sa môžem opýtať z akeho materialu si ich robila a ake farby použila. tiež niečo take chcem vyskušať a neviem ako nato. ďakujem za radu

mimcak
2. dec 2012

@glee poslala som žiedosť o priatelstvo cez facebook.A potom ti pravidelne ukazuje na facebooku ich akcie .Dnes maju zdarma pri nakupe nad 20eur a pri poslaní slovenskou poštou do 10kg a do poznámky dáš poštovné zdarma

mimcak
2. dec 2012

@pipka Ďakujem už som sa spojila s Kamkou cez facebook,ale ďakujem ,že si si ma všimla 😉 🙂

dajna11
2. dec 2012

@emilkaaa jej dakujem za pochvalu,boli to moje prvotiny.robila som ich zo smartflexu flower,farbila som práškovými farbami žltou a červenou,to potom dalo taký oranžový nádych 😀 😀

emilkaaa
2. dec 2012

@dajna11 takže ked dobre chapem tak z bieleho smartflexu si si spravila ľaľie a potom farbila praškovými farbami?a tortu si poťahovala nejakou kupovanou hmotou či si robiš marshal z cukrikov? a ešte ked môžem poprosiť kde kupuješ smartflex cez aký internetový schop. dakujem za rady