Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
17. mar 2013

@dm1 děkuji i tak, Mariannka už mi poradila.....

jakelina
17. mar 2013

@dm1 však si zasloužíš. Mně tento týden na oba dorty kočky napsaly, že byly výborné, tak to tak potěší.

mrka2
17. mar 2013

caute baby, ja toho tyzdna len take nezazivne 😔 ziadna pre deti,tak to ma nebavia velmi take 😝 tie ciapky som robila z burizonky,aby bola lahsia a aj tak ma skoro prizabila pani,ked zistila,kolko bude platit 😅 😝 a to chcela normalne torticky tie ciapky,ale ze to necha na mna 😅

janula.h
17. mar 2013

@salonka1981 ešte som niečo takéto našla len nejak mi nechce ukázať iné odkazy neviem čo je s tým ☹

zuzana92101
17. mar 2013

@lucula73 ta krajka je z hmoty. sice mam doma uz aj prasok, ale kedze som to nemala prichystane a ono to aj nejaku dobu schne, tak som to nemohla pouzit.

janula.h
17. mar 2013

@mrka2 vieš čo je smutné?? že vymýšľajú ako v amerických tortách,ale ceny chcú slovenské ☹

lucula73
17. mar 2013

@zuzana92101 preto som sa pýtala,že či a to dá aj na hmotu teda použiť.............a ako si to otláčala?hmota naspodok,čim krajka naspodok?šlo to?lebo stále som nič nekúpila a neviem sa rozhodnúť 🙂

simasa
17. mar 2013

@dm1 Dani, náááádhera! Aj ugrilované klobásky, ale hlavne tá detská... 😵 😵 😵

janula.h
17. mar 2013

jaaj žienky idem ja do postele ale ešte dožehlím kúštik čo tu mám a cha po 2 týždňoch maródky zase do práce ☹ krásny večer a PS: bud. týždeň budú robiť v Slov. tortách tortu pre naše baby z mažoretiek 😉

mrka2
17. mar 2013

@janula.h no ja hovorim,ze ten program mi bol cert dlzen 😝

dm1
17. mar 2013

@janula.h super a kto ju bude robit? aj si ju videla nazivo?

siss_sz
17. mar 2013

@dm1 supeeeerrrr, diky!!!

janula.h
17. mar 2013

@dm1 nie nevidela ☹ neviem prečo,ale urobili to iba pre juniorky mne osobne to nevonia veď sú ako tím všetky aj kadetky aj deti ☹ takže moja tam nebola ale že tam čakali dievčatá do pol 11 večer a bude ju robiť Deny a Zuzana tie čo teraz kostol robili

mysiatkoo
17. mar 2013

@bambula1307 @lussy23 @jakelina dakujem moc 😉
@dm1 klobasova je genialna...

levandulka3
17. mar 2013

@macamac ďakujem, strojčekom na rezance 😝 😝

katkak23
17. mar 2013

baby neposielali ste niektora nejake dokoracie na torty kvety alebo tak...prezilo to? ako ste to zabalili? dakujeeem

dm1
17. mar 2013

@janula.h no pekne ze do pol 11 deturence museli byt KO. A veru na take mega giga torty mohli zavolat vsetky mazoretky aj s rodinami 😝

levandulka3
17. mar 2013

@kolegynky, veľmi pekne ďakujem za vaše páčitka a písmenká, veľmi sa z nich teším a veľmi si ich vážim 😉

vlada111
17. mar 2013

@mysiatkoo si šikulka, ja som zajaca odkukala na nete, takže nie som v tom nevinne 😀

dm1
17. mar 2013

@simasa dakujeeem 😵

vlada111
17. mar 2013

@dm1 Danka wau, ťa obdivujem za tie modelovačky, mňa by šlahlo.

janula.h
17. mar 2013

@dm1 že?? 😀 no ale veď vieš že našej rodine torty nechýbajú 😝

vlada111
17. mar 2013

@lamps to je krásne, detičky nám vedia urobiť radosť 😉

pipka
17. mar 2013

no kraaasne ste zas popiekli babulky sladke 🙂 🙂 🙂 🙂 chvalim hromadne...bo o prsty by som dosla, keby som kazdu jednu osobitne chvalila 😀 😉

ja som mala po dlhej dobe volny vikend, ale uz mam jeden korpus upeceny a od zajtra mi zacina frmol...kazdy den mam nieco... 😅 a do toho ako inak..ochoreli deti 🙄 my sa snad tento rok z tych soplov a kaslov asi ani nevyhrabeme ☹

pipka
17. mar 2013

ak by ste mali nejaku neutralnu detsku inspiraciu, sem s nou...nieco pre viac deti..ale kazdy oslavuje nieco ine..takze nieco take neutralne...a tie deti su uz skolaci..takze nie nejakí mackovia a babatkovske veci...

rozmyslala som, ze spravim slniecko, alebo smajlika..alebo nieco take len vesele farebne...no nemam tucha 😕 😅
tak ak by vas nieco napadlo, budem vdacna 😉 kujeeem 😉

okrem toho mam ponikovo-kittynkovy tyzden, tak sa umodelujem k smrti 😝 😅 😀

dm1
17. mar 2013

@pipka no veru clovek aj planuje ze zvladne a ked do toho ochoreju decka tak amen tma.... my sme tak mali tento tyzden som sa vytesovala ako si v pohode popeciem pomodelujem sak bolo toho neurekom a maly do toho ochorel a bol cely tyzden doma mm si vymenil smenu a sme sa len striedali pri malom medzi dverami..... este stastie ze ta detska bola az na nedelu inak by som to sama s malym nemala sancu dokoncit 😝

pipka
17. mar 2013

@dm1 no presne...ked sa najviac tesim, ze bude mala v skolke a budem mat cas aj doobeda si porobit, tak prask...uz aj zajtra letim k dokine a myslim, ze minimalne tyzden mi tu zas chori a teda doma zavreti budu pit krv 😅 ☹

a to som este nad limit vzala pre kamosku tu bezlaktozovu...akoze ako ja pojdem na nakup surovin...to este ani srnky netusia 😅 🙄

iwulka23
17. mar 2013

Ja som tento víkend robila košík s hubami 🙂 bola to moja premiera..a celkom spokojná som bola 🙂 okrem toho pomaly makám aj na postavičkách Little pet shop..ešte mačku mi treba urobiť 😀

aduskatt
17. mar 2013

@pipka Patko tiez od vecera horuckuje☹(

janula.h
17. mar 2013

@aduskatt @pipka @dm1 ja som mala tento týždeň obe deti doma poviem vám čistá psychiatria veličizná torta plus 3 menšie kks akože len si to hodiť 😀