Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
7. máj 2013

@svetlo55 vodu mozes spravit s piping gelom , ktory zafarbis na modro😉 🙂

blcha
7. máj 2013

@mamina1978 dala som si pauzu zacvicila som si a teraz si idem urobit podnosy pod torty a ked dam malu spat skusim to odznova snad sa podari 😉
@svetlo55 ja mam len toto

lucula73
7. máj 2013

@jakelina a pagáčiky si robila?podarili sa ti? 🙂

juj baby,o 15h končím a padám po krajkúúúúúúúúúúú 😀 😀

svetlo55
7. máj 2013

Piping gel spravím podľa návodu... a plavec sa mi neroztopí? A dám ho priamo na poťahovku?

aduskatt
7. máj 2013

@svetlo55 Piping gel netopi potahovku

svetlo55
7. máj 2013

@mamina1978 Ďakujem 🙂

svetlo55
7. máj 2013

@blcha ďakujem 🙂

svetlo55
7. máj 2013

@aduskatt Ďakujem 🙂

aduskatt
7. máj 2013

@svetlo55 za malicko🙂

desmodka
7. máj 2013

prosim o radu, ked chce aby sa mi jedla oblatka leskla tak ju mam cim potriet???? DAKUJEM

aduskatt
7. máj 2013

@desmodka piping gelom

lokalistin
7. máj 2013

@mamina1978 skoda,ze nebyvas blizsie,mne sa topsy strasne pacia,ale nedokazem sa na ne odhodlat,ale aspom by som nakukala ako ju robis 😉

lokalistin
7. máj 2013

@mamina1978 a tu klietku kedy budes robit?

dada2007
7. máj 2013

@aduskatt a nezničím povrch tej oblátky? ked ju potriem pipingelom?

svetlo55
7. máj 2013

@blcha ešte mi vieš povedať koľko vážil tvoj bazén?

desmodka
7. máj 2013

@aduskatt ved ten je husty, neostanu na tej oplatke stopy po nom??

zsuzsu
7. máj 2013

Baby, ktora ste robili tortu akoze nohavice a v tom klobaska 😀 😀 😀 😀 😀 (nemyslim klobasu ako klobasu 😀 ) s coho to mam vyrobit s puncoviny alebo z burizonovky?

aduskatt
7. máj 2013

@dada2007 ja som potierala a bolo to v pohode......resp, ak myslime to iste, ja som mala jedly papier

aduskatt
7. máj 2013

@desmodka takto to vyzeralo po natreti, jasne, ze bolo vidno, ze na tom nieco je...

mamina1978
7. máj 2013

@lokalistin no moja , ved ja sa na topsy turvy chystam uz viac ako pol roka 😅 😝 tak som sa rozhodla , ze prvu si urobim sebe na narodeniny, a ked sa nepodari, tak mne to vadit nebude 😉 😀 😀

lokalistin
7. máj 2013

@mamina1978 haha no vodis dobry napad,no ja na moje narodky vecne vypekam do roboty a potom doma pre seba uz nerobim nic a v robote radsej jedia bez potahu,neviem ako by sa tvarili,keby im tam naservirujem topsy 😀 😀 😀 😀

mamina1978
7. máj 2013

@lokalistin no to robim ako darcek pre troch oslavujucich ( 18.5,19.5, 20.5 ) tak este presne neviem ci 20. alebo 21. 5 a potom huraaaa Bratislavaaaaaa 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evuska32
7. máj 2013

kočeny keď robíte mascarpone krém dávate pod to nejaké ovocie? ak áno - aká kombinácia je najžiadanejšia?

mamina1978
7. máj 2013

@lokalistin no teraz musim uz ist do firmy, praca caka 😝 😝 😝 Aby som nemusela nocne tahat 🙄
Teda nocne tahat budem, ale sladke modelovacieeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Pekny zbytok dna prajem 😉 🙂

mamcas
7. máj 2013

Babule ste neskutocne sikovne vsetky rad radom. Ja som taky pekar-laik, o vacsine veci, co tu pisete ani neviem ze existuju, ale bavi ma to citat 🙂 Par torticiek som urobila, aj spolu s kamoskou, ale teraz pri dvoch detoch sme s tym sekli. Prezradte mi ako to mozte stihat ked mate deti... to mi nejde do hlavy 🙂 Ja som rada, ked nejaku uplne jednoduchu upatlem a nie tie vase krasavice, ved to musi straaasne dlho trvat. Mate moj obdiv 🙂

levandulka3
7. máj 2013

@jakelina kedže sa pýtate ktorá torta to bola tak ju pridávam a veľmi pekne ďakujem za gratulácie

blcha
7. máj 2013

@svetlo55 to nieje moja torta to mam len ulozene v inspiraciach 😉

zsuzsu
7. máj 2013

@evuska32 ja robim aj parizak s mascarpone a ziadaju to s malinamy 🙂 ked robim biely parizak s mascarpone tak s jahodamy alebo z lesnym ovocim.

lokalistin
7. máj 2013

@mamina1978 aj tebe a uz sa tesim na tortuse pa

pipka
7. máj 2013

@levandulka3 gratulkaaaaaaa, akurat som to kukala na FB 😵 😵 😵