Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

irriss
29. máj 2012

@lokalistin
jasne, ale ta torta je preci bez chyb..myslim to uprimne..a nebo je nevidim?

irriss
29. máj 2012

@lokalistin

pochopila jsem to tak, ze jsi plakala, kdyz ses na ni podivala po letech.. 😉 jako na svoje prvni dilo😉

lokalistin
29. máj 2012

@irriss ja som narazala na to,ze tie deti nezaujima ci tam je natrhnuty fondant oni to vidia inymi ocami. 😉

irriss
29. máj 2012

@lokalistin
natrhnuty fondent?

jooo? a kde..?? 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨
Jak krasne zjisteni, jsem asi jeste dite..nevidim...ani ja 😀 😀 😀 🙂 😉

dm1
29. máj 2012

@dida38 no ja som vacsinu tort robila prave s cukrikovou MMF hmotou doma robenou ale teraz ked uz chodim do prace nestiham ju vzdy robit preto aj kupujem. Da sa K2 farbit isto lepsie ako hmota s cukrikov MMF. Celkovo kupovane hmoty sa lepsie farbia ako MMF to sa rpi sytych farbach zacne rozpadavat. Najlespsie su gelove farby maju v kazdom e-shope s cukrarskymi potrebami napr. http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/gelove-fa...

lokalistin
29. máj 2012

@irriss tak ti ukazem moje prvotiny a aj taka sa deckam pacili ta tretia lienka je posledna a tu mozes vidiet jak sa clovek zlepsuje

irriss
29. máj 2012

@lokalistin
super nabourane auto 😀 😀 😀 presne jako nase "zive" 😀 😉 😎 🤐

lokalistin
29. máj 2012

@irriss no moja segra sa musela rehotat ked to videla. a to nebola moja prva torta to bola uz tretia 😠

irriss
29. máj 2012

@lokalistin
nahodou je to originalni..udelat nabourane auto - to by chtelo dat i do katalogu na vyber 😉

jakelina
29. máj 2012

@irriss co to tam zase máte za zemětřesení???????????????

lokalistin
29. máj 2012

@irriss no vidis nedala som sa odradit 😉

aduskatt
29. máj 2012

@lokalistin ja budem rada, ked urobim aspon take moje prve auto🙂

irriss
29. máj 2012

@jakelina
Dneska jsem to resila ve fotoblogu, mela jsem deti na skolnim vylete..blba kombinace.. ☹ ☹ ☹
hodne blba, byla jsem zoufala..ale uz jsou doma, jejich vlak nemel zpozdeni, tak dojely jak mely..
prijely s presnyma instrukcema od pani ucitelek, jak se maji zachovat v pripade kdyby..
hlasily mi vsechno jako odbornici v televizi..
tak bojime se..pry to pujde dal..a dal jsem my..a more..

Na jare jsem musela utikat s detma ven...vlnilo se to doma.. ☹

Odpoledne volala kamaradka dcerky, ze uz 3. tyden spi s rodici a bratrem v aute...
a dalsi kamaradka, ktera bydli v dnesnim epicentru, neozyva se a nereaguje 😖

irriss
29. máj 2012

@lokalistin
vsak ja take ne, dekuju za povzbuzeni, ale takovych "Z" by tu melo byt vice.. 😉

jakelina
29. máj 2012

@irriss to jsou hrozné věci, snad vás to nepostihne. Zrovna se na to dívám ve zprávách. 😒

aduskatt
29. máj 2012

@irriss dufam, ze sa vam to tam rychlo prestane triast. Moj syn bol dnes tiez na skolskom vylete.ja som zasa trpla, lebo u nas v poslednej dobe sa roztrhlo vrece s havarkami autobusov☹.ale teda nastastie tiez je OK............btw, dnes som zasa nasla odpadnutu tetu☹ co je toto za blby tyzden

jakelina
29. máj 2012

@aduskatt ani nemluv, já taky vždycky trnu. 😒

aduskatt
29. máj 2012

@irriss akurat teraz davaju v spravach o tom zemetraseni u vas☹ hrozne obrazky☹

lokalistin
29. máj 2012

@irriss tak aspom,ze uz mas deti v poho doma more je krasa,ale to by som asi nevydrzala zit v strachu kedy co pride ☹

mrka2
29. máj 2012

ahojte dievcata, mam otazku.. neviete nahodou,aku ma trvanlivost WI? lebo smartflex ma velmi kratku a ja niekedy ani nespotrebujem tolko,kolko si naobjedavam 😝 ,tak ci nahodou WI nevydrzi dlhsie... ja to chcem len na postavicky, inak som verna PDT 🙂

eliska22
29. máj 2012

@jakelina dík, no veď potom pridám výsledok 😉 😀

vierkasteffi
29. máj 2012

maminky ako robite ten marcipan z marchmalov idem to robiť prvýkrát dakujem 🙂

janula.h
29. máj 2012

babyy peroli 🙂 pliiis už nie červeno biela ale žltoo biela s margarétkami máš tam niečo?? mňa z tých zákazníkov porazí 😠

lamps
29. máj 2012

@vierkasteffi recept je na prvej strane tejto diskusie 😅

lamps
29. máj 2012

@janula.h vidím, že nie len u nás sú margarétky v kurze 😅, Pozri na fb do môjho albumu, mám tam margarétkové aj žlto biele 😅. Ani neviem, či ťa mám v priateľoch, ja som tam pod menom Andrea Halová

dm1
29. máj 2012

@vierkasteffi ja robim podla toho postupu na prvej strane ale davam menej cukru podla potreby kolko to zoberie

lamps
29. máj 2012

@janula.h jáááj veď ťa tam mám, no nič občas mi zrak neslúži ako má 😀 😀 😀 😀

mamina1978
29. máj 2012

@lamps Chcela som sa ta uz davnejsie spytat, davala som sem uz 2 x torticku ,svadobnu ako inspiraciu s napisom
,,game over´´ od Andrea H. je to tvoje dielko ? 😕

lamps
29. máj 2012

@mamina1978 nie to nie je moja prácička 😅, ja si pod fotky mojich tort píšem celé meno 😅

janula.h
29. máj 2012

@lamps už Ťa mám preštudovanú 😝 a vybrala som si ĎAKUJEEEM 😵