Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
29. jún 2012

@jakelina WOOW WOOW WOOW 🙂 parádna

jakelina
29. jún 2012

@janula.h jé děkuju 😉

monika76
29. jún 2012

@jakelina Ta to už hej ,šikovná si 🙂 😉

evvina
29. jún 2012

@jakelina moc povedená. Já dělala 5OKč a to je proti tvému dortíku horor. Máš ho nádherný.

monika76
29. jún 2012

Horko ťažko ale predsa 🙂

luciahromadkova
29. jún 2012

prosim o radu, mozem potahovku ozdobit slahačkou a pribinačikovým krémom, ak nie čím? ako upevniť satenovu stuhu na tortu tvar srdce? dakujem.

mates22
29. jún 2012

Moje první marlenka, dle receptu tady - bez vyvalování. Je pro manžela k dnešnímu svátku a moc mu chutná 🙂, tak se z toho těším . Ozdoby jsou z čokoplastelíny, srdíčka jsou na čokoládu domalovaná bělobou Wilton. ....jo a dolní začištění je s pomocí brčka, tímto děkuju mamina1978 za bezva tip, nechtěla se mi hledat kostice

andrejecka
29. jún 2012

@mates22 mňam, vyzerá božsky 🙂

mates22
29. jún 2012

@andrejecka díky 😅

mates22
29. jún 2012

@luciahromadkova já bych to tím určitě nezdobila, obávám se, že se to roztopí a udělá to jakoby okolo zdobení mapku (nevím, pokud je potah bílej, ale asi ani to bych neriskla), dělala jsem jeden ze zbytkem hmoty, jen takovou placičku (zelenou) na dort a okolo byla šlehačka a trochu to do toho potahu nasákalo, byl ale jen pro nás, tak to nevadilo. Když krém, tak spíš nějaký máslový. Se stuhou to nevím, já zatím dávala jen na kulatej, tak to nebyl problém 🙂

simasa
29. jún 2012

@jakelina Perfektná torta!

reruna
29. jún 2012

@luciahromadkova šlehačku ani pribináčkový krém bych na potahovku nedávala, aby se ti to pod tím neroztopilo, ale máslový krém můžeš, stuhu bych připevnila asi špendlíkem a upozornit na to, aby si to pak vyndali

reruna
29. jún 2012

@mates22 parádní marlenka, a já myslela, že je to čokotransfer a ty jsi to malovala ručně, fakt pěkné 🙂
@jakelina parádní dvacetikoruna 🙂
@mrka2 nádherný svatební dort, postavičky jsou moc krásné a zadání bylo zvláštní, ale povedlo se ti to moc 🙂

mamina1978
29. jún 2012

@mates22 Jej, som rada, ze tie postupy, co sem davam, sa aj pouzivaju a su uzitocne......... 😉 🙂 krasna marlenka, mnam ............ 😵 😵

mizulienka
29. jún 2012

@jakelina perfektna je 😉

baby ked budeme pridavat nove torticky, nepridame tam aj komentar, aka je plnka? 😉
ja to tak rada citam, ked to niekto napise 😀 😀 😀

lokalistin
29. jún 2012

@mates22 vyzera super ja som to este nikdy nejedla

nika19918
29. jún 2012

Ahojte žienky, potrebovala by som na rychlo radu, robim tortu dnes a vsimla som si ze do plnky mi ide skrobova mucka, cim ju mam nahradit ked ju nemam? nika

jakelina
29. jún 2012

@nika19918 možná pudinkem 😲 😲 😲

pristela
29. jún 2012

@nika19918 zlaty klas abo puding 😉

@jakelina uuuuuzasna a super naaapad aj s darovanim tej origos mince, tak ja si od teba poprosim taku istu torticku v tvare 500€ , v pohode si aj pre nu dobehnem 😀 😀 😀

jakelina
29. jún 2012

@pristela pro tebe všechno, ale já jsem ochotná ti udělat tak maximálně padesátikorunu 😀 😀 😀

pristela
29. jún 2012

@jakelina pch !!! tu mam doma a už je okukaná 😝

jakelina
29. jún 2012

@pristela no když ty jsi náročná a já chudá, tak to je špatná kombinace 😀 😀 😀 😀

pristela
29. jún 2012

@jakelina a ako to robíš , že si chudá ? 😕 ja bych taky potrebovala nejake kila zhodiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
milujem češtinu 😵 😵 😵

florentina
29. jún 2012

@jakelina fantastický dort, moc se ti to povedlo a originální téma....jsem si s dovolením uložila do inspirací 😵

florentina
29. jún 2012

Holky prosím, děláte někdo se smartlex flower a pokud ano, jak dlouho vám vysychají květy? Navíc v takovém teple jak má teď být....vím, že je to individuální, ale tak orientačně....děkujííí

jakelina
29. jún 2012

@pristela no tak bez peňazí 😀 😀 😀

@florentina klidně ulož, děkuju 😉

aduskatt
29. jún 2012

@florentina ja s tym robim a schnu dost rychlo🙂 chvilka aj v tomto teple.......

jakelina
29. jún 2012

@florentina do druhého dne suché 😉

aduskatt
29. jún 2012

@florentina PDT special mi neuschla ani za tyzden, SF bol za par hodin v pohode

mia114
29. jún 2012

Ahojte, moje dnesne torticky, a cez leto nepeciem, len dve torticky v juli a jednu v auguste, terba aj prazdniny od toriet, aj tak mam toho dost v praci.