Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucinka
11. okt 2012

@zdenallicka ale ja idem polievať čoko... 😉

zdenallicka
11. okt 2012

@dm1 TO mě taky napadlo..🙂 Asi bych to tak mohla udělat..🙂 Napadlo mě udělat nejprve ruku..

zdenallicka
11. okt 2012

@lucinka Promiň...🙂

mizulienka
11. okt 2012

@zdenallicka tak dole ako je lem torty, prihod par kosticiek takych mensich vacsich a je to...

zdenallicka
11. okt 2012

@mizulienka No, uvidíme..🙂 Díky za radu..🙂 Asi ty kosti schovám..🙂

makinka2
11. okt 2012

Ahojky holky 🙂 zase prosím o radu 😀 nevíte někdo jak sladí hnědej cukr, jestli sladí jak normální nebo mín? mám v receptu hnědej, ale zjistila jsem že je 3 roky, prošlej 😀 a ted nevím jestli ho tam dát nebo ne, ale s cukrem by se snad nic s tát nemělo 😀 😀

nika1985
11. okt 2012

@79zuzana ja som robila akurat v nedelu kinder rez ale mam ho s tvarohom od kolegyne moj manzel ho miluje ak to este potrebujes oskenujem ti to

aduskatt
11. okt 2012

@makinka2 ak myslis trstinovy demerara dry, tak uplne normalne sladi🙂

79zuzana
11. okt 2012

@nika1985 ahoj, to som nechcela ja ale boubelka0021 🙂 ale dakujem ;)

nika1985
11. okt 2012

@boubelka0021 ja som robila akurat v nedelu kinder rez ale mam ho s tvarohom od kolegyne moj manzel ho miluje ak to este potrebujes oskenujem ti to
@79zuzana prepac tuka mi to tu vselijake nasa slecna sa mi hrala s kompom 😉

makinka2
11. okt 2012

@aduskatt jj třtinový zlatý 🙂 vypadá v poho já ho tam asi dám 😀

79zuzana
11. okt 2012

@nika1985 nevadi, ale uz ked si taka ochotnice, mozes mi to prosim poslat tiez 🙂 😀 😀 😀

boubelka0021
11. okt 2012

@nika1985 jj mozes poslat bud tu alebo na firdovakatarina@gmail.com

aduskatt
11. okt 2012

@makinka2 ja pouzivam doma iba ten🙂) je v pohode a zdravsi..........

mia1111
11. okt 2012

Hurááááá, dočítané, opáčitkované, krááááásne tortičky ste babulky zasa popridávali 😵 😵 😵 😵 😵

halienka
11. okt 2012

@lamps viem presne o čom hovoríš, ja som robila pc grafiku ako zamestnanec reklamky a chvíľami som bola z toho na prášky, mať určitú predstavu, cítiť ako by to bolo super, ako by to oku lahodilo, ale musieť to urobiť úplne inak, je nepríjemný pocit, lebo v podstate to človek cíti akoby nedal zo seba to najlepšie ako mohol. No ale čo narobíme, podstatné je, že to ona prijala a neofrflala, lebo aj to sa nakoniec mohlo stať 😀 sú aj také týpky, čo to nejako chcú, ty to tak spravíš a nakoniec povedia, že veď ale ty si odborník, mala si ma presvedčiť. tak to už by ťa načisto porazilo, ja som sa už aj s takým stretla 😀 😀 😀

lokalistin
12. okt 2012

@saminka vydrzi ja mam stale v sackoch a este zatvorene v kybliku mam to v takej akoze spajzi skus radsej aspom dva dni dopredu,napisem zajtra ja som teraz robila mohutne schody tak napisem ci budu rano vytrvrdnute ok 😉?

lokalistin
12. okt 2012

@njonja nadherna
@79zuzana sudok perfektny

eliska22
12. okt 2012

@mariann2 tá dinosauria je perfišná, ale aj ostatné 😵

janula.h
12. okt 2012

bye bye ženy teším sa na vaše výtvory 🙂 tu je nočná a ideeeeeem paaaaaa

marci2305
12. okt 2012

@janula.h Tá posledná je krásna...Nemá chybu!

mima595
12. okt 2012

AHOJTE, chcela by som radu..ak plnite tortu mrazenym ovocim, tak ho rozmrazite, alebo ho davate hned z mraznicky, obalite praskovym cukrom a tak date medzi plnku???

lamps
12. okt 2012

@mima595 obalím také zamrznuté v pr. cukre a hneď dávam na plnku 😅

mamina1978
12. okt 2012

Moja prave dokoncena torticka na radnicu......... Je mi hrozne ....az do placu 😢 ☹ ,..........teraz, ked to je dolezite a nieje ta torta na doma pre nas , tak sa mi to pose.....e ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja som si myslela , ze mam doma odtacok vypletu ako na kosik, ale to bolo na tehlicky 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 A ja som na to dosla, az ked som to videla nalepene na torte, lebo som sa ponahlala stihnut to, kym mi krpcovia spinkaju. A takto to dopadlo. O pol hodky si pride kamoska pre nu, takze opravit uz sa neda 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Tak som nervozna, co povie. Dufam, ze aspon chutit bude lepsie. 😉 Cokoladovy korpus a plnka cokoladovy pribinacik s malinami........ 6 kg...............

janula.h
12. okt 2012

@mamina1978 si pipi ve ´d je kráááásna :--)

jenie123
12. okt 2012

@mamina1978 uzasnaaaa je.. 🙂)))) urcite sa bude pacit a aj chutit.. ten cokoladovy pribinak si sko spravila, dala si len cokoladovy ole puding ci aj cokoladu?

mariann2
12. okt 2012

@mamina1978 je krásna, nestresuj, tvár sa, že to tak má byť a hotovo, pekne si sa stým popasovala 🙂 noviny ma dostali

mamina1978
12. okt 2012

@janula.h ako celkovo je ok , ale to murivo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ aaaaaaach ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zdenallicka
12. okt 2012

@mamina1978 Je nádherná, jediné, co tam chybí je mááááslíííííčkóoóóóóó!!! Že @pristela ??? 😀 😀 😀

mamina1978
12. okt 2012

@jenie123 cokoladovy pribinacik som urobila ,tak isto ako robim vanilkovy s vanilkovym creme ole a pridala som holandske kakao castelo 😉 🙂