Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
20. nov 2012

@dadka212 no mna hned ten macko uputal tak som sa prikukla a videla som,ze viac je tvojich

ajka82
20. nov 2012

baby, pozooor a co ked nasa dadka zobrala jej fotky? sak ako inac by tolko toriet urobila za vikend 😀 😝 😀

ajka82
20. nov 2012

blby foooor 😅 🤐 😀

aduskatt
20. nov 2012

@dadka212 no mna to tak vytocilo, aj ked v podstate o mna nejde, ze jednoducho tentokrat som neodolala.prepac, ze som sa do toho zamiesala, ale ja musiiiiiiiiim...

lokalistin
20. nov 2012

@ajka82 ty brdo tak to ma ani nenapadlo 😀 😀 jezis ja musim ist do roboty a tak sa mi nechce 😝 😝

aduskatt
20. nov 2012

@ajka82 sak cez photoshop, ne?🙂)))))

ajka82
20. nov 2012

mne sa tiez neste robiiiit... a rozmyslam ci sa mi podari pre jednu babu vymodelovat taka krasna rapunzel ako pristelka urobila 😕 ale ze by som nezostala len pr rozmyslani, kym sa mi torta na tucniakov chladi, tak to nieeee 🙄

dadka212
20. nov 2012

@aduskatt 😀 dík, nás teiž vytočilo keď ukradli fotky Danke @dm1 a dali si ich na svoju stránku 😝

lokalistin
20. nov 2012

@ajka82 ja som cez vikend modelovala popolusku a smiala som sa jak besna vyzera jak legovy panacik 😀

aduskatt
20. nov 2012

ze co som dostala teraz od polovicky🙂
Ráno sa zobudím,
vystriem ruky, pohýbem kolenami, otočím hlavou . . .

A všetko vydáva rovnaký zvuk:

Chrrruup! Chrrruup! Chrrruup!

Tak som prišla k záveru:

Nie som stará !!!!

Som chrumkavá !!!!

aduskatt
20. nov 2012

@dadka212 budem informovat o priebehu komunikacie, ak nejaka prebehne

eliska22
20. nov 2012

kočky takú peknú mangoliu som skoro urobila a rozpadla sa mi ☹ ☹ ☹ som z toho smutná, lebo toľko času som jej venovala a ona takto 😠 zas drôtiky nechcem chvíľu vidieť, tak som sa tešila, že akú peknú tortu urobím a teraz hľadám náhradné riešenie 😝

mizulienka
20. nov 2012

@dadka212 dakujem velmi pekne 😉

aduskatt
20. nov 2012

priznala, ze nie vsetky su jej, ze raz by take chcela upiect, tak som odpisala toto: za porusenie autorskeho zakona moze byt sadzba az 8 rokov..........mate tam nadpis Fotky mojej prace..a verte, ze kazda jedna, ktora si tam najde svoje torty sa nastve
povodne tam bolo napisane, ze sa nastve kazda, ktorej ukradla fotky, ale potom som zmiernila ton.....

dajna11
20. nov 2012

kočky,plís...ked chcem robiť akože vodu do vane alebo bazena,to zafarbím na modro aký gel??,viem že ten pipin či ako sa volá emoticon emoticon emoticon ale možem aj ten čo sa ním lepia jedlé obrázky použiť??

aduskatt
20. nov 2012

@dajna11 ja pouzivam piping gel, takze s tym druhym ti neporadim

vecernicci
20. nov 2012

@bzucinka2 ak to jsem ráda, nám tyhle z oleje mooooc chutnají 😉

sona_v
20. nov 2012

Baby, poraďte mi osvedčenú plnku na tortu,tak aby ju mohol ochutnať aj 1ročný oslávenec 🙂

aduskatt
20. nov 2012

@sona_v Pribinacikova s bananom🙂

sona_v
20. nov 2012

@aduskatt máš nejaký konkrétny recept?

batmanka
20. nov 2012

Ahojte kočky,prosím poradili by ste mi kde najlepšie zoženiem gélové farby na potahovku-je ich veľa-tak by som chcela niekoho overeného...a ešte sa chcem opýtat -chcem 1x robit potahovku z pen.cukríkov -dajú sa ofarbit aj práškovou farbou?Moc Vám ďakujem

jakelina
20. nov 2012

@dajna11 Já jsem vodu dělala z rozpuštěných medvídků obarvených na modro.

luciahromadkova
20. nov 2012

pisalo sa tu papieroch, tak ma napadlo, teraz je v lidli akcia na vianocny jednofarebny obojstranny papier- zlata- na druhej strane cervena, strieborna na druhej stane modra, cervena na druhej strane zelena- 0,7 x 10 m cena 1,99, tak ma napadlo, ze tieto farby by som pouzila asi najviac na obalovanie podloziek, ci?

luciahromadkova
20. nov 2012

Prosim nemate niekto inspiraciu na tortu notebook,laptop a radu na prevoz lepsie otvoreny notebok, zatvoreny? ak ste niekto robili notebok otvoreny robili ste tu otvorenu cast z oblatok alebo medovnikovych platov? /fotopostupy mam prestudovane, stiahnute- asi len skusit na necisto/ drzalo to? mam ju robit kamoske, ale tortu budu prevazat, tak neviem ako bude otvoreny notebok drzat na tych spajdlach, aby sa to nepokazilo. Za rady vopred dakujem. 🙂

simasa
20. nov 2012
simasa
20. nov 2012

@dajna11 No toto neviem, co mi tu blbne pocitac, ale chcela som napisat, ze urcite mozes, ved to je skoro to iste ten modecor gel a piping gel.

aduskatt
20. nov 2012

@sona_v mam 🙂

larah
20. nov 2012

@luciahromadkova aký je ten papier v Lidli? treba nanho dávať aj foliu či nie?

dm1
20. nov 2012

@dadka212 no veru mne tiez nevadi ked si niekto spravi album ze inpsiracie a da to barz aj na FB ci tu a ma napisane ze to nerobil uz som si tu nasla nejake svoje detske torty a vobec mi to nevadilo skor ma potesilo ale henten ujo z toho shopu ma vtedy vytocil... hlavne ze tam dal aj tortu aj pernicky a este tam napisal taku chobotinu ze krajka robena sugarveilom na pernickoch a pritom len na jednom bola ostatne bielkova.... ale potom mi doslo ze s blbom sa nedohodnes