Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
29. nov 2012

@jakelina ano ano, aj ja pridavam do toho kakao...a boli super minuly rok...len trosku tvrdkave..ale ja som to nenechala odlezat, preto sa pytam 😅 😉

yukki
29. nov 2012

@jakelina vďaka! A to creme OLE to ale už kúpim, hej? nie je to krycí názov pre vanilkový cukor!!!! 😝 😀 😀 😀

luciahromadkova
29. nov 2012

@dm1 su krasne 😵 , ani sa nedivim, ze si ich vzala a co si pytat, ja teda neporadim, lebo sa som vzdy len rozdala, tak neviem ako sa pohybuju ceny, ale na vianocných trhoch v BA nas drobec minuly tyzden zbadal maly medovnicek, a hrozne chcel, tak som mu kupila, bol to taky macko a dedo pytal 1 E
tiez sa chystam na medovniky, ale az po torte motorka, nabuduci tyzden motorka a potom uz len vianocne kolaciky a tie medovniky. 🙂

jakelina
29. nov 2012

@yukki ano to běžně koupíš. http://www.cremeole.cz/
Sype se to tam a ne udělat v mléce, dá to tomu krému tu vanilkovou příchuť a zároveň to zahustí.

luciahromadkova
29. nov 2012

@yukki nie to je puding bez varenia dr. oetker vanilka, to nezarabas iba prisypes prasok- je to ako stužovač, ma prichute vanilka, coko, kokos, podla toho mozes mat prichut toho pribinacikoveho kremu 😉

yukki
29. nov 2012

@jakelina díki! prepísané v kuchárskej.

jakelina
29. nov 2012

@yukki není zač 😉

luciahromadkova
29. nov 2012

dievcata idem do tortomanie, potrebujem belobu na tvorbu sedej farby na malovanie motorky na tortu
nemaju wiltonku, len praskovu, je to iste- alebo ma to ine vlastnosti ?- dakujem

lokalistin
29. nov 2012

u nas snezi,ale ja totalna brecka vsetko mokre 😝

dm1
29. nov 2012

@luciahromadkova praskova je lepsia beloba je skor na bielenie hmoty ako takej a velmi zle schne

luciahromadkova
29. nov 2012

@dm1 dakujem, to znamena ze ked zmiesam ciernu gelovku s bielou praskovou belobou /rozmiesanou v alkohole/ bude z toho seda 😉

dm1
29. nov 2012

@luciahromadkova ano bude. Hmotu na sedu zafarbis v pohode len troskou ciernej ale na malovanie na potvrchu uz treba tu bielu

florentina
29. nov 2012

@dm1 děkuji .... prosím ještě jedna věc...jak dlouho perníčky pečeš a když je vytáhneš z trouby, jsou ještě jakoby měkké? Nevím jak to popsat, ale mě se prostě nikdy žádné nepodařily, aby změkly...vždy ztvrdnou, i když jsem skladovala v krabici papírové, plastové, s jablíčkem v chladu, ve vlhku, v teple...já už zkoušela vše i různé recepty...chuťově dobré, ale jen po rozmočení v čaji😅 a to mě nebaví...a @vecernicci na stretku říkala, že je to možná tím, že je peču moc dlouho

@muffinka8 to je super nápad...děkuji...já jí i jogurtovou náplň nabízela, ale tohle mne nějak nedošlo a přitom ty jogurty znám 😅

luciahromadkova
29. nov 2012

@dm1 dakujem pekne, pomohla si mi velmi 😵

dm1
29. nov 2012

@florentina no moze to byt veru tym ze pecies dlho. Ja to nejako nestopujem pozriem sa cez sklo a podla toho. niekedy otvorim a necham este trosku dlhsie hlavne pri tychto svietnikoch lebo tam nevadi ked budu aj tvrdsie. Ja ked ich vytahujem su makke kludne do velkeho svietnika koleckom vykrojim a vyberiem aby bolo miesto pre sviecku potom.

jakelina
29. nov 2012

@florentina já peču malé tvary pět minut a jsou jak píšeš ještě po vytažení trochu jakoby měkké, ale ony na tom plechu dojdou a ztuhnou neboj. Větší tvary těch 7 minut i dýl a peču na 200 stupňů.

florentina
29. nov 2012

@dm1
@jakelina

díky kočky, vyzkouším a dám vědět, jak jsem dopadla...jednou to prostě přece k jídlu být musí, no ne 😀

jakelina
29. nov 2012

Holky používáte někdo tady ty formy na postavy??
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60803309&tab=1

jakelina
29. nov 2012

@florentina tady ten recept je fakt výborný a jsou hned k jídlu.

400 g hladké mouky
140 g cukr moučka
100 g Hery
2 vajíčka
2 PL medu nechat stékat a nestírat prstem, když bude medu moc, budou se perníky smrskávat a nebudou držet hezky tvar
1 malá lžička sody bicarbony
1 lžička koření do perníku
1 lžíce kakaa
Pečeme v hodně vyhřáté troubě při 200 stupních 5-7 minut podle velikosti. Hned po upečení potřít vajíčkem a nechat vychladnout

ollako
29. nov 2012

@lamps ahoj mne podobne popukal mat a mat robila som to prvy krat v zivote,tak som si aj myslela,, ze sa to tak niekdy stane, ked to uschne, no neboli tie ryhy take hlboke, tiez smartflex, ale ja som to robila tak, ze som mala asi vela cukru, som si to nenamastila,

aduskatt
29. nov 2012

@ollako kde si mala vela cukru? ( ked teda pises o smartflexe)

ollako
29. nov 2012

no ja som si to tak poprasila cukrom, ked sa mi to zacalo lepit na prsty ten smartflex, tak sm to si moc vysusila...to bola rada mojej starkej ktora volakedy robila sama doma nejaku hmotu ...potom som citala, ze si treba namastit prsty.

dm1
29. nov 2012

@ollako pri smartflexe predsa nemusis robit nic ani mazat prsty ani cukor pouzivat pri modelovani ved on sa vobec nelepi 😕

ollako
29. nov 2012

@dm1 no tk teda neviem 😕 som fakt uplny amater keed som si namastila tak vobec, inak sa mi s nim robilo veeelmi dobre, vsak mozno sa mi prvy krat lepil asi som mala vlhke ruky, som si ich medzi farbenim umyvala uz si to nepamatam, kontretne, kedy sa mi to prilepilo, ale pri prve torte to bolo urcite, tak starka mi poradila nacukrovit a potom mi to popukalo 😒

aduskatt
29. nov 2012

@ollako preto som sa divila cukru, lebo tiez pracujem so smartflexom a ten nelepi.......

ollako
29. nov 2012

@aduskatt no starka doma robila fondan neviem aky a ten vraj cukrovila...pamatam aj kvetinky , ruze s listami robila, jazierka s kacickami, lesik a cistinku na tu dobu a jej vek pekne tortiicky, tak som myslela, ze vie, no ale vsetko ide dopredu 🙂 ,

aduskatt
29. nov 2012

@ollako ale doma robeny a smartflex je dost velky rozdiel🙂) doma robeny aj ja podsypavam.ale solamylom miesto cukru🙂

ollako
29. nov 2012

@aduskatt ved vidis, ja som si aj nebola ista, no ale vsak starka, sa chce citit uzitocna tak mi rady davala 😉 vsak uz budem mudrejsia 😎

aduskatt
29. nov 2012

@ollako 🙂

vecernicci
29. nov 2012

@florentina ježíši, promiň já na tebe zapomněla 😝 robot je fajn, šlape jak hodinky, ale mísa nic moc, tak na deset vajec, víc tam neudělám a to to mám ještě akorát s vrchem 😝