Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
23. mar 2013

moje dve dnešné......pekný víkend 😉

jakelina
23. mar 2013

Děkuji všem za spoustu TO SE MI LÍBÍ. Jste zlaté 😉

dada2007
23. mar 2013

@luciahromadkova už ti baby odpísali? ja ti tam môžem skočiť, oni sú z dediny, ja z mesta, mám to na skok......daj mi vedieť cez IP 😉

mamina1978
23. mar 2013

@lokalistin jeeej ,to je zajko z Kikaninchen !!!! 😉 😀 je krasny, moji najmensi dvaja ho hned spoznali a velmi sa im paci, tak hlavu hore, vyzera super. 😵 😵 Ani ja som nepostrehla, ze si sa nieco ohladne ruk pytala 😕 😔 Ale si to zvladla aj bez pomoci 😵 Urcite sa bude pacit 😉 🙂

simasa
23. mar 2013

Ahojte,
na zmätenie @jakelina s iným pozadím 😀 😀

jakelina
23. mar 2013

@simasa ty jo, uvažuju a hledám zelenou látku a nic 😀 😀 😀

aduskatt
23. mar 2013

bre ranecko🙂)) dakujem za vsetky pacitka, hned mam krajsi den🙂

jakelina
23. mar 2013

@simasa a dort je úplně úžasný

simasa
23. mar 2013

@jakelina Ďakujem 🙂

cat
23. mar 2013

@dada2007 to do 9.25h si stihla 2 torty? to si kedy vstávala? 😲 bože baby ja vás obdivujem,ste neuveritelne šikovné všetky 😎

katkak23
23. mar 2013

@pipka @lokalistin presne toto ma napadlo vestu pripadne nohavičky alebo ako ma krtko nohavky na traky 😀 😀

lokalistin
23. mar 2013

@pipka dakujem,len ja ked som dosla z roboty som to mala vsetko zatuhnute,keby som s nim zacala hybat tak mu otrhnem aj z potahu na tele,nahriala som hmotu v mikro a takou horucou som teraz trosku zamaskovala vyzera to o trosku lepsie,zachvilu pridu prenho
@ajka82 dakujem no ak bude nejake nabuduce tak ich nacapim na telo a obalim v jednom kuse 😝

@lawli nadherna torticka,ulozena-dakujem 😉
@dada2007 dakujem,no ja by som to nabuduce uz tiez robila tak,ze v kuse potiahla,ani nevies jak som tu nervacila,ruky mi padali a ja som musela utekat do roboty,ked som v noci dosla tak som pomalinky otvarala chladnicku,ak nahodou odpadli nech nevypadnu von z chladnicky 😀 trosku som to uz zamaskovala,ale ten krk ma se..e mal bez usi 33cm
@mamina1978 joj moja dakujem,prave toto som teraz potrebovala pocut,ze ho niekto spoznal a detom sa paci,uvidim,co povie ona,vcera mi pisala,vecer,ze je uz totalne "gespannt",aka bude,tak som povedala,ze urcite nebude perfektna, nech nema vysoke ocakavania a ona nato ja ti verim,ze to das 😢 tak som zvedava,ako zareaguje. a to som ani netusila co je to kikaninchen 😕 😕 ,ale skusenost dobra aspom budem nabuduce uz vediet lepsie ako nato a coho sa vyvarovat 😝

baby vsetkym dakujem za paci sa mi a psychicku podporu ☹

katkak23
23. mar 2013

@simasa kráááásna a tie orchidee neskutocne skutočné 😀 😀 😀 su take krasne chcelo by to podrobny fotopostup xixi

lokalistin
23. mar 2013

@katkak23 diky,len to by uz nebol autenticky 😒 ,teda ja tu relaciu nepoznam,ale na vsetkych obrazkoch je ten zajac furt nahaty 😀

lokalistin
23. mar 2013

@simasa krasna,ktora to je vykrajovacka na orchidee?

lucula73
23. mar 2013

ahojte,
moje nočné tortičky,ďakujem @dm1 moc moc za radu ohľadom čokolády,šlo mi to super,aspoň si myslím 🙂

zuzana92101
23. mar 2013

ahojte zienky, tu je moja vcerajsia. Citim sa mizerne, zapal prsnika...takze zase vas nedocitam, nemam silu ani oci drzat otvorene. Pekny vikendik vam zelam a tesim sa na vase tortusky. 🙂

simasa
23. mar 2013

@katkak23
@lokalistin
Ďakujem, tu je formička a dolu vo fotogalérii aj postup. Ja mám veľkosť M. http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/hh-catlle...

maya30
23. mar 2013

@simasa tie orchidejky mas nadherne, aj mna by zaujimalo aku mas vykrajovacku 😎

simasa
23. mar 2013

@lucula73 Paráda a tá čokoládová vypadá fakt úžasne.

simasa
23. mar 2013

@maya30 Odpoveď je nad Tvojim príspevkom 🙂

zuzzy12
23. mar 2013

Ahojte skvele cukrarky.Začinam aj ja s tortami pre rodinu a chodim Vas sem obdivovať.Možem Vas poprosiť o recept na pribinačikovu plnku??Syn bude ma 3 ročky tak chcem urobiť tu plnku ktoru tu všade spominate ale nenašla som recept .😝 .

katkak23
23. mar 2013

@lokalistin aha som nevedela ze je to zajac z rozpravky... hihi

maya30
23. mar 2013

pridavam moje tohtotyzdnove, este jednu mam na zajtra...ta fialova bola len tak narychlo, pre susedy dvojicky, len mi dali dost pozde vediet tak mi neuschli veci, aj ta 30-tka mala stat, tak som musela maskovat vpichy po sparatkach a vobec, to mala byt uplne ina torta...no a stripter...co k tomu dodat, o tyzden robim dalsieho 😝 😀

lokalistin
23. mar 2013

@lucula73 krasne
@simasa dakujem
@zuzana92101 super a skore uzdravenie
@aduskatt ahoj vedela by si mi na ten maj zohnat tuto vykrajovacku velkost M http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/hh-catlle... budes mat vobec nieco take?

katkak23
23. mar 2013

@lucula73 jeeemine ta coko je uuuužasnááááá to si akooooooo? to mas silikonku na tie boky? či? ja som to ešte nerobila ale vyzerá nádherne...

maya30
23. mar 2013

@simasa dakujem uz vidim 😅 naraz sme pisali 🙂

lokalistin
23. mar 2013

@katkak23 ja som vcera tiez kukala nejake obrazky,ci nema niekde nieco oblecene,ze by som dala,ale nic som nenasla a okrem toho ja som chcela dat tu ruku dole a prerobit,ale uz tam bola prilepena by som vytrhla aj z brucha a celu ju prerabat sa mi teda fakt nechcelo 😖

dada2007
23. mar 2013

@cat nieeeeeee.......to sú dnešné-akože dnes odovzdávané, robené včera 😉

lokalistin
23. mar 2013

@maya30 krasne su obidve