Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika1985
26. jún 2013

@jenie123 tak to dufam,ze sa vyjasim budeme spajat oslavu mm s malou lebo dve by som uz asi nedala ale tortusku spravim iba malej mam na plane poschodovu no uvidime uz si pomaly asi aj zacnem modelovat mam tam este par ciapok podorabat tak aby som to postihala. A ako Ti zvladla mala nastup mi mame ist v septembri na par hodin ale neviem ci s babom budem schopna sa tam sama trepat tak to mozno presuniem o mesiac inak ked sme boli sa jej strasne pacilo ani domov nechcela ist miluje deticky. A meno sme dlho nemali nakoniec si mala vymyslela ze Anetka celkom sa nam to zapacilo takze bude Anetka🙂 planujem sa ucit tie uzlikove naramky proti urieknutiu uz potom meno menit nebudeme🙂 A vam sa bude ako volat? Mozno sa nam narodia aj narovako ved mame iba par tt rozdiel 🙂

jenie123
26. jún 2013

@nika1985 ty aj hackujes? Na to som ja lava.. 🙂 Anetka je nadherne meno.. Saska a Anetka.. Super to znie.. 🙂 ja som mala pre dievcatko Olivia a pre chlapca vobec nemam.. Zatiaľ sa mi paci Filipko.. Skolku zvladla mala super, vôbec odtiaľ nechcela ísť.. Mali sme mesiac na zvyknutie než tam bude spavat a ta moja opicka tak chcela spavat hneď na druhy deň.. ;););) Po 2 tyzdnoch tam už aj spala..

mojmacik
26. jún 2013

babiky surne...ked robite marlenku a potahujete...kruh,stvorec....aka je vysoka a aky rozmer a z kolko muky...resp. hned aj recept resp. link diky kraaaasne vily 🙂

janulabj
26. jún 2013

P R O S Í M čím by ste vy naplnili tortu pre detičky do školky? korpus asi mramorovy ako stale.dik

lucula73
26. jún 2013

@timuss už ti odpovedali kočky niečo,som prehlaidla včera tvoj dotaz .........no základ je mať fakt rovnú tú tortu,ak chceš robiť mantinely.......a možno trošku viac čokolády dať,aby to bolo pevnejšie.ono je to dobrý nápad,ako mať rovnú tortu,len to cche asi cvik,ja som asi 4 robila a stále sa toho obávam,že ako to dopadne 🙂

lokalistin
26. jún 2013

@pristela nepotrebujes cukriky? spotreba do 08/14 po0,99€ koncom jula idem domov by som ti doniesla, ale su z aldi

sisix
26. jún 2013

@janulabj ja bych dala pribinackovy nebo hrk hrk (trepany)

pristela
26. jún 2013

@lokalistin andelicka jaska , prosiiiim si 😵 😵 😵 netusim kolko , kolko si ochotna kupit ? 😀

alenv
26. jún 2013

@mamina1978 ach mnohokrát děkujii

janulabj
26. jún 2013

@sisix a ako chcela by som na 2 x prerezat, dam asi jahody lebo mam s čoko teda kremom ole asi, ale čo do druhej?

lifinka
26. jún 2013

máte některá uložený postup na ibišek? Děkuji 😉

sisix
26. jún 2013

@janulabj ten hrk hrk je konzerva broskvi+crem ole + slehacka ke slehani a ztuzovac

anibas
26. jún 2013

@lifinka tu je viac postupov - hibiscus je posledný 😉

anibas
26. jún 2013
z.junasova
26. jún 2013

Baby poraďte, zamilovala som sa do tejto torty 🙂 akým spôsobom a čím sa kreslia tie biele kvety na bokoch torty, prípadne nejaké indície pod ktorými by som si to vyhľadala na nete. Ďakjeeem 🙂

dajna11
26. jún 2013

kočkyyyyyyy......ktorá ste robili gitaru tortičku,ja neviem akú mám urobiť aby sa mi to aj s tým hmatníkom vošlo do chladničky,nebude to malé?,neznášam takéto torty....juuuuj 😢

halienka
26. jún 2013

@z.junasova tu je fotopostup

z.junasova
26. jún 2013

@halienka Ďakujeeem, a čo je to biele čím sa to maľuje 😀

halienka
26. jún 2013

@z.junasova to je myslím bielková poleva, našla som aj takéto video

https://www.youtube.com/watch?v=f3B9sk4RSfk
halienka
26. jún 2013

@z.junasova som zistila 😀 , že tá technika sa volá Brush Embroidery , takže keď zadáš do youtube, tak ti to vyhodí kopec videí s ako sa to robí 😅 🙂

mysiatkoo
26. jún 2013

baby prosba - ryxla rada - obdlznik 30 x 23 x 7,5cm - mramorak - kolko vajec?

pristela
26. jún 2013

@mysiatkoo daj jedno nech je prdel a nezabudni pak odmerat výšku !!!!! 😀 😀 😀

rapunzel1
26. jún 2013

@blcha ďakujem, neboj... podarí ... 🙂

stupacik
26. jún 2013
lawli
26. jún 2013

žienky, potrebujem prianie k 60-tke na srdcovú tortičku veľkosť cca 26cm ....nenajde sa náhodou nejaká inšpirácia ? Ďakujeeem 🙂

timotejkabrejkova
26. jún 2013

Dievčence kedže som tehotná a už nepečiem mám doma smartflex velvet 4kg záruka do 29.7.2013 kúpila som ho za 24,30 ak má niekto záujem rada by som ho predala za 20 eur lebo ja ho už nespotrebujem. Som zo Stropkova.

mysiatkoo
26. jún 2013

@pristela ja sa nenudim, ze by som zrovna sla testovat 😀 ale matematicky mi to vyslo na 8, tak uz sa pecie... ;)

dm1
26. jún 2013

@z.junasova to co dala link @halienka je sugarveil preto to potom chyti do ruky ohne a premiestni na tortu to co je na tej torte co si dala ty je glazura alebo poleva s ktorou sa to robi na tortu priamo lebo sa uz neda ohnut ztuhne

79zuzana
26. jún 2013

dievcata prosim o tapetku, jednoposchodova torta s kvietkami pre zenu k 70. narodeninam 🙂 dakovalaaaaa velmi velmi 🙂

akapulko
26. jún 2013

proooooooooooooooooosila ako dosiahnem krasnu vinovo cervenu farbu???????????a este ak ju potom pretrem olejom bude krajsia lesklesia???ci🙂