Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

akapulko
2. aug 2014

@muffinka8 😀 😀 😀 😀 mno lebo vraj ina torta nebude tak chcu elykansku jednu 😝 😝 😝

verbova
2. aug 2014

@vierka0 ja mám z tej stránky ten šrubovací a je super, netreba sa tak namáhať a hmota ide ... minule to už ukazovali aj v kurzi pre radosť, že si treba kúpiť šrubovací, lebo nie je to také namáhavé ... možno poradia aj iné, ktoré majú skúsenosti s obidvoma ...

dadulka271
2. aug 2014

Snád sa bude páčit paní a hlavne chutit 😒

lokalistin
2. aug 2014

@jakelina no na mojom pri objednavani boli tiez strieborne, ale v krabicke su doruzova, ale na balicku je napisane strieborne takze asi som farboslepa 😉 nevadi uz som to inak vymyslela

jakelina
2. aug 2014

@mojmacik já jsem dělala. 336 kostiček ručně vykrojit nožíkem 😝 😝

elamaslakova
2. aug 2014

@pristela Prekrásne tortičky, ako vždy

maca77
2. aug 2014

@mojmacik aj ja som robila minecraft ... tiež ručne vykrajované kocky .... teraz už mám štvorčekové vykrajovačky 😅 no ale tak to bolo pre mojho najstaršieho 🙂
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5559721...

vlasta80
2. aug 2014

no tento tyzden sa mi vobec nedarilo 😝 😝 teplo a zase teplo 😠 😠 😠

puffu
2. aug 2014

@vlasta80 waaw, to prasa je skvele...paradna praca...

pristela
2. aug 2014

holky prosim vas aku cenu priblizne mam dat na 1ks minitorticiek 8x8x8cm štvorcove?

mysiatkoo
2. aug 2014

@vladiella uz som to asi nestihla, ale poradila by som ti len to, co @jakelina ... po 2h smelo mozes

nadherne kusky zase pribudli 😵

ja tiez pridam poslednu, ktora teda zadanim bola trochu mimo mojho gusta... ani odfotit som to nevedela 😒 farby podla vybavenia kuzelkoveho klubu, chalanisko tam chcel aj ten stroj, nic mi nedrzalo, vsetko makke... a teda dufam, ze som to s tym game over moc neprestrelila a aspon sa pobavia 😝 som rada, ze to mam za sebou... a huraaaaaaaaa aspon mesiac pauza, neskutocne sa tesim, ze sa k tomu v tomto teple nemusim dokopavat 🤐 😵 😅 citat budem poctivo aspon raz za tyzden 😀

mojmacik
2. aug 2014

@maca77 dakujem a maly aky fesacisko 🙂

mojmacik
2. aug 2014

@jakelina kujeeeeeem ...a pod tymi kocockami bola este dalsia potahovka? ..... @maca77

grasie
2. aug 2014

@lamps @maya30 @pristela ani nedýcham pri vašich dielach, dokonalé po každej stránke 🙂

lokalistin
2. aug 2014

@akapulko a keby si skusila nieco na takyto styl? ze dole das nejakych 5 okruhlych, do stredu o trosivku vyssi polystyren, aby drzal tie dve vrchne a teda hore 2poschodku

sollange
2. aug 2014

Prekrásne torty tu nachádzam,ozaj klobúk dole....Tak ja skromne jednu moju úplne prvú objednávku

vladiella
2. aug 2014

@mysiatkoo Ty jedna detailistka! 😉 je to super, som sa pobavila, ten vyraz v tvari 😀 😀 😀 . Kludne mozes zacat animovat rozpravky!! Sikulka 😵

vladiella
2. aug 2014

@pristela pls ake su priemery korpusov/foriem? Dakujem
Moc krasna, jemnucka 😵

vladiella
2. aug 2014

@maya30 ahojky, pls ake priemery korpusov su na tej krasnej poschodke? Akurwt sa snazim si v reale predstavit velkost. Bo ja som to svojou poschorovou asi presvihla. 😀

maya30
3. aug 2014

@vladiella tato mala (mala mat) 28-22-16 ale vrch mi usiel a ma 17 a ten centimeter navyse mi tam dost kole oci, inak by som s nou bola celkom spokojna ale ten mohutny vrch mi tam vadi 😝 tym ze vrch a spodok bola marlenka, tak som platy vykrajovala podla toho co som nasla, aaale tak nabuduce to daaam 🙂 vazila 11kg

sticker
3. aug 2014

@maya30 Prosím ťa, na tej svadobnej máš akej farby poťah? Niečo podobné ma čaká koncom augusta. Moc ďakujem 🙂

jenie123
3. aug 2014

@vierka0 ja mam oba a ten srubovaci je lepsi.. 🙂 cez ten prvy som nemohla hmotu pretlavit, to radsej bola lepsia striekacka.. 🙂

maya30
3. aug 2014

@sticker miesala som sugarflair cream a trosku hnedej 😉

jenie123
3. aug 2014

Kocky tak moje tohtotyzdnovky a buduci tyzden volno.. ideme chatovat, sa tesim jak male dieta.. 🙂🙂🙂 tu svadobnu zachodovu som dlho nevedela prekusnut, ale ved sranda musi byt.. 🙂 mala som ju presne nadiktovanu.. 🙂

jakelina
3. aug 2014

@mojmacik ano, já jsem to tenounce potáhla a až pak lepila ty kostičky

jenn44
3. aug 2014

pridavam svoje vikendovky - piatkovky. moje prvé kvietky na drôtiku :D

grasie
3. aug 2014

Dievčence, pridávam moju 3 a poslednú tohto týždňovú, a týmto vyjadrujem obdiv všetkým žienkam, ktoré stíhajú piecť vo veľkom popri práci a rodine a ešte to zvládajú s prehľadom. klobúk dole. mne tento týždeň stačil a už si ho vôbec neplánujem zopakovať. zostanem ja pekne krásne pri svojich mini množstvách 😀

nika1985
3. aug 2014

@jenie123 nadherne kedy to to stihas vazne neviem si carodejnica ja mam tento tyzden 3 a to mi vlasy stoja dupkom.

akzuzs
3. aug 2014

Ahojte pridávam moje tohotýždňovky

jenie123
3. aug 2014

@nika1985 dakujem krasne.. 🙂 vies, ze ani neviem.. ale teda teraz ich bolo uz dost a to som musela vela aj odmietat.. som rada, že ich mam odovzdane.. od pondelka si po veceroch modelujem, a stvrtok a piatok mi chodi maleho vozit sestra, aby som vsetko postihala.. hlavne robim ked maly spi a po veceroch.. ale veru nechcela by s vidiet tu kopu veci na zehlenie.. 🙂🙂