Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
24. okt 2014

Jdu ještě já otravovat, paní má objednaný dort na čtvrtek a chtěla Spongeboba a dnes mi volá, že raději chce Scooby doo, má tam být pes, nějaký kluk a ten zámek a nebo hrad nebo co to je 2D vyřezaný zapíchnutý do dortu. Já hledám a žádný pořádný obrázek toho hradu jsme našla, jenom takové obrysy, fialový mi přijde, takový nepravidelný. Nemáte některá radu, kde bych to našla pořádně nafoceno?? Pohádku jsem neviděla a z hlavy to asi nijak nenakreslím a nevyřežu. Děkuji moc 😉 Nemám na to moc času, tak aby mi to uschlo, bych to udělala o víkendu. 😉

akapulko
24. okt 2014

@jakelina daj si do googlu scoby doo castle nieco urcite najdes!! 😉 😉 😉 😉

jakelina
24. okt 2014

@akapulko to jsem zkoušela, nic moc, jenom takové v noci rozmazané 😝

denisak77
24. okt 2014

@jakelina ten zámok som robila aj ja a je to také nočné,strašidelný zámok.

denisak77
24. okt 2014
grasie
24. okt 2014

@lamps padám na zadok z tvojich dielok, sú náádhernéé 🙂

jakelina
24. okt 2014

@denisak77 zlatko díky, něco takové ho jsem si představovala. A namalovala jsi jenom tak od oka?? To bych snad zvládla, já právě viděla někde takovou siluetu černou a nemůžu to nikde najít. Tak to udělám podle tebe. Ještě jednou krásně děkuji. 😉

jakelina
24. okt 2014

@akapulko ještě to bylo trochu jiné, ale moc děkuji. Já to nějak zkusím nakreslit od ruky 😉

grasie
24. okt 2014

Moja tohtotýždňovka 🙂
trošku som sa na nej vyšantila, ale teda chcelo by to nejaký ten kurz na ksichtíky. Dúfam, že sa na stretku čo to priučím 🙂 A že už sa tešíím 😅

adrika202
24. okt 2014

tak pridám aj ja tohtotýždnovky,už všetky odovzdané a idem baliiiiť :D

evicaka
24. okt 2014

@grasie perfektná 🙂

evicaka
24. okt 2014

@adrika202 krásne, všetky 🙂 🙂 🙂

denisak77
24. okt 2014

@jakelina myslím,že som videla nejaký obrázok.Bolo to už dávno ,ani si nepamätám,ale určite nie od oka,lebo až tak tú rozprávku nepoznám.

erika107
24. okt 2014

Prosim Vas nemate niektora overeny recept na cake pops? Budem velmi vdacna lebo ked som ich robila z klasickeho piskotoveho cesta tak sa mi prilepili o formicku. Dakujem velmi pekne

daja55
24. okt 2014

Moje víkendovky. čokoládová je DIA na želanie

nicoletta77
24. okt 2014

@muffinka8 už ani neviem, kde som ju kúpila, mám ju dlho. Rozmery má 35cm x 24 cm.

evicaka
24. okt 2014

Ahojte, niečo som odovzdala a niečo ma ešte čaká.... takže nočná 😉

moicka
24. okt 2014

moja dnesna krstinova 🙂 Ach tie nestastne papucky 😀 😀 😀 😀

meo
24. okt 2014

Tak panenka na přání, ale je to se stínem. Foceno v noci, tak nic moc. Za chvíli si pro to přijedou 😀

nika1985
24. okt 2014

hura hotovo asi najhorsia torta doteraz zadanie bolo tema Hobbit mece,nejake listky alebo to som nenasla, a Skaut pre dievca tak je z toho toto rano pride tetula tak hadam aspon aspon co to splnila./

pristela
24. okt 2014

aach holky som vzala tortusku ze vsak jasneee, a uz som ju raz musela uplne rozobrat poskladanu, vcul ma poraza bo vsak jasne rovny potah uz nieje rovny a kto vie ci to cela torta aj ustoji 😕 , asi mi @pipka bude ako spravna zena viečka drzat na zraze 😀 😀 😀 a dnes veru nepospím 😎

lokalistin
25. okt 2014

baby uzite si to a dokumentujte pre nas ostatne ja som skusala marlenku prenavstevu, malu som rozkrajala a zobrala do roboty a ze "hmmm lecker"

alexslovakia
25. okt 2014

Tak a mame napecene.....

alexslovakia
25. okt 2014

Tu su moje vikendove vytvori.... 😉

chvapilu
25. okt 2014

ahoj dnešní florida potřetí tento týden,a strašně moc děkuju za pochvalu čtvrteční minnie a floridy.krásný den

jakelina
25. okt 2014

Moje výjimečně dva, to srdce chtěli úplně bez ničeho. Dýně stínovaná jenom štětcem, tak nic moc, chtělo by to aibrush. 😝

mirinecka
25. okt 2014

moja premiéra s marcipánom, nebolo to až také zlé 🙂, celkom dobre sa s ním robí ale aj tak ostanem pri smarte 😀 @jakelina ďakujem za rady ako s marcipánom 😉

lokalistin
25. okt 2014

@jakelina tekvica krasna aj bez airbrushu

gabulka15
25. okt 2014

ahoj , kolko beriete za 1kg torty ? za 1kg marlenky ?