Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

woman04
6. nov 2014

@abriela som mimo,tá kovová špachtľa?? ...na čo chceš..buď na krájanie pizze,cesta,natieranie čokolády,na hoblinky čokoládové,trubičky z čokolády... 😉 ..ja som len niekomu link dávala,zatiaľ nekupujem 😉

pristela
6. nov 2014

@sikag andelicka , sorry som tu nebou , tak som nereagovalaaaa 😕 ja uz sa nejak dohodla s Nikuskou takze nie nevbudem brat ale dakujeeeem 😵 😵
@lokalistin dufam ze som to tvoje meno napisala spravne 😝 ked budes na sk napis , jednu este maaam 😀 a tu vec ak mas normal odkupim bo vsak ako sa poznam dve je akurat,a le ak uz si ponukla inde neva, nemozem ted citat tak neviem ako to cele dopadlo 😕

pipka
6. nov 2014

@sikag ides objednavat? v tom Hornbachu nic take nemali? 😕

blancagon
6. nov 2014

Baby ako robíte tú trávu?z toho púčítka na cesnat mi to moc nejde von 😀

lokalistin
6. nov 2014

@pristela neponukala som nikomu, ozvem sa ti a penaaaz nechcem-rezervuj mi tu magnetku 😉

hrablica
6. nov 2014

Jedna dnešná. Dáko som nedomyslela tie čísla 😀 nabudúce bude lepšie 😀

pristela
6. nov 2014

Holky pridavam zas a znova mini tiramisu v cokolade , tentokrat aspon ze len 15kuskov 😀 ale teda coko tort uz mam asi vazne dost 😝

cestovatelkaandrea
6. nov 2014

@pristela nadhera 🙂

sisika
6. nov 2014

Ach,šikovnice-prosim o radu... Spravila som korpus z domacich vajec,super mnam-len som do neho zabudla dat PDP. Tak je taky placaty.
Druhy sa uz podaril tak ako mal,nastastie som mala este vajcia navyse.
Mal by byt taky zaujimavy,mramorak ale s pridanou ruzovou farbou,tak predpokladam ze v reze bude efektny.
Ale ako vyuzit ten placaty?
Premyslala som ze vykrojim kolieska,navrch ozdobne nastriekam krem. Plnku do torty robim ten mascarpone z tvarohu,ale pripada mi ze nebude hore pekne drzat tvar...
Mate nejake tipy co s tym korpusom?
Vopred vdaka velika.
Je to na sobotu-tak mam este cas 🙂

sisika
6. nov 2014

Vlavo tzv.Fitness verzia-zabudnuty PDP 😜😜😜😜

zarara
6. nov 2014

@pristela wau, toto sa ako da spraviť ????

sasettka
6. nov 2014

Babule, ak by som ako navod na ganache videla toto video, tak sa nan v momente vyprdnem 😀 strasne komplikovane a zdlhavo to robi....

https://www.youtube.com/watch?v=q7OYGSNEu6c
jachin
6. nov 2014

@sisika ak by sa ti podarila tá fotka v reze toho mramoráku s ružovou, mohla by si ju dať...raz som to skúšala, ale tá ružová prešla aj do bieleho cesta a takmer všetko cesto bolo ružové, občas niečo biele, vyzeralo to ako by som to zle pomiešala a všetko malo byť ružové 😝

sisika
6. nov 2014

@jachin jasne ze dam foto-sama som velmi zvedava na vysledok.... 😉

zanett18
6. nov 2014

Ahojte babule, ďakujem za predchádzajúce páčitká 🙂 Pridávam dnešnú pre malú Margarétku....chceli jednoduchú, len aby tam boli margarétky 🙂 svetlý korpus, plnka pribinák s broskyňami 🙂

ikula2
6. nov 2014

@sikag mozem aj ja veeelmi chcem?? spachtlicku

lucka_o
6. nov 2014

Nam.na vinne musky zabralo to ze sme.do pohara dali pol dcl vina a zopar kvapiek saponatu,prekryli strec foliou a urobili opar dierok väcsich,aby tam musky vleteli a uz nevyleteli a pomohlo....
Otvorilo mi zlu stranu....sorry,ale mozno niekomu pomoze😉

pipka
6. nov 2014

moja dnesna tortucha a konecne mozem zalahnut a liecit sa, lebo som uuuplne kaput, na antibiotikach, obe deti chore, no ledva zijem ☹

lucula73
6. nov 2014

@sisika ten bez pdp je pravdepodobne dosť hutný,taký zbitý akoby,ja by som dve veci urobila...........buď ho pomrvím ,pridám džem,rum maslo,alebo plnku,čo mám a urobím z neho guľky obalené v kokose,ale ho dám deťom na ranajky s mliekom 😀

lucula73
6. nov 2014

@pristela preboha,máš moj veeeľký obdiv,ja by som sa nedala na toľko čoko tort ani nahovoriť,mne stačí jedna veľká a mám čokoládu všade a nervy v prdeli 😝

pristela
6. nov 2014

@lucula73 😀 😀 díky , minule ich bolo 27 😝 takze toto bolo lepsie, aaaale mne sa ovela lepsie a o milion percent rychlejsie robia tieto tiramisu v cokolade ako potahovana minitorticka 😅 odpadlo mi uplne tuhnutie naplnenych, obmazavanie, tuhnutie obmazu , valkanie , potahovanie, prosto pre mna i ked ble coko robota ale aspon to je sup sup hotove, no uz chcem s coko prestavku 😝 😀 😀

jakelina
7. nov 2014

@pipka super dortík a uzdrav se 😉

jakelina
7. nov 2014

@sisika já bych korpus překrojila, natřela marmeládou, dala do formy, potřela krémem, nakladla na to ovoce a zalila želatinou.

pipka
7. nov 2014

@jakelina dakujem majka, uz lezime aj s Tominkom pred telkou, toť najlepšíííí relax 😅 😀 😀 😵

nika266
7. nov 2014

Tento týždeň bol ružový

sisika
7. nov 2014

@jachin ahoj,no tak vyslo to myslim pekne 🙂.
Dufam ze sa bude pacit aj oslavenkyni.
A z toho druheho veru spravim tortu pre nas-ako radi @jakelina -je mi ho luto rozmrvit...
A toto je foto 🙂

blancagon
7. nov 2014

jedna pre fandu audy 🙂 pribinák ,lesná zmes čoko krem.

jenn44
7. nov 2014

Ahojte baby, pomoc, na zajtra mi kamoska dala objednavku, vanilka krem s ananasom... mate recept na super vanilkovy krem? mam Yovo slahacku, ole krem a vanilkovy struk... najlepsie bez masla plnka, prosim o pomoc! 😢 😢 😢

jakelina
7. nov 2014

@jenn44 a vanilkový pribináček???

jenn44
7. nov 2014

@jakelina ee nechcú tvaroh :(