Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
1. mar 2015

@lamps pche, vsak ja kavu ani nemala!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 mi ani nevrav, vies ake krce som ja mala z tych slahackovych a tvarohovych ? 😀 😀 😀 😀 ale bolo dobre na pokec uplne uzasne 😉

lamps
1. mar 2015

@pristela ja som mals dve a doma potom dve tabletky, uz tam ma zacala boliet hlava, kef som prisla domov bola som uplne k.o.

woman04
1. mar 2015

@pristela tak toto je už iný level...neskutočný face tá sliepočka 😉 ..všetky sú úžasnééééé...
@dagmarmustafa perfektná 🙂

woman04
1. mar 2015

...moja sľúbená zo včera...pre kamarátkinho syna...vraj sa im ešte nikdy nestalo,aby sa zjedla celá torta na oslave,tak som sa mooooc tešila 🙂

elamaslakova
1. mar 2015

@pristela Nádherné tortičky

sticker
1. mar 2015

Dievčence prosím vás, nerobili ste náhodou niektorá tortu - tenisová raketa?

adka092
1. mar 2015

Ahojte babenky krasne torticky ste zase vytvorili , pridavam svoje dve dielka .

nika1985
1. mar 2015

ahojte este posledna zo vcerajsej noci. Pani prisla z ze wau ta je krasna take to bolo mile o 23 som s nou zacala mladsia mi vracala 3hodky od kaslou z poslednych sil som sa do nej pustila tak ma to strasne potesilo ze sa pacila.

sasettka
1. mar 2015

@pristela jaaaaaj .... uz som cumela na FB, nenormalne si dala tu slepicu 🙂)) samozrejme aj ostatne torty TOP... este mi povedz, koho to bol napad? a komu ta torta isla? 🙂))

pristela
1. mar 2015

@sasettka ooo, dekuji madam 😉 napad bol moj a sla na cukrarske stretko , som mala len dve, ja vravim velkovypravne tortuse na objednavku, tak som konecne stihla aj na stretko zbuchnut

majuska55
1. mar 2015

@pristela tak ta sliepka je uuuuuuzasna, robis tak nadherne torty, ze sanka pada.....a taktiez @maya30 - krasne farebne torticky a ked je k tomu este foto profi, tak konecna 🙂....a obdivujem, ako dokazes urobit za tyzden tolko tort....a ked su este tak dokonale 🙂....fakt klobuk dole.....ja mam ist robit teraz boba marleyho na plazi a neviem akosi mi dochadzaju inspiracie :(

lokalistin
1. mar 2015

@pristela ty brdo kolko modelovaciek, uuuuuuuasne

mimcak
2. mar 2015

@pristela perfektné 😵 😵 😵

mimcak
2. mar 2015

Dievčatá mám robiť tortu pre muža na 50-tku a chcú tam nejakého anjelika.Bude od veci ak tam dám takého čo som večer stvorila,alebo je to príliš detské ? Nemám žiadnu formu na anjela . ☹

sikag
2. mar 2015

ahojte baby, tento vikend sme mali velke rodinne oslavy 🙂 jednu torticku som ani nestihla odfotit 🙂
a musim sa pochvalit najkrajsou tortickou na svete 😀 😀 😀 s vlastnymi kresbami nasej malej Livky (oslavovala 6 rokov), vsetko okolo torticky kreslila uplne sama 🙂 taku bitku o rez torty s tou ci onou kresbou som este nevidela 😀 😀 😀
no a konecne sa mi podarila aj pekna postavicka 🙂 tak sa vytesujem

sticker
2. mar 2015

@sikag Nádherná je tá kreslená tortička 😵 Ďalšia umelkyňa v rodine 🙂

sikag
2. mar 2015

baby tak som vsetko olajkovala 🙂 nadherne tortikcy ste porobili!
@maya30 paradicka! tie farebne torticky su neskutocne. a tie chlapske boli pre bratov? ze sa tam podobaju 😀 😀 😀 obdivujem!
@pristela kokso kolko modelovaciek 🙂 by som to robila asi 2 tyzdne 🙂 sliepocka paradna, aj si ju davala na sutaz? ako bolo na stretku? @lamps ja som to nakoniec nestihla kvoli rodinnym oslavam... snad nabuduce

sikag
2. mar 2015

@dagmarmustafa nadherna kabelka, ta retaz by ma zabila 😀 😀 😀 😀

sikag
2. mar 2015

@sticker no ti poviem ze na svoju uz 6 rocnu 🙂 dcerku v kresleni nechytam, tie proporcie a tvary, proste parada

sikag
2. mar 2015

@pristela som ti chcela likenut sliepocku na FB ale vobec tam nevidim ten gombicek like.... kam si ho schovala? 😲 😀 😀 😀 😀

79zuzana
2. mar 2015

@sticker ja som robila, ale uz davnejsie ;) tak to tak aj vyzera 😀

sasettka
2. mar 2015

@zanett18 fiha, 40cm priemer by mi nevysiel robit ani v rure a ani do chladnicky by sa mi taka torta nezmestila 🙂)) ty mas na to priestory? inak vahovo fakt hruby odhad 7kg?

littlebubu
2. mar 2015

ahojte, prosím viete o nejakom linku pre fotopostup DUSTYho lietadlo...ale len postavičku nie samotnú tortu...ďakujem 🙂

pristela
2. mar 2015

@lokalistin joooj ani nevrav , dve torty som mala ale ako ja vravím vysoko výpravne 😝 😝 😝
@sikag ano, slípka sla na stretko a jo sutazila uboziatko male 😀 😀 😀 fotky ztadial ako som mrkala este niesu , snad budu, bolo dobre , pre mna teda skor take oddychove kecacie stretko, inak pre tych co sa chceli ucit by som povedala ze bolo malo

kubrt
2. mar 2015

@adrika202 Ta 100 dort je teda parádní. 🙂 Jsem si jí uložila. Co kdybych náhodou taky pekla ke stému výročí 😀 😀

chvapilu
2. mar 2015
littlebubu
2. mar 2015

@chvapilu ďakujem pekne 🙂

akzuzs
3. mar 2015

Ahojte ako vždy v rýchlosti hodím fotky vás si pozriem, olajkujem, nestíhnem prečítať, medzi tým mi sánka spadne z krásnych tortičiek, a šupitom do práce. KRÁSA fakt bomba aké robíte že waw 🙂 🙂 🙂 🙂

adrika202
3. mar 2015

@kubrt dakujem 🙂 no je to krasny vek a prave preto som sa na tu tortu velmi tešila 🙂

maya30
3. mar 2015

@sikag jj pre bratov boli 😉 😎