Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
8. jún 2012

@mishulle ja plnim rano, resp. doobeda a potahujem vecer ked uz deti spia 😉 .

daducha
8. jún 2012

@monika76 z polevy urcite nie.na skoleni cokolady co som bola, tak sme vsetko robili z profi cokiny, temperovali sme a pod. Ale v domacich podmienkach staci uplne coko na varenie s troskou Cery.

mia114
8. jún 2012

ahojte
narychlo vam hodim moje dnesne torty, poviem vam ze som sa narobila s tou krivou 😅
dufam,z e vydrzi cestu idu s nou 100km, tak sa budem modlit nech vydrzi.

daducha
8. jún 2012

@mates22 je nádherná 😵

macicka84
8. jún 2012

@mishulle Mno mame skoro stejne stareho syna takze chapu, muj je ted na me prilepenej ve dne v noci, takze pecu jen za cenu vytahane cele kuchyne, rozmotanych papirovych uterek a vetsinou s ratolesti povesenou na noze 😝 , nemohla bych pect na zakazku ani kdybych chtela 😀 ...

macicka84
8. jún 2012

@mates22 Nadhera, hned bych si kousek dala 😵

ajka82
8. jún 2012

@aduskatt mozes ist farbit sprejom ku nam, baby mi obili kus omietky na stene kym som robila cesto na korpus a krem 😒 zislo by sa premalovat 🙄

aduskatt
8. jún 2012

@ajka82 zlatko, ale to by si mala cierne, najblizsie sa chystam pouzit cierny metalicky🙂

ajka82
8. jún 2012

@aduskatt 😀 lepsie ako ta starobna cervena na ktore sa kedysi otlacali malovacim valcom vzory 😠 ...a ja ze ake su dobre v tej detskej a pekne sa hraju s kuchynkou a oni miesto akoze maska tlkli do steny 😝
idem k torte zase, naplnit a vecer dorobim, kym si oddychne v chladnicke, mozme ist von 🙂

aduskatt
8. jún 2012

@ajka82 ja zo zvyskoc hmoty skusam akozelaliu🙂) a vyrabam si ruzu

mia114
8. jún 2012

@mates22 jeeej, kraaasna torticka, moc sa mi paci ten cokotransfer, uz ho musim iekedy vyskusat,a le stale nemm kedy ☹

mishulle
8. jún 2012

@macicka84 koukám, že tvůj malý už chodí i sám, to si užiješ, já mám malého taky věčně na ruce či na noze, ale sám naštěstí ještě nechodí, jen leze a obchází,

mia114
8. jún 2012

@mizulienka usper torticka s hasicom 😵

luciahromadkova
8. jún 2012

@mates22 to je krasne 🙂

mizulienka
8. jún 2012

dakujem dievcata za vsetky lajky, pridavam 2 svadobne a robim na krstinovej 😉 foto neskor

reruna
8. jún 2012

@mia114 nádherné dorty
@mates22 krásný čokotransfer, jak jsi udělala ty obloučky, horkým nožem? ta postavička je krásná 🙂

pristela
8. jún 2012

Holky, ktore ste chceli ako sa robi krabica / @mishulle / takto ju robim ja , moze sa potiahnut aj cela bielou potahovkou, ale na čo davat zbytočne pod vrchnak dalsi potah 😝

mia114
8. jún 2012

@mizulienka kraaasne svadobne, na com su tie torty, teda aka podlozka, vyzera to super 🙂

pristela
8. jún 2012

@mizulienka aj ja si prosiiim robit taketo tortyyyyyyyyyyyyyy ☹ nááádherne ich mas , take krasne jemnunke 😵 😵

janula.h
8. jún 2012

práve dokončená a finito oslavujemeeeee 🙂

mizulienka
8. jún 2012

@mia114 dakujem, to som kupila take zlate podnosy od kamky tusim alebo sikovnej mamy, nepamatam presne.
@pristela dakujem 😉 ja som uz okrem toho mala torty, ale aj tak som tieto dve vzala, lebo som sa tesila, ze si ich mozem vyzdobit ako ja chcem 😉

janula.h
8. jún 2012

@mizulienka krásne svadobkyyyy 🙂)

mizulienka
8. jún 2012

@mia114 nadherne torty 😉

mizulienka
8. jún 2012

@janula.h Jani krasna torta a nadherne gerbery sa ti podarili

mia114
8. jún 2012

@janula.h krasna torticka jednoducha a krasna 😵

lubicakovac
8. jún 2012

@reruna ja neviem, čoko hmota je tiež čokoláda, len je niečo v nej, aby sa dala tvarovať ako poťahovky a pod.

mishulle
8. jún 2012

@pristela a hmota na víko je silnější?
moje dnešní dílo, blbá fotka, foceno mobilem

dajna11
8. jún 2012

@mizulienka krásne velmi krásne,z kade máš tie tácky??

mizulienka
8. jún 2012

dalsia dalsia dokoncena, krstinova, tie papucky malicke sa mi strasne pacili 😉

mizulienka
8. jún 2012

@lamps dakujem ti krasne, ze si ma naucila viazat tieto maslicky, mne sa velmi pacia 😉