Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
6. nov 2012

@florentina čokoládový smartflex okolo čokolády ani nešiel aj mi smrdí ako ehm nebudem špecifikovať mne vôbec nesadol ani vôňou ani chuťou....

dadka212
6. nov 2012

@pipka kolko ks sa tam zmestí 😀 možno by som aj ja šla....

pipka
6. nov 2012

@dadka212 dobrych ludi sa vsade vela zmesti...co nevies? 😎 😀

ale tak postelí je tam 9 a este mame nejake matrace a aj karimatky mam doma..len spacakov tolko nemam...periny a deky tam nejake su 😉 nas tam bezne spava 6 + dve deti, takze myslim, ze v pohode sa pozakryvame 😉

dadka212
6. nov 2012

@pipka 😀 skúsim sa spýtať či bude niekto ochotný postrážiť mojich dvoch "anjelov" a dám vedieť....aj ked viem, že muž bude argumentovať tým, že musí dorobiť dom do vianoc....no uvidím 😝 možno sestra sa podujme 😅

jakelina
6. nov 2012

Holky myslíte že je to dobrá věc nebo je to blbost??? http://www.dedra.cz/cz/produkty/?detail=DA5445

dada2007
6. nov 2012

@pipka zlatko, kedy je termín tej chatovačky? 😕

pipka
6. nov 2012

@jakelina a nie je to malinke...len 150 ml...ci to staci?

pipka
6. nov 2012

@dada2007 24.-25. november 😉 vikend..sobota nedela 😉

dada2007
6. nov 2012

@pipka aha........dakovala...... ☹ tak nabudúce sa pridám 😉 počítajte do budúcna somnou 😉

pipka
6. nov 2012

@dada2007 neboooj bude este stretiek 😉
sak musime ten smartflex co aduskett ostane v e-shope pominat 😀 😀 😎

aduskatt
6. nov 2012

@jakelina je to zaujimave, ale stale dam oprednost dvom kastrolom na sporaku 🙂 ja som taka divna asi, ze ked vidim v kuchyni jednoduchu alternativu, tak usetrene peniazky miniem inak🙂.v tomto nejak nevidim zmysel extra ulahcenia nejakej prace, ale len dizajnovy prvok, lebo tie dva kastrole, z toho jeden s vodou mi to plne nehradia🙂

aduskatt
6. nov 2012

@pipka micka, ale sak citala si, ze ti haj***skaredi ludia to najskor na jar povolia☹

dada2007
6. nov 2012

@pipka oukeeeeeeeeeej 😵 😵 😵 😵

pipka
6. nov 2012

@aduskatt citala citala...ale sak nikde nie je napisane, ze stretko nemoze byt v lete..a potom aj kazdy mesiac..vzdy ked budes mat prebytky 😎 😀

pristela
6. nov 2012

inak zeny ja ak pojdem autom , tak svoju postel mozem posunut 😀 ja vyspim aj na karimatke a paplonik natlacim svoj do auta 😀 😀 takze miesta dost 😀

nika1985
6. nov 2012

@vlada111 gratulujem k bambulke vela zdravicka 😉

aduskatt
6. nov 2012

@pipka ahaaaaa🙂) good idea🙂 no ak ovsem dovtedy nepokapeme od hladu🙂
este je alternativa ist do prace a popri tom otvorit zivnost..........chvilu tahat oboje a potom sa na robotu vykaslat a venovat sa len vlastnemu biznisu a vykaslat sa im na celu dotaciu..............

luciahromadkova
6. nov 2012

@vlada111 gratulujem 😵

pipka
6. nov 2012

@pristela tyyyy? sak ty spis so mnou! zabudla si? 😀 😀 😀 😀 😀

luciahromadkova
6. nov 2012

moj dnesny nakup u cinana- abeceda, vypichovace snehove vlocky a stensils 🙂 /len manzela asi porazi... 🙄 /

pristela
6. nov 2012

@pipka mám si vziat aj antikoncepciu ? 😕

pipka
6. nov 2012

@pristela truuuuba 😀 😀 😀 😀 😀 nemusis...leda ak by si cestou dakeho stopara dovliekla 😝 😅 😀

luciahromadkova
6. nov 2012

prosim viete poradit smartflex velvet vanilka alebo mandľa- čo chuti lepšie? ďakujem

rachel36a
6. nov 2012

@luciahromadkova koľko ťa vyšla abeceda u číňana...ja už som minula majlant, ale abeceda mi chýba a v cukr. potrebách je dosť drahá...

rachel36a
6. nov 2012

baby robíte si niektorá doma čokohmotu- čokoplastelínu z čokolády a curkr. sirupu? ako ju robíte, mne sa s ňou dobre robilo kým bola taká vlažná, ale potom na torte mi úplne stvrdla a pri krájaní praskala... poraďte...

abriela
6. nov 2012

KAUFLAND od 8.11 - SALKO 1,49

luciahromadkova
6. nov 2012

@rachel36a 3,30E, je to abeceda velke pismena a cisla velkost písmen a cisel 9 mm 😉 pismena, cisla su na taky styl ako funky abeceda

pipka
6. nov 2012

@luciahromadkova no z tychto dvoch u mna asi skor mandla....ale co clovek to nazor...takze asi skus ochutnat a sama si vyber ci ti viac chuti 😉

aduskatt
6. nov 2012

@abriela otazka, ze kolko plechovic z neho potom vyhodis🙂))

luciahromadkova
6. nov 2012

@pipka dakujem doteraz som mala ceresna a pomaranc, pomaranc pekne vonal a ceresna je fajn aj chut, ale teraz maju v tortomanii aj 4 kg balenie mandlu a vanilku, mozno zostanem verna ceresni 🙂