Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
24. nov 2012

a konecne dnes mozem ist spat pred polnocou mam dva dni volno ...dobruuu 😵

darka54
24. nov 2012

@gabina275s super...so smartflexom sa robi lepsie

luciahromadkova
24. nov 2012

@mariann2 krasne torty a trezor vedie 😵 😵 😵 😵

janula.h
24. nov 2012

@mariann2 ten trezor !!! sakra waw ako si robila diamanty?

njonja
24. nov 2012

@mariann2 fantasricky je ten trezor!!! Ako si robila tie diamantyy?? cukor, alebo izomalt?

mariann2
25. nov 2012

@janula.h
@njonja kočky, diamanty sú isomalt 😉

katulkaaaaaa
25. nov 2012

ahojte 🙂 moje posledne

maya30
25. nov 2012

dobre ranko 🙂 pridavam moje zvysne vikendove a idem makat na dalsich ...na tej sminkovej torte mala byt na zelanie zehlicka aj hrebienok, stve ma ze okolo tych pismeniek su flaky ale inak sa to nedalo a fotka to este zvyraznila 😒 ostatne su taka klasika...

lamps
25. nov 2012

@mima1311 joj len neumieraj, škoda by ťa bola, ďakujem za pochvalu 😅 😅 😅 😅 a vôbec všetkým ďakujem za páči sa mi a milé komentáriky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

woman04
25. nov 2012

Dobré ránko šikovníčky,môžte mi prosím poradiť,či do MMF pridať gelovku pri roztápaní,alebo sa môže pridávať aj keď je hmota hotová..potrebujem totiž viac odtieňov..alebo je lepšie potom maľovať štetcom nakoniec? 😨

katulkaaaaaa
25. nov 2012

@woman04 ked potrebujes viac odtienov tak si farbu zapracuj az ked mas mmf hotove,ja ked potrebujem krasne ziarivu farbu napr pri cervenom srdci tak malujem gelovka+alkohol

woman04
25. nov 2012

@katulkaaaaaa ďakujeeem..bála som sa ,aby sa potom nedrobila 😉

daducha
25. nov 2012

Dobre ranko, pridavam svoje najnovsie a vsetky Katuskam zelam krásny meninový dník 😵 😵 😵
Ta s Majou mala byt presne taka ako som uz robila a ostatne tiez na zelanie 😉

ajka82
25. nov 2012

@daducha akurat som sa zamilovala do Majkovej torticky 😵 ...asi budu mat baby v januari taku 😅 len neviem ci vcelicku alebo hrocha tam posadim, lebo mladsia je na hrochov teraz a starsia angelina balerina 😝

dadka212
25. nov 2012

ahojte moj víkend 🙂

dadka212
25. nov 2012

@daducha nádherné torty 😵
@maya30 krásne a ten spidrman je úžasný 😉

dadka212
25. nov 2012

@eliska22 nádherné 😉
@ajka82 krásna kombinácia farieb, ja už mám takú okukanú tú bielo modrú 😀 ale toto je super 🙂

aduskatt
25. nov 2012

bre ranko a vsetkym Katkam, KAtuskam, KAtrenkam vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂

lawli
25. nov 2012

@mima1311 ďakujeeem ...nie je to môj nápad, žiaľ veľký počet tortičiek si vyberú zákazníci ,buďto mi pošlu fotku ,link...alebo vyberú z inšpirácii čo mám uložené...na túto konkrétne mi pani poslala foto v mailom... 🙂

lawli
25. nov 2012

@janula.h krásna postieľka...super nápad...konečne iná krstinová 😵 😵 ...smiem otázku ,kde si zohnala ten papier , Ja som pred týždňom robila tiež krstinovú v modrom a nemala som nato pekný papier ,tak som to švacla na lesklý strieborný a nerobilo to dobrotu...za odpoveď ďakujeeem 😉

lawli
25. nov 2012

@ajka82 super kombinácia farieb...s dovolením si ukladám 😵

lawli
25. nov 2012

@daducha krstinová je neskutočne krásna...taká jemná 😵 😵 😵 😵 😵

dadka212
25. nov 2012

@lawli ja som ten papier videla v kiku ja mám taký oranžový 😉

lawli
25. nov 2012

@dadka212 ďakujem ,nevieš či sú aj v iných farbach ?

dadka212
25. nov 2012

@lawli ano majú aj iné farby aspoň u nás 😉

cat
25. nov 2012

@dadka212 úžasné tortičky, máš moj obdiv..nechápem ako to stíhaš/stíhate baby tolko tort..ja som včera do 1h v noci tancovala v kuchyni a aj tak sa mi to nepodarilo podla predstáv.

lawli
25. nov 2012

@dadka212 hmm u nas teda nie ...tiež som raz mala podobný z kiku v setlo oranžovej farbe ,ale boli iba v dvoch odtieňoch oranžovej a v červenej...len sa mi zdá že trochu iný prúžok mali....teraz majú iba také akoby melírové čo som minule davala foto pre Žanetku...tak snáď mi janula.h napíše kde ho kúpila ...predsa len do PO nemám tak ďaleko 😀

dada2007
25. nov 2012

@lawli ja som ho kupila, mám v modrej a zelenej, v Kiku v Martine........ked sme tam boli cez leto na chate....

lawli
25. nov 2012

@dada2007 takéto farby by som brala aj po 5 ks z jednej...asi to všetko cestou na východ rozdajú a na nas už neostane 😒 😅

dada2007
25. nov 2012

@lawli vieš čo......ja som sa vtedy pýtala, že my máme Kik v Nitre, že tam tiež zoženiem tieto papiere???? či chodí ten istý tovar všade rovnako a ona povedala, že to nemusí.......to rozdelia ,,hore" a rozvezú po SK.....takže tak....