Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
1. mar 2013

@daducha dakujeeem no abeceda je z MMB objednana, to som tu tiez patrala a teraz neviem kto mi sem hodil link, a ja rovno objednala 😅 😀 ale za svet neviem od koho 😕 😝 😅

ak to vypatram este v maili, tak ti sem hodim link 😉 pamatam si len, ze aj s postovnym som platila cca 11€ 😉

dadka212
1. mar 2013

@mariann2 ano preložili to...asi kvôli sledovanosti ááá popravde sa ani nedivím, že to nemá sledovanosť 😅 ja to pozerám, len aby som mudrovala, inak mi tá relácia nič nedáva 😅 😀 😀

pipka
1. mar 2013

@eliska22 @sticker juuuj dakujem babulky 😉
no veru, tato sa mi dobre robila 😎 ad 1 som mala volnu ruku, poziadavka bola len ze s macikom a jednoducha 🙂 🙂 🙂 tak take ja mam rad 🙂 😵

to asi ako naplast za ten vcerajsok 😀

ale tu svadobku zlatu boli vziat rano a kamoska tu ochkala aka krasna a este som aj 10€ dostala a detom darceky podonasala z Londyna..taaak som sa tesila a balvan zo srdca mi spadol 😉 🙂 🙂 🙂

pipka
1. mar 2013

@dadka212 dani my to asi vsetky sledujeme , len aby sme to "patricne mohli okomentovat" 😝 😀 😀 😀

ale zas ja hovorim...lepsie jak primitivnych farmarov a podobne zumpy v telke 🙄 😝

dadka212
1. mar 2013

@daducha aj ja tú abecedu objednala 😅 to sem tuším dada2007 davala link
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822

dadka212
1. mar 2013

@pipka jeeej tá je krásna, milená 😵 😵 macko aký výraz úžsný 🙂

luciahromadkova
1. mar 2013

@daducha dakujem pekne, moc si mi pomohla uz som to vecer pozeralam, ale nevedela som ze ktoru

dadka212
1. mar 2013

@pipka no presne radšej toto ako farmára 😀

pipka
1. mar 2013

@daducha ano ano to je ona, co sem @dadka212 teraz dala, tu objednaj 😉

akurat sa nezlakni, dost dlho ujovi trvalo, kym ju poslal, lebo ze on to z Ciech nosi..ale cca do mesiaca som ju mala 😉

pipka
1. mar 2013

@dadka212 macika som robila podla tejto..len som mu nemohla dat tie krasne cierne ocka a obocie, lebo na tej tmavohnedej by to asi nebolo moc vidno, tak som mu dala trosku ine ocka 😉

vcera som sa uz bala aj bledsiu hnedu miesat 😅 😅 😅 😝 😀

pipka
1. mar 2013

jeeeej sak maslu som mu zabudla dat 😅 😅 😅 😕 😀

dadka212
1. mar 2013

@pipka ja som išla radšej spať o 9 a ráno som mala budík na 6-tu aby som potiahla a ozdobila torty 😅

pristela
1. mar 2013

Holky ja som už druhu čast tych slovenskych t. nekukala , nejak ma to nebavilo, komentator bol uplne od veci a v podstate tam nic neukázali ako robia, tie americke boli lepsie ukazovali tam viac postupy, tu mi staci vidiet už hotové čo urobili 😀 bo aby mi v polovičke torty povedali že niečo neukážu lebo je to ich tajomstvo 🙄 🙄 🙄 a videla som z celej torty /ktorá jedina sa mi páčila/ konštrukciu pak ako capu korpus na nohu a kúsok "poťahovania" nohavice, alebo obmaslovanie tehly na krb a hladanie farby akou ju nastriekať je žalostne málo a to hlavné najzaujímavejšie nikde ☹ a pak to ukončenie, oslava s piatimi ludmi ☹ a slovenske prejavovanie radosti tiež velmo slabé 😖

pristela
1. mar 2013

@pipka jeej , krááásna macíkova , aj ja take luubim 😉

lokalistin
1. mar 2013

@pipka wow ta je kraaasna

pipka
1. mar 2013

@lokalistin dakujeeem 😉

pipka
1. mar 2013

@pristela sak si moja zena, musime lubit rovnako 😀 😀 😀 😉

pipka
1. mar 2013

no už ma macinko aj mašličku...len uz sem nebudem davat dalšiu foto, az ked dam na FB 😉

zklimekova
1. mar 2013

jedna dnešná rýchlovka

florentina
1. mar 2013

@pipka děvče ta je zase k sežrání!!!! Mimochodem, už nějakou dobu mi přijde, že jsi se strašně zlepšila...teda předtím tvé dortíky byly moc pěkné, ale ty poslední dobou jsou prostě už dokonalé...zase ukládám 😀 !

mizulienka
1. mar 2013

@pipka krasna 😉

pipka
1. mar 2013

@florentina no to bude tym, ze sem chodim a poctivo citam 😅 😀 a teda podla mna, kazda, ktora sem zacne chodit nema inej sance ako sa zlepsovat 😉 😉 😉 a dakujeeeem samozrejme 🙂

florentina
1. mar 2013

@pipka hm, taky poctivě čtu a doháním tu vše...skoro posedlostí bych to nazvala...takže jestli je to tak jednoduché, tak super, očekávám u sebe zlepšení! 😀 ...ale obávám se, že tak jednoduché to nebude....mimo odhodlání /které mám/ a talentu/který nemám/ to taky bude o tom zkoušet a zkoušet...až se k tomu člověk propracuje...kolik máš za sebou dortíků?

maya30
1. mar 2013

@pipka ta mackova je premilena 😵 😵 😵 uz je aj ulozena 😉

pipka
1. mar 2013

@florentina no presne...je to len prax, prax , prax a zase prax 😉 😉 😉

ale tak aj ja mavam dni, kedy "nevydalo" 😅 😅 skrátka není každý den posvícení 😝 😀 😀

pristela
1. mar 2013

@florentina dávam za pravdu žene moje @pipka - Pipuške , treba číítať a neboj zlepšíš , su tu medzi príspevkami pozašívane rady k nezaplateniu !!! aj ja co viem viem všetko len od vás tu !!! 😉 😉 😉 to nie že by som ja bola taka mudra ale to vy tu 😀 😀 a dostanes po prstoch ze nemas talent cha chaa, každy ma talent len treba nájst na čo 😀 😀 😀

ollako
1. mar 2013

Ahojte baby nematee nejake inspiracia na tortu so Sipmsonovcami? nejaku jednoduchsiu figurky tiez zvladnem, len neviem, v akej cinnosti , polohe ich mam dat na tortu, mozte mi poradit, na okruhlu tortu pozerala som aj nieco na nete, no nic ma neoslovilo 😒 dakujem ak si najdete cas budem vdacna

pralinka25
1. mar 2013

@pipka krasna macikova 🙂
tie najmensie hviezdicky to mas vykrajovacku?

aduskatt
1. mar 2013

ach zeny boje, bojovala som, tak dufam, ze sa bude pacit, najskor bolo, ze prudko reckerska, nakoniec, ze decentna......☹
6,5 kg puncova a odfotena zasa naprd, ta zlata tacka tam nerobi dobrotu a zistila som, ze sa mi nepaci robit s jedlym papierom