Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

luciahromadkova
15. jún 2013

@levandulka3 a este otazka k podnosu, je nalakovany alebo namoreny? cim ak si si ho robila sama. Na jesen nam pride drevo, tak by som to skusila, ale asi treba poriadny pnik myslim priemer. dakujem

cat
15. jún 2013

@halienka tá tvoja čokoládová torta vyzerá úžasne!! Napr. moja mamina doslova nemá rada marcipán. torty, v októbri má 60-tku a ja na hanbu sveta budem musieť čokoládovú tortu -napr. podobnú tejto tvojej - od niekoho objednať, lebo toto robiť ani zdialky neviem,ledva som sa naučila poťahované smartflexom. 😅

ajka82
15. jún 2013

na vecer hotovo, mozme ist voooon 😵 a vecer este jednu aj par muffiniek este dorobit 😝
a este vyrobky moje starsej, ze uz aj maslicky sa sama naucila robit, uz nechce aby som jej ani trosku asistovala 😵 😉

79zuzana
15. jún 2013

Moja dnesna krstinova + cupcakes k nej 😉 Prajem vam vsetkym krasny den ;)

janula.h
15. jún 2013

prvé tri víkendovky ešte dve a padla 🙂

1zaza
15. jún 2013

Túto tortičku som robila s vypätím všetkých síl, lebo sme sa popri tom aj sťahovali a ešte k tomu aj horúca paneláková kuchyňa, ale od budúceho týždňa bude už tortovanie v novej kuchyniiiii 😵

elamaslakova
15. jún 2013

pridávam moju dnešnú, Kitty na želanie

maya30
15. jún 2013

@luciahromadkova ano to su jedle oblatky, jedna bola okruhla to som obstrihala a tie mensie boli kolieska na muffiny 😉

ajka82
15. jún 2013

nejak sa nechcu natahovat foto

lucula73
15. jún 2013

@ajka82 tá srdeičková to je na 60ku?a prosím ťa,ty máš overený korpus bezlepkový?mohla aby si mi ho napísať,ak to nie je tajné?ďakujem 🙂 🙂

marianabila
15. jún 2013

@maya30 😲 chcem sa spytat,ako si robila to naberane ne babetkovskej torte?je to krasne!

levandulka3
15. jún 2013

@luciahromadkova no tento mal 45 cm a je nalakovaný obyčajným lakom v spreji, ale pod tortou mám plastovú podložku vyrezanú presne na priemer torty, aby nebola torta priamo na dreve

maya30
15. jún 2013

@marianabila postup najdes aj tu : http://thejoyofcake.shutterfly.com/tutorials/4 akurat ja som si pomahala malou plastovou pologulou z nejakych sladkosti na ktoru som hmotu polozila a nazberkala 😉

nanima
15. jún 2013

kresne torty mate 🙂 .prydavam aj ja tohotyzdnove

elamaya
15. jún 2013

čím barvíte černou barvu marcipánu chtěla bych na kopačák ? Tady v obchodech není a jedna barva se mi objednávat nechce... Díky

cwilinge77
15. jún 2013

@akzuzs nie miesat, ale vyrobit sa da hmota z cokolady , kukuricneho sirupu a mas coko hmotu

viera6
15. jún 2013

Krásne torty....ešte raz idem k vam s prosbou... žienky prosíííííím nemáte niektorá foto postup na postavičky z doby ľadovej...

aduskatt
15. jún 2013

@viera6 taky ze veeeelmi strucny mrk sem

https://www.youtube.com/watch?v=UhHCuhzErsQ
dada2007
15. jún 2013

@maya30 poslala som ti žiadosť na FB 😉

maya30
15. jún 2013

@dada2007 😉

ajka82
15. jún 2013

@lucula73 ano na 60tku ...poslala mi kamoska obrazok, ze s bratom sa dohodli na takej, samozrejme, ze som ju trosicku zmenila ale srdiecka tam chceli aj tu stuhu

halienka
15. jún 2013

Čaute babky, tak ja konečne fajront až do stredy 😎 😀 Táto je k narodeninám i ku dňu otcov 🙂 čo iné ako pribinák s ovocím, 3kg 😝 😀

mamcas
15. jún 2013

Baby surne potrebujem poradit... mam robit torty (zajtra) pre 15 a 16 rocne baby,bolo mi povedane ze nemaju byt moc marcipanove,ale teda ozdobit ich nejako musim. Vcera som si urobila tmavoruzove gerbery (prvy krat) a dnes rozmyslam ci sa vobec taky kvet hodi pre tak mlade baby. Co myslite? No a na druhu som mala v plane cervene gerbery ale od dnes mam aj mega vykrajovatko na slnecnicu,tak ci nedat radsej tu? Dookola na oboch by som este dala nejake mensie kvietky,dole maslu latkovu. Prosim poradte 🙂 dakujem

jenie123
15. jún 2013

@pristela mam na teba velku prosbu.. ty si robila tu velku svadobku s laliami.. vedela by si mi povedat kolko vazila.. ?ja idem teraz robit bielu svadobku s laliami 12kg a ak ti to nevadi, zobrala som si tvoju tortu za inspiracku.. 🙂))

nika266
15. jún 2013

@halienka,chcem sa spýtať ,akou farbou maš natretu tu mašľu a listočky,ja potieram z Snouflake aj trošku nadparim ,ale take pekne leskle nemám,dik za odpoveď

lussy23
15. jún 2013

@lucula73 krásnučká
@muffinka8 krásna

lussy23
15. jún 2013

@halienka krásna
@nanima krásne tortičky
@elamaslakova krásna
@1zaza krásna
@janula.h krásna
@79zuzana krásna
@ajka82 krásnučká

lussy23
15. jún 2013

@mrka2 krásnučká
@levandulka3 krásne tortičky @maya30 krásne

eliska22
15. jún 2013

@levandulka3 tá svadobná je krásna, tá makačka stála ale za to 😵

halienka
15. jún 2013

@nika266 to je normálne tekutá svetlo strieborná farba, volá sa že Metallic food paint, odtieň Metallic Light Silver, od Rainbow Dust. Som to len štetcom normálne namalovala a zachvílu zaschlo 🙂