Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

denisak77
13. júl 2013

@sticker ďakujem

denisak77
13. júl 2013

@mimusa94 ďakujem

viera6
13. júl 2013

Ahojte ......pridávam moju bazenovu 🙂

mimcak
13. júl 2013

@denisak77 Nádherné a tie kvety ach jaj nádhera

mimcak
13. júl 2013

@levandulka3 nuda? Máš krásne tortičky. Ta krabica je super,aj ten krtko vlastne ukladám všetky. 😀 😵

marianabila
13. júl 2013

@denisak77 😲 ááách bože zase sú prekrááásne!!!len ochkáme aj s mamou nad tou nádherou 😨

dada2007
13. júl 2013

ahojte moje.......28 júna v den odchodu dovolenky som odovzdala všetky tieto torty ...za hodinu aj niečo som nás zbalila(lebo jasné, že na to čas pri tortách nebol :-P ) a šup na cestu smer Chorvátsko 😵 ...supéééééééééer dovolenka 😎 😵 😵 😵 😉 deti prvý krát pri mory, ani von nechceli z neho ísť...všetci 4 sme si to užili.....určite vás nedočítam, to ani náhodou........tak ked budem mať čas, dúfam, že stihnem prejsť vaše tortičky čo ste sem dali.....pekný dník!

anda1980
13. júl 2013

Ahojte zienky, pridavam moju prvu torticku, co sla mimo rodinu a priatelov. prvykrat doboska a prvykrat aj modelovane "postavicky", taka som bola nervozna, ci sa bude pacit a hlavne ci bude chutit, ale oslavenkyna bola nadsena a torta vraj bola vynikajuca, tak som spokojna. 😉

Zaroven vas chcel poprosit, ci by sa u niektorej z vas nenasiel fotopostup na smetiarske auto, lebo ako hladam po nete, fotiek je dost, len ten postup chyba. sice mozno nehladam na spravnych strankach. vopred dakujem 🙂
pekny den vsetkym

anda1980
13. júl 2013

nejde mi otocit fotka, tak sa ospravedlnujem 🙂

florentina
13. júl 2013

@denisak77 no to jsi si teda mákla 😉, paráda, užij si zasloužený odpočinek...!!!

@elamaslakova krásný, čisťounký dortík.

florentina
13. júl 2013

@dada2007 no děvče, jsi teda machr! 🙂 Jsem ráda, že jste si dovču užili!!!

pristela
13. júl 2013

Holky , pridávam podovolenkove dnešné a idem vas dočítať , dufam že aspon 400strán ste dali 😝

sticker
13. júl 2013

@pristela Nááádherné, ako vždy všetky 😵 😵 😵

dada2007
13. júl 2013

@florentina už v živote nikdy v den odchodu na dovolenku 7ks tort......nikdy!!!!! už nebudem tak blbá 😀

florentina
13. júl 2013

@dada2007 no děvče, já bych jich nevzala 7 najednou ani v žádný jiný den 😀 Jak píšu, jsi machr! A ano, máš pravdu, příště by jsi se měla trochu krotit 😀 😀 😀 😀

florentina
13. júl 2013

@pristela nádhera jako vždy, ti trpaslíci jsou úžasní, ale mám reklamaci...ochudila jsi nás o pohled na ty dva co jsou z boku, nemáš foto? 😉

akapulko
13. júl 2013

@pristela krasne tak tu snehulku s trpakmi 😀 si ukladam s dovolenim ta ma teraz dostala 😀 😀

pristela
13. júl 2013

@florentina jo mám ,ale to su zrovna taký nezáživný 😀 😀 😀 pani chcela snehulu a vymodelovat 7trpaslikov torta do 4kg , tak som to malinko obišla 😝

florentina
13. júl 2013

@pristela děěěkuuujiiii 😉 ...a super jsi to vymyslela, ale i tak je to spousta práce vymodelovat 7takových oduševnělých tvářiček...!!!

mimiveru
13. júl 2013

Já jsem zatím zkoušela jen dortíky dva 🙂 ale jak tu vidím spoustu té inspirace, budeme se muset posunout dál 😀 😀 😀

ajka82
13. júl 2013

pigu este cerstva, skoro horuca, na leto sa velmi teraz hodi, trosku na schladenie 😉 😝 ...robila som dnes kedze oslava bude az zajtra a povodne sa ma pytali na termin 12teho, lenze ja fujazdim pre baby k nasim 😝 a urobila som aj par muffinov k torticke, lebo mala ze nemoze cokoladu, kysle ovocie a pod, maminka ze vsak ona jej da z torticky len zpiskoty bez kremu, tak som jej ponukla ze dorobim par pre malu 😎 ... ze ma atopicky ekzem, tak pre nu speci bananove, nech si aj ona nieco sladke da 😉
tak tento tyzden posledne

lamps
13. júl 2013

ahojte, dievčence moje sladké 😅 😅 😅 pridávam moju najnovšiu tortušu inšpirovanú stavom nášho nového bytu 😀 😀 😀 😀 - samá tehla, prach a aj plán bytu na výkrese je robený podľa pôdorysu bytu 😀 😀 😀

halienka
13. júl 2013

@petkaa28 jéééj, si poklad, ale tortu som práve ráno odovzdala 😀 tiež som to tak urobila že som dala 5 hrubých špajdlí a našťastie to držalo, nebolo to moc veľké a vo vnútri som mala len ľahké tortové oplátky, takže vcelku dobre, hádam im to tam do oslavy vydrží 😝 😀 ale ten trik s tými slamkami ma veru nenapadol, dobre vedieť pre budúcnosť, ktovie čo ma ešte čaká 😀 Ďakujem ti moc aj tak 😵 😵 😵 Idem stiahnuť fotky z foťáku a hodím sem ako to nakoniec vyzeralo 😀

elamaslakova
13. júl 2013

Tak tu sú moje ostatné tortičky , jedna na krst , druhá na 3 roky a posledná je pre 4 oslávencov a je urobená podľa návrhu zákazníka . A na tých mackov som pyšná , že som ich dokázala urobiť , ja antitalent na kreslenie a modelovanie , návod na nich som našla v časopise Cake & Craft

elamaslakova
13. júl 2013

@pristela Nádherné tortičky , ako obrázky , úžasné

cwilinge77
13. júl 2013

poradte prosim s coho urobit ten vrch, myslite ze normalne hruby plat cesta ci ako? vdaka za odpoved

luciahromadkova
13. júl 2013

@cwilinge77 mozes upeceny, obmazany a potiahnuty plat, alebo plat z medovnikoveho cesta 😉

luciahromadkova
13. júl 2013

pridavam aj ja dnes odovzdanu prvu krstinovu, mramorovy korpus, pribinak, maliny, dakujem za inspiraciu a pomoc @vlada111, husenica je tam na zelanie

mysiatkoo
13. júl 2013

moja dnesna pre cerstvu drzitelku vodicaka... zadanie ze auto pre babu ma zaskocilo, tak hadam takto bude spokojnost...

marcikova
13. júl 2013

@mimusa94 tak to urcite by bolo malo.