Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katarina51
1. dec 2013

@maya30 Krááásne, tvoje sú vždy originálne 😉 😉 😉 😉

lokalistin
1. dec 2013

@levandulka3 co som sa ta chcela spytat, na tej velkej ten stred si chcela taky tvar,alebo sa nieco pototo, inac ako som uz pisala na fb je krasna a ta podlozka k tomu 1A

denisak77
1. dec 2013

@marianabila ďakujem ti pekne ,som rada ,že sa ti páčia moje torty,ono to poteší

denisak77
1. dec 2013

Posledná ,rýchly klavír.

maya30
1. dec 2013

@pipka s tymi menami je to take ze ja radsej nic nepoviem, len proste urobim 😎 mne sa takisto nepaci ked chcu na torty kadeco vypisovat, trebars namiesto iba 2 chcu napisat 2 rocky, alebo blahozelania, ale to asi za to ze je to robota navyse a velakrat to skazi celkovy dojem 😎

pipka
1. dec 2013

@maya30 preeesne tak 😅 😝 ale to je tak....co nadelas...s detma nezatopis 😅 😀 😀

pipka
1. dec 2013

no idem stiahnut fotky z toho nasho dnesneho ministretka 😎 😎 😎 mam az jednu 😅 😀

mamcas
1. dec 2013

Boze dievcata moje tak ma stve, ze som sa s Vami nestretla... fnuk ☹ ale to stahovanie ma zabilo, furt makam, ficim, dnes som si k Vam konecne sadla a idem pokukat. Pevne verim, ze sa s Vami raz stretnem 🙂

pristela
1. dec 2013

Holky mooc dakujem za pacitka aj pismenka , som konecne doma , tak az ted mozem reagovat 😉

mamcas
1. dec 2013

Jaj a kedze fakt nestiham nic, nejaky postup na pekneho macka poo a kamosa oslika nemate? Pripadne peknu tortu ako inspi a podla nej ich usulam... 😅 kujeeem

mysiatkoo
1. dec 2013

@pipka to mas stale o jednu viac ako je nutne 😝

michaela3011
1. dec 2013

@ajka82 s tymi vtacikmi sa ti velmi vydarila 😵

lamps
1. dec 2013

Dievčence moje idem sem trochu vytapetovať 😀 😀 😀 Veronka mala dnes takú obrovskú radosť 😵 😵 😵 s torty bola nadšená a keď zbadala kuchynku takmer ma od radosti udusila ako ma stískala 😵 😵 😵. Fotky sú nič moc, ale už som nemala svedomie Veronku zdržiavať fotením, keď ona sa chcela hrať

pipka
1. dec 2013

@mysiatkoo no ale ale...ved si kraaasna 😎 😎 😎

aha ho 😵

lamps
1. dec 2013

@jakelina Majka, malý je krásny a tá tvoja kuchyňa tiež 😵 😵 😵

pipka
1. dec 2013

ooo aj advent mi tam naskocil 😅
no aspon viete ako mam doma krasnô 😅 😅 😉

muffinka8
1. dec 2013

@lamps jééj "malá Andrejka" 😵 😵

lamps
1. dec 2013

@muffinka8 😀 😀 😀 ale ona je že úplne malá Andrejka, ešte aj taká papuľnatá je 😀 😀 😀 😀

pipka
1. dec 2013

@lamps uuuzasnaaaaaaa...oslavenkyna, kuchynka aj tortuska 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 poradie si zamen podla lubovôle 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
my by sme takuto kuchynku potrebovaliiiii do skolky 😅 😅 ☹ nechcelo by sa manzelovi spravit este jednuuuuuuuuuuuuu 😕 😅 😅 😅 😅 😀

muffinka8
1. dec 2013

@tamara2307 len tak ďalej 🙂

mysiatkoo
1. dec 2013

@pipka ryxlo zapisat stranku, nex to tu nevyskakuje 😀 ale ozdobku mas krasnu 😉
@lamps jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😵 😵 😵 vsetko najlepsie princeznej!

pipka
1. dec 2013

@mysiatkoo no pis pis pis 😀 😀 😀

lamps
1. dec 2013

@pipka a keby si bola bližšie možno by sa aj podujal, túto pre Veroniku chudák tak lepil tak kadejako po večeroch, ja som ju do jednej v noci tapetovala, aby bolo všetko utajené, nakoniec sme to stihli len tak tak a treba ešte nejaké detaily doladiť

@mysiatkoo ďakujem a odovzdám 🙂

pipka
1. dec 2013

@lamps uuuzasnaaa je 😉 nech si ju mala kucharocka uzije 😵
ze vsetko naj zelame 😵 😵 😵

mysiatkoo
1. dec 2013

@pipka ja len teraz uz presne viem preco nadavala @pristela v Ludaniciax na moj fotak.... 😝

lamps
1. dec 2013

@pipka ďakujem a už mi aj placky uvarila, som ju sledovala a normálne ma má to moje dieťa do detailu odpozorovanú 😀 😀 😀

eliska22
1. dec 2013

moje víkendové, len také o ničom tento krát 😝 podľa želania jedna nemarcipánová 😉

ajka82
1. dec 2013

@pipka ocujte baby, ze stretko...ja ze budete na trhoch potom som este s evkou pisala a po divadle jej volala ako ste na tom, ci ste sa nepresunuli...naaa nist, ze niekedy nabuduce... 😠
inak tie kuchynky a skolky... my sme davali prispevok do tridy s tym ze nech kupia kuchynku... v dubravke ju boli objednat, lebo mali v triede taku umelu a uz aj dolamanu, no nase deti sa s takou hrat nebudu, aby si neublizili, tak dostali "prikaz" minut to na tu kuchynku 😅

luciahromadkova
1. dec 2013

@pipka @mysiatkoo @pristela moc ma mrzi, ze sme sa nestretli... dopadlo to tak, ze maly pocul ako ideme na vianocne trhy a od rana plakal, ze aj on chce ist...tak sme ho poobede vzali
tak som sa tesila, ale asi som ulahodila aj manzelovi, lebo sa tesil, ze mame spolu program...
foto je perfektna, tak sa este raz ospravedlnujem a zelam vsetkym pekny advent...

eliska22
1. dec 2013

@lamps krásna kuchynka, fakt sa vám vydarila 🙂