Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

viera6
17. jan 2014

Ahojte,moja dnesna podla obrazku,,, hlavne chceli vankus...

viera6
17. jan 2014
lamps
17. jan 2014

@lawli kľudne sa inšpiruj 😵

pipka
17. jan 2014

@denisak77 kraasne 😵 uz si popolnik neodfotila? 😅 😀 ci to si nebola ty? 😅

pipka
17. jan 2014

@lamps naaadhernaaaa je, uz som ju na FB obdivovala 😉

pipka
17. jan 2014

@pristela kraaasne 😉 a aka ta este caka? 😕

pipka
17. jan 2014

@jakelina rozkosnyyyyyy 😵 😵 😵 a kto zjedol tu stvrtinu? 😕 😀 😀 😀

sticker
17. jan 2014

@viera6 Môžem si uložiť ako inšpiráciu? 😵 Nápad s vankúšom sa mi páči. Niekedy v máji by som mala robiť aj ja na krst 🙂

lawli
17. jan 2014

Jaaaj žienky ,práve si boli pre tu poschodovú tortu na 70-ku..ale teda bol po ňu chalan tak do 30 rokov a ešte s ňou nedošiel ani k autu a už boli dva strapčeky z krajky odlomené ☹ ...vyrezal to z 0 na 100km za 3 sekundy ....nooo neviem neviem ako prežije ta tortička cca 20km po tých naších cestách ☹ ☹ ☹
Dosť ma to trápi ,nakoľko jeho mamička je taká detailistka...a práve aj na tých strapčekoch si zakladala, teda nadiktovala všetko do podrobna...a nezabudla dodať že doteraz čo brala tortičky od inej cukrárky ,tak boli úchvatne prepracované ,doslova povedala ,že ta pani si dala záležať na každej bodke 😢

marianabila
17. jan 2014

@denisak77 😲 sú úžasnééé !!!

jakelina
17. jan 2014

@pipka hádej, já ne. Kluci to zblajzli na dva díly to šlo nakrájet 😀 😀

snu
17. jan 2014

baby prosim radu, mam maslovo-pudingov-tvarohovu plnku-- mozem ju supnut po potahovku? smartflex mam.

jakelina
17. jan 2014

@lawli to ti věřím, já bych asi té paní poslala fotku, že jsi to odevzdala v pořádku a co s tím udělal ten kluk, to už není tvoje chyba.

jakelina
17. jan 2014

@snu s tvarohem ne

snu
17. jan 2014

@jakelina myslela som si 🙂 a tak som dufala 🙂 dakujem,, tak idem robit inu plnku 🙂

denisak77
17. jan 2014

@pipka ja som to bola,to sa len mne môže stať,ale už si dávam pozor

blancagon
17. jan 2014

mojmu manželovi k narodeninkám.

blancagon
17. jan 2014

dievčence robíte nádherné tortičky,vždy sa pokochám a žasnem,čo všetko dokážete!

jakelina
17. jan 2014

A moje víkendovky. Všechny takové menší. Největší má tři 3,1 kg. Ty s medvídky jsou pro dvojčátka.

zuul
17. jan 2014

@jakelina @lamps @pristela.... vsetky dievcata krasne torticky!
@lamps milujem tvoje jednoduche a krasne!

lawli
17. jan 2014

@jakelina počkám čo bude ,dúfam ,že došla v poriadku....no ak nie isto jej pošlem foto 🙂

zuul
17. jan 2014

dievcata co sa ak hodi na srdce pre zenu? len kvietok vsak? d.

lamps
17. jan 2014

@jakelina Majka, máš ich všetky krásne rovnučké, čistučké 😵 😵 😵 😵

jakelina
17. jan 2014

@lamps děkuji, ty dva barevné jsou z mléčného marcipánu, tak jsem ráda, že to vůbec nějak dopadlo. Já s ním nerada dělám 😝

luciahromadkova
17. jan 2014

@lawli tak si mala prist po tortu sama a neposlat chlapa, ktorému to je jedno....netrap sa... 😉

luciahromadkova
17. jan 2014

@snu do torty daj do vnutra, ale tortu obmaz maslo a cukor

snu
17. jan 2014

dakujem 🙂 jj uz mam hotovu 🙂

zuzka7512
17. jan 2014

torta pre manželovu starku...

majka381
17. jan 2014

ahojte šikovnice,vždy sa sem chodím pokochať vašimi výtvormi-sú nádherné. tiež vám tak trocha fušujem do remesla. mám taký problém,potiahla som tortu smarflex flower-z obchodu mi poslali taký.aj keď som objednala velvet.nepozrela som na to-až keď bola potiahnutá. môže to byť problém? nebude to moc tvrdé?.

79zuzana
17. jan 2014

Ahojte. Mne sa tento tyzden zrusila tortuska, tak nemam nic. Tesila som sa, ze aspon daco paradne upeciem synovi k 12. Narodeninam a neuverite co chce 😀 ze cistu zelatinu, ziadne korpusy ani plnky, ani potahovky ani cokoladu....tak som mu naozaj urobila zelatinu z 1.5 litra vody 😀 A to mi tu doleti zajtra mamina, tak som zvedava ako sa zatvari, ked toto uvidi 😀 Pre istotu urobim aj nieco normalne pre nas, najskor nepecenu jogurtovu tortu, kupila som si Zila formu, tak ju vyskusam, nech mam aspon nejake potesenie 😉