Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

simasa
8. nov 2012

@karaa Teda Ty tajnostkarka! Si sa na stretku ani nepriznala 😀

dadka212
8. nov 2012

@luciferova myslím že 3D zvládneš, je to len oblžnik a tam nalepíš okná, kolesá atď...http://tortyodmamy.sme.sk/hasicske-auto-s-rebrikom

pativla
8. nov 2012

Takže niesu na to špecialne podložky.Bala som sa že keď naukladam na seba 3 alebo 4 korpus aby sa mi to neprepadlo.Vieš som viacmenej začiatočníčka.Rozhodla som sa tomu venovať chcela by som si urobiť podnikateľský plán a požiadať o príspevok.Ostala som sama so synom a sociálka mi vypočítala 19 eur na mesiac na prežitie na viac nemam náradu.rok.Tak musím niečo začať robiť niejak sa obracať.Ani neviem prečo ti to píšem, prepáč.A ešte raz ďakujem za

dadka212
8. nov 2012

@pativla no tak to ti držím palce, ja by som sa na podnikanie s cukárčinou nedala 😝 a samozrejem, že sú na to špeciálne podložky len sú drahé jak šlak....

pativla
8. nov 2012

Veď mám 19 eur 🙂

muffinka8
8. nov 2012

@pipka moja mamka robila môjmu mužovi na 30 tku tortu poctivú, čokoládovo orieškovú a mala 7kg (oválny tvar). Bolo nás 12 ľudí a ani stopy po nej neostalo 😀 sme boli radi keď sme si kúsok zabalili aby sme mali aj na druhý deň.
Presne ako píšeš. Je to o peniazoch.
Teraz čo som robila tú krstinovú mala 23 priemer aj dosť vysoká bola. Boli na ňu 6 ľudia a od obeda do večera sa celá zjedla 🙂 🙂

luciferova
8. nov 2012

@dadka212 jeeeeeeej super, to nevyzera az tak desivo 😀 mohla by si mi prosim ta napisat, co vsetko na to zdobenie potrebujem? kde kupim lepidlo, resp. ako to prichytit? a da sa to robit aj z domacej potahovanej hmoty? je lepsia z cukrikov alebo zo suseneho mlieka? a kde sa daju kupit farbiva. prepac, ze mam tolko otazok, ale idem take cosi robit prvy raz. dakujem.

dadka212
8. nov 2012

@pativla a to chceš investovať do podložky??? máš aj nejaké iné vykrajovačky? ak chceš mať živnosť na cukrárčinu, potrebuješ extra priestory mimo obytných, vykachličkované, s nerezovými spotrebičmi atď....nie je to sranda 😝 ešte platiť štátu poplatky, no musíš byť super šikovná a robiť famozne torty, že budú ludia za tebou chodiť aj zdaleka aby sa ti to oplatilo a niečo si zarobila....prečo nezačneš najprv s robením toriet pre priatelov, mne stačilo dať si na FB torty a cez víkend sa nezastavím...

simasa
8. nov 2012

@kikina84 A na co chces polozit tu oplatku, ked to nema byt marcipanova torta? Lebo priamo na krem urcite nie.

luciferova
8. nov 2012

otazka laika - to sa potom ta podlozka vyberie alebo to potom zakaznik vrati?

dadka212
8. nov 2012

@luciferova poťahovať môžeš hocičím, aj keď teda ja preferujem kupovanú hmotu smartflex velvet sú rozne príchute, s tou sa robí úpne najlepšie netrhá sa, je elastická a pre začiatočníka je úplne super....lepí sa to troškou vody....farby najlepšie sú gelove najdeš v každom e-shope s cukrárskymi pomôckami

dadka212
8. nov 2012

@luciferova aká podložka?

pativla
8. nov 2012

No neviem možno to vôbec nepôjde, ale skúsiť to musím.Musia byť nerezové spotrebiče to som napr. nevedela.Ano mám vykrajovačky niečo mám nakúpené pre rodinu pečiem ale peniaze by som nedokázala zobrať od rodiny.Pohrávala som sa zmyšlienkou založiť DDRT ( detský domov rodinného typu) ale ta naša byrokracia a nájsť priestor atď. no škoda slov.

luciferova
8. nov 2012

@dadka212 ta podlozka, o ktorej sa bavite vyssie 🙂

luciferova
8. nov 2012

@dadka212 a keby som sa rozhodla pre nieco ine (nie hasicov), existuje aj nejaka hmota s cokoladou?

dadka212
8. nov 2012

@luciferova ja mám len jednu sadu a tú mi vracajú...
@pativla ak máš možnosť radšej skús niečo iné....fakt sa to neoplatí s cukrárčinou....

dadka212
8. nov 2012

@luciferova no existuje taká hmota ale to ja nemám vyskúšané

heni79
8. nov 2012

@eliska22
@dadka212
Baby, vedeli ste, že "čínaň" v PK sa celkom rozbehol s pomôckami na marcipán?
Momentálne má aj šablóny na stencils, ozdovný valček napr. za 2,50 (taký ako na obrázku z netu), vypichovače a vykrajovače a už som tam videla aj kostice. 😉
Včera som tam bola, ale kupovala som iba sestre. Ja sa musím krotiť, lebo to všetko ani nevyužijem. 😅

pativla
8. nov 2012

No asi fakt skúsim niečo iné a piecť budem len pre rodinu.Ďakujem za radu.

stankapk
8. nov 2012

@heni79 a ak sa smiem spýtať, tak ktorý číňan???

stankapk
8. nov 2012

@dadka212 Idem robiť cez víkend tú "tvoju" čokoládovú plnku. Prosím ťa z koľkých žĺtkov robíš na priemer 26cm, aby mi vyšlo aj pod poťahovku? ďakujem.

alenv
8. nov 2012

@ajka82 zkusím to dneska znova☹( ted jsem ho vyndala z formy a okolo je mokrej přitom je uvnitře celý hotový☹( myslíš, že je problém, že jsem formu vymazala olejem? A je dost těžkej asi se mi s ním fakt celkově něco stalo.

vlada111
8. nov 2012

@dm1 asi začnem od pondelka modelovať postavičky na našu krstinovú 😀

dadka212
8. nov 2012

@heni79 ktorý číňan?? ja som bola v priori a tam tohe nebolo vela

luciferova
8. nov 2012

ok, tak rekapitulacia. ak by mi niekto mohol zodpovedat par mojich otazok, bola by som vdacna 🙂
som zaciatocnik, chcem piect takuto tortu http://tortyodmamy.sme.sk/hasicske-auto-s-rebrikom

otazky:
1. ktora domaca hmota bude lepsia, mozem robit zo suseneho mlieka? kolko toho budem asi potrebovat? citala som v recepte o nejakom sirupe, kde to predavaju a da sa to pripadne niecim nahradit?
2. cim lepit, citala som o vode alebo o bielku, pripadne je nejake lepidlo?
3. cim farbit, daju sa kupit farby aj volne v obchode (napr. tesco alebo iny retazec?)
4. na co si dat pri vyrobe pozor?

dadka212
8. nov 2012

@stankapk do 26 keď aj pod poťah tak minimálne 2 dávku aj keď ja by som urobila určite 3 dávku 😀

vonicka
8. nov 2012

Baby, tato diskusia ma asi najviac stran, co som tu na MK vobec videla, tak sa nehnevajte, ze dam otazky, ktore tu uz asi xkrat boli, lebo citat to cele naozaj nebudem 🙂
Chcem robit marcipanovy potah na tortu prvykrat, takze by som bola vdacna, ak by ste mi poradili, kde mam marcipan kupit (viem akurat o obchode cukrarskepomocky.sk) a na aku hrubku sa ma uvalkat. Ked sa marcipan valka - staci si ho podsypat praskovym cukrom a nebude sa to lepit? Kolko gramov treba na potiahnutie 1 klasickej torty (obvod 26, vyska neviem, asi 7-10 cm)?
Dakujem vam vopred za poradenie 🙂

stankapk
8. nov 2012

@dadka212 Fuha, ty si aká štedrá 🙂 A túto si robila aj do toho traktora pred 2 týždňami??? Tej kočke som dala ja kontakt na Teba, a vraj sa viacerí zhodli že lepšiu čokotortu nejedli 😉

dadka212
8. nov 2012

@stankapk ano robila 😀 ja ked mi nekonkretizujú akú chcú tak urobím túto 😀 a aj tej tvojej kamoške vtedy tú krstinovú chcela pudingovo čokoládovú som ju prehovorila na túto ale nedala vedieť či boli spokojní tak hádam hej 😅 a ja nikdy nerobím menej krému, radšej viac, neviem si predstaviť, že budem mať málo, ja potom radšej urobím korpus a niekomu darujem mini tortičku 🙂

muffinka8
8. nov 2012

@luciferova ak si ešte nikdy tortu nepoťahovala, tak si kúp hotovú hmotu Smartflex ako ti odporúčala @dadka212 . Lebo na prvý raz sa ti nemusí podariť spraviť dobrá domáca hmota, v podstate na žiadnu neexistuje presný zaručený recept, všetko je to o skúsenostiach a skúšaní o surovinách (stačí že budeš mať zlý cukor). Narobíš si len starosti a stres. Ale ak máš čas tak si dopredu odskúšaj hmotu a nejakú "cvičnú" tortu.
Práškové farby kúpiš aj v 101 drogérii. Gélové v e-shopoch spolu s hmotou a inými vecami.
Na prilepenie úplne stačí trocha vody.