Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

monika76
29. jan 2012

Inšpirovala som sa internetom 😉 tak keby náhodou prepáčte 😉

lucinka10011
29. jan 2012

@alionuska ahoj citala som tvoje prispevky a vidim ze si moc sikovna potrebujem poradit nejaky dobry krem chcem skusit ruzicky z kremu

lucinka10011
29. jan 2012

@monika76 krasna torticka

jitta
29. jan 2012

Moc děkuju všem za lajky, přiznám se ale , že ta hmota z marshmalow bonbónů je na můj vkus moc sladká, tak nevím, jestli příště nezkusit nějakou jinou 🙂 🙂

ajka82
29. jan 2012

akoze mnaaaam 😵 kto tu daval ten mramorovy korpus, tak velika vdaka 😵 uz sme tortu nacali s karinkou, tej som obmedzila prisun, nech ju brucho neboli 🙂 a krem tvarohovy od judit
len rozmyslam, ako je mozne, ze ked som robila tortu k nejakej prilezitosti, ze mi to trvalo aj 6 hodin cisteho casu, co som sa s nou hrala 😀 a teraz skuska-rychlovka

henikav
29. jan 2012

ahojte, tak davam tie svoje zo vcera zas po dlhom case ma "prinutili" piect 😀 😀 😀

dm1
29. jan 2012

@henikav jej krasne si tu veru velmi dlho nebola

@anibas ta je uplne uzasna ta tvoja coko!!!! konecne nieco ine a nadherne! 😵

jakelina
29. jan 2012

@dm1 a co ty??Dělala jsi nějakou čoko???

pristela
29. jan 2012

@jakelina zlatinko dík za odpoved 😉 no faakt sa tesim 😕 😕 😕 😕 ☹

handulak
29. jan 2012

moc děkuju za rady a inspiraci 😵 a smekám,že to děláte pořád a pořád 🙂 já u toho málem porodila křečka 😝
moje čtvrtá potahovaná, první modelování a děti to poznaly 😅

anibas
29. jan 2012

@dm1 Danka ďakujem a netrpezlivo čakám na tvoju a ešte Lusil 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ale konkurencia je teraz veľkááááááááááá 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

handulak
29. jan 2012

jo ještě fotka 😅

jakelina
29. jan 2012

@pristela no nezávidím, ty už asi v noci uvažuješ jak budeš malovat dort, aby to bylo na omdlení z úžasu nad tou krásou a dělat auto 😀 😀 Samé super zakázky 😉 😝 😀

dm1
29. jan 2012

@anibas
@jakelina este som nerobila ziadnu snad to este stihnem 😝 . Len som nieco skusala ale asi to nepojde tak ako som planovala tak nic bude klasika. Ale ako tak vidim tie vytvory uz to bude len o ucasti 🙂

mia1111
29. jan 2012

@anibas - musela som kuknúť na TOM, keď Ťa tu dnes stále spomínajú... ja nie som registrovaná, tak len tu Ti môžem písnuť, že tá Tvoja torta je neskutočne krásna 😵 😵 😵

vejinka
29. jan 2012

@lucula73 a ak sa zrazi da sa to napravit nejako?

vecernicci
29. jan 2012

tak moje tenhle týden poslední měla 5,5 kg a 35 cm, makačka dávat ji do lednice 😝 ale nestihla jsem ji pořádně vyfotit, když jsem ji dodělávala, tak už zvonili a do toho se mi vybila baterka u váhy, ještě že tchýně dole má tu klasickou 😀

jakelina
29. jan 2012

@vecernicci ty jo, to jsi měla hodně psaní

lucula73
29. jan 2012

@vejinka nedá,najlepšie spraviť novú 😒 ,tento týždeň sa tu o tom písalo dva dni,tuším vo štvrtok,ak chceš,prečítaj si 😉

henikav
29. jan 2012

@dm1 veru dlho, odkedy prerabame dom nebol cas a nejako ani podmienky, aj tieto dve su takpovediac na kolene zbuchnute 😀 😀 ale dufam ze uz ked bude vsetko porobene, znova sa pustim do pecenia 😀

pristela
29. jan 2012

@jakelina och , ten malovaný .., to je najhorsie ak ti zakaznik povie, ze to necha na teba a ty nevies nic, ani vkus, ani co.

@dm1 Dani , neblazni, ako o účasti? ty mas tie čokoladove bezkonkurenčne 😉

vecernicci
29. jan 2012

@jakelina tyhle přepěťovky jsem dělala ( takže znám všechny čísla a písmenka nazaměť), než mi neprodloužili smlouvu, a pro toho ředitele teď dělám dort k 70tinám 😝 , no nejsem já dobrák od kosti? 😀 😀 😀
ale strašně blbě mi na mléčný marcoš chytala barva, jak je mastný 😠

katulkaaaaaa
29. jan 2012

baby kde na TOMe najdem sutazne obrazky?chcem pozret a nikde to nevidim 😒 poslite link 😉

zuzkat1
29. jan 2012

baby kde kupujete potravinove farby ? myslim normal obchod nie net...ja som uz bola v 3 obchodoch a nikde nic.. som myslela ze v potravinach take bude bezne dostupne 🙄

dm1
29. jan 2012

@pristela no ked som manzelovi ukazovala ake torty su v sutazi tak sa ma opytal a ze a ides sa este zucastnit? 😝

mrka2
29. jan 2012

@anibas ty brdo, ta tvoja coko torta je pre mna cislo 1!!! fakt kraaasa!!! 😵 😵 😵

mrka2
29. jan 2012

@dm1 urcite sa zucastni, tvoje coko torticky nemaju chybu! 😉

erika107
29. jan 2012

ahojcek chcela som sa opytat ci nemate niektora neaku torticku s benatskou maskou neviem nic pekne najst na nete :(