Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jenie123
5. feb 2013

@sisix vies, ze si to uz nejako nepamatam.. 2 tvarohy som zmiesala bud s jogurtami alebo smotanami.. v tomto ti moc nepomozem.. ale vdaka tej zelatine to uzasne drzalo, takze je asi jedno, co k tvarohu pridas 🙂))

wera.g
5. feb 2013

@dm1 RDI? fíha, asi som dnes mimo, čože to? 😀 hej hej, len myslela som keď a nedopatrením už pri dávaní na tortu, alebo už pri hotovej postavičke, nejaká mrcha ryha pritrafí 😀

wera.g
5. feb 2013

baby to len mne začína pani Janka s tými tortami v paneláku liezť na nervy? 😀

sisix
5. feb 2013

@jenie123 ses moc hodna. Jsme nasla receptik, tak ho zkusim.

jenie123
5. feb 2013

@mamina1978 ja mam tieto: mna cakaju o 2 tyzdne.. 🙂)) niektore mam asi aj od teba z druhej temy.. 🙂 tiez ich budem robit z mmf..

jenie123
5. feb 2013

@sisix neni zac.. moc som ti nepomohla.. a co ide do toho tvojho receptu?

sisix
5. feb 2013

@jenie123 tvaroh, slehaky, cukr, van cukr a zkuzovac. No a pres noc ztuhne. Teda doufam 😀

jenie123
5. feb 2013

@sisix tak to ano.. normalne som na nieco take dostala chut.. 🙂

sisix
5. feb 2013

@jenie123 hi hi to je super. Me honi mlsna porad. No snad zaboduju s dortikem. Pujdou tam jeste jahody. Myslis, ze to mam dat na piskotovy korpus nebo na mramorovy ale ve variante svetle?

lucyf
5. feb 2013

baby odbornicky ...mate skusenost ako naniest jedly obrazok na tortu???potrebujem aj ten gel na to ,alebo sa to da aj nejako inac???dakujem

lucinka4
5. feb 2013

kocky,neviete mi poradit mnozstvo surovin na piskotovy korpus o priemere 16 -17 cm?dakujem

pipka
5. feb 2013

@pristela milacik...z teba a srandu? jaaaaa? 😕 😀 😀 😀 v zivote nikdy! 😵 😵 😵
pockaj, sem hodim tu nasu zalubenu z lode a ti rucim za to, ze bude mat tolko lajkov, ze tvoja cigaretlova skatulka bude šuvix 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
5. feb 2013

robim pingu-a a sak neviem mu ten gulaty zobacik spravit...nejaky je čapaty chudacik 😅 😅

jenie123
5. feb 2013

@sisix urcite zabodujes.. ja som ho tiez robila s jahodami a bola to mnamka.. to neviem.. robievam ich na striedacku.. a neviem, ktory by sa k tomu hodil.. asi by som spravila piskotovy..

1katuska73
5. feb 2013

@dada2007 dievcata a kde sa prihlasuje ja to nemôzem najst dakujem.

dm1
5. feb 2013

@wera.g RDi je hadam najmaksia hmota aku som skusila a zaroven najlacnejsia kupovana co som mala brala som ju z blavy 6 kg za 18 eur ale mala som to hlavne na miesanie s MMF ked som chcela sytu farbu

dada2007
5. feb 2013

@1katuska73 v tom článku čo sem vložila pristela to bolo 😉 .......ale páči, kopírujem vetu:

Prihlasovať sa môžete na stretnutieludanice@gmail.com .

lussy23
5. feb 2013

@dadka212 nádhera
@alexandrakocikova krásna. tie lízatká sú kupené v obchode alebo urobené?

dm1
5. feb 2013

@lucinka4 zalezi od receptu a ake to chces vysoke ja by som klasicky piskot robila z 3

lussy23
5. feb 2013

@mariann2 krásne tortičky

lussy23
5. feb 2013

@dagmarmustafa krásna
@jenie123 krásne

dm1
5. feb 2013

@lucyf ja som robila zatial len raz a s gelom tak neporadim ci to ide aj inak

lucula73
5. feb 2013

@lucyf dá sa to nalepiť medom.ja som tak lepila 😉

aduskatt
5. feb 2013

@lucyf da sa lepit aj tenuckou vrstvou medu

monicca00
5. feb 2013

dievcata ako dlho vydrzi piskotove cesto, ked ja mam len jednu formu 18 cm a chcem aby bola torticka hore pekne vysoka, tak chcem upiect na 2x, ale lepsie mi je urobit si cesto naraz z 3 vajicok a nie po jednom a pol sa babrat, este som to nerobila, prosim poradte, neprekypri sa mi potom to cesto v druhej varke?? 😒

pralinka25
5. feb 2013

@monicca00 toto ma tiez zaujima lebo tiez asi budem riesit tento problem cez vikend

ajka82
5. feb 2013

@monicca00 ja myslim, ze piskota z 3 vajec ti v 18tke neprekypi... robim tak mramorovy a v pohode 😉 a v 20tke v poho zo 4 vajec

ajka82
5. feb 2013

ja momentalne skusam preratat, ci sa mi zmesti do mixera cesto z 15vajec... hlavne vahovo, ci to utiahne 😅

gabulenka
5. feb 2013

Zdravím, nakukuji sem poprvé, protože bych potřebovala poradit 🙂 Můj manžel bude mít za 2 týdny 30.narozeniny. Ráda bych ho překvapila nějakým malým dortíkem (pokud možno jednoduchým 😀 S dorty nemám vůbec zkušenosti, i když různé řezy atd. peču ráda 🙂 Budu ráda za jakoukoliv radu 🙂

lokalistin
5. feb 2013

@dada2007 doteraz som makala,ale hned prve som kukla mail a odpisali 😀 😀 😀 jak sa vytesujem konecne pojdem aj ja na nejake stretko tesim povedala,ze si ma napisala a koli uctu a jedlu sa este ozve tak uz len dufat,ze dostanem dovolenku,lebo som kukala a ten tyzden uz zobrala kolegyna, s ktoru sa akoze zastupujeme 😝 aj ked ja neviem robit jej robotu a ona nevie moju,ale tak uvidime 😀 😀 😀 😀