Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
12. jún 2012

@weronnka18 este tu su cukrove ale nevyzeraju tiez nic extra 😝 http://www.cukrarskyraj.sk/dekoracie-jedle/deko...

yokralovnayo
12. jún 2012

@dm1 ahojte holky, prosím ktoré ste tu, potrebujem hned pomoc... idem robiť želatínu zo zlatého klasu... kolko treba dat kompot. stavy a kolko zlat. klasu?? 😕 alebo sa to dá aj z iného normálneho pudingu?
treba nechat zovriet a po vychladnutí vyliat na tortu? vdaka... 😉

dm1
12. jún 2012

@yokralovnayo take nerobievam tak neporadim ☹

mamina1978
12. jún 2012

@yokralovnayo ja som ho tiez nerobila, ale tu je jeden podobny tak tam namiesto vody das stavu z kompotu

http://www.burko.sk/recepty/marhulovy.htm

pristela
12. jún 2012

@lucka_o mne to nerobi z hmotou nic, som sa tiez bala ze mi ju strhne, ja to lepism na suchy potah , nie oroseny, ale teraz som robila ten kvet 😀 a teda leje ako z krhly ani vyžehliť sa nedala 😠 cela mokra, takze som lepila uz aj na orosenu a pohoda, nesmies tu nalepku lepit silou

lubi22
12. jún 2012

@yokralovnayo - Zelatina: Do stavy z kompotu (ja pouzivam dva) nalejeme tolko vody aby jej bolo 1liter. Cast dame do hrnceka varit (700 ml), pridame 4lyzice ml. cukru, malu lyzicku citr.stavy a varime. V casti (300 ml) rozmiesame 2 a pol balicka zlateho klasu, prilejeme do stavy v hrnceku, ked zacne vriet. Miesame do zhustnutia, kym nezacne vriet, ochladime.

florentina
12. jún 2012

@mamina1978 já jsem taky netušila, že je nějaká dvojka....a já si tak oddychla, že poslední dny stíhám číst diskuzi a ukládat si všechny recepty a návody....no tak zase nic, no 😀

pristela
12. jún 2012

Tak tu je ten kvet, je to len taka rychlovka, strasne som chcela skusit ako sa to potahuje 😀

anda1980
12. jún 2012

ahojte, cez víkend moja mamka oslavovala, tak som jej urobila dve torticky (prvýkrát som robila kvety a prvýkrát aj čokotransfer), chutili vyborne, podla vasich receptov, biela je čokokorpus s mascarpone plnkou s bielou čoko a malinami a hneda je orechovy korpus a parizska slahacka s bananmi a vrch je čoko mmf, tiež som s ním robila 1x a spokojnosť aj s chuťou aj s hmotou ako takou. Veľké dík baby! 😉

lucka_o
12. jún 2012

nadherna!!!! kde kupujes tie sablony? xixi tiez si nevydrzala ako ja? krasna je ta forma,super🙂

pristela
12. jún 2012

@lucka_o ja nevydrzala nevyskusat tu formu 😀 stencil ma napadol ako najrychlejsie ozdobenie 😝 bo zdobit sa mi nechcelo 😝

ladydia
12. jún 2012

@mamina1978 @peroli aj ostatné žienky, prosim vas o nejake inspiracie na syrove torty s myskami...dakujeeeem 🙂

lucka_o
12. jún 2012

@pristela este sa chcem spytat, mozu byt korpusy 28x24X20? ci to je malo? rozdiel 4cm? podla teba?dik

jakelina
12. jún 2012

@pristela ten je nádherný, moc se mi takové jednoduché líbí. Jdu šňupat po těch lepících šablonách. 😀 😀 😀 A máš to cukr s tukem a barvou ano???

pristela
12. jún 2012

@lucka_o ejha to mas malo 4cm , to mas rozdiel len 2cm na kazdej strane 😖 aspon ja myslim , ze malo, mozno skusenejsie holky poradia, ja moc nemeriam, prilozim formy na seba a tak od oka 😕
@jakelina áno klasika cera+cukor+farba , aj ja lubim jednoduché , ale pri tejto to bolo skor o nechcení sa zdobiť :P slo mi len o to ci sa to da potiahnt

aduskatt
12. jún 2012

@lucka_o rozdiel by mal byt cca 8 cm, aby to pekne vyzeralo🙂

lucka_o
12. jún 2012

@pristela a mas formy ci rafiky...ja mam okruhlu najväcsiu 28 a rozmyslam ci kupit formu ci rafik? 😖

lucka_o
12. jún 2012

@aduskatt 20x28x36?

jakelina
12. jún 2012

@pristela a je fakn, že ti to šlo tak hezky ozdobit i na těch obloučcích, tak jsi šikula. Čím se to natírá po té šabloně, nějakou speciální stěrkou??? Nebo stačí obyčejná???

lucka_o
12. jún 2012

@jakelina ja som mala obycajnu a podla mna treba nejaku dobru skor gumenu....ale to je moj nazor🙂

aduskatt
12. jún 2012

@lucka_o trebars🙂) ale to bude tazkeee tortisko🙂

jakelina
12. jún 2012

@lucka_o díky, proto se ptám, kdo má jakou zkušenost.

jakelina
12. jún 2012

@anda1980 dortíky jsou krásné, ten čoko máš nádherný. 😉

lucka_o
12. jún 2012

@aduskatt ved to, ze ci ...take budu chciet 🙂

pristela
12. jún 2012

@jakelina
@lucka_o ja pouzivam špecialnu stierku 😀 😀 😀 😀 obyčajný príborový nožík 😀 😀 😀

aduskatt
12. jún 2012

@lucka_o ved sa da aj mensie🙂) 18, 24, 32 trebars.aj ked teda medzi spodkom a stredom je len 6 cm, ale nebude to take tortisko🙂).a pre kolko ludi by to malo byt?

lucka_o
12. jún 2012

@pristela k tebe by som chcela prist na školenie 🙂
@aduskatt asi dam to mensie, to este neviem svadbu maju o mesiac, ale ja uz mama stressssssssssss 😖

lamps
12. jún 2012

Dievčence chcem urobiť tortičku s parížskou šľahačkou, ale nechcem dať do nej žiadny džem. Skúšali ste to už niektorá? Nebude torta veľmi suchá? Tortu chcem urobiť tej mojej kamoške, o ktorej som tu písala, že sa jej narodil chlapček. A bojím sa jej dať tam džem, aby malý nemal bolenie bruška a aby si aj ona mohla z nej dopriať. Juuuuj tak sa na nich teším, budem mať ďalšieho malého milenca 😀 😀 😀

jakelina
12. jún 2012

@pristela ještě jedna otázka, našla jsem nějaké šablony a na tom archu jich je třeba pět i víc, to si musím rozstříhat??? Jinak to z boku dortu nepřiložím, když je to na archu a nepůjde mi to k dortu přiložit celé, že ne???
Ty samolepící mají i krásné motýlky, ty se mi moc líbí.

jakelina
12. jún 2012

@lamps někdo po mně vyloženě chce dort bez marmelády a já ji třeba taky moc nemusím, suché to není. Pokapej trochu sirupem nebo cukerným rozvarem, to jí vadit nebude. 😉