Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
26. nov 2011

@lucula73 kopirujem priamo z poznakoveh bloku 🙂 perfektny je, teraz ho dojedam so zvysnymkorpusom, mnam 🙂
ORECHOVY S PRAZENYMI ORECHAMI
s praženými orechami . Je velmi dobrý, doma sme takmer misku zjedli, ked som ho robila. Tu je: 1 Salko uvarené na karamel, 125 g cokolády, 1 dcl kávy, 3 dcl opražených orechov a 1 1/2 masla. V uvarenej káve rozpustit cokoládu a nechat vychaldnút. Potom zmiešat so Salkom a opraženými orechmi. Nakoniec vmiešat do masla. Je super.
áno vlašské orechy som ponorným mixérom "pomlela" tak na hrubšie, aby orechy neboli úplne pomleté. A normálne na suchej panvici som ich sprudka len chvílocku opražila. Inak robila som to tiež prvýkrát a tiež som sa pýtala kamošky ako sa to robí. Oni zacnú po chvíli krásne vonat. Salko uvarene v plechovke. Chute sa tam nebili, nám chutila. Plnka je trochu redšia, treba ju dat pred plnením na chvílu do chladnicky.

katy1979
26. nov 2011

@dm1 ja sem snad kvoli tebe prestanem chodit vsak mavam vzdy pol dna depku ked sem hodis svoj vytvor 😎

lucula73
26. nov 2011

@mizulienka Luci ďakujem,idem si opísať,vyzerá suprovo,orechy u nás zase idú ,možu byť všade 🙂

gumkacka1
26. nov 2011

babulky, robili ste niektora truhlicu s dukatmi? potrebovala by som poradit, ako mam pripevnit to horne veko o spodnu cast, tak, aby to drzalo a nezosmyklo sa to cele. a cim mam pripevnit dukaty, aby drzali na mieste?

katy1979
26. nov 2011

@mizulienka to znie zaujimavo takato plnka

alenv
26. nov 2011

holky tak oslava se přesunula na sobotu chci malému upéct něco ve stylu džungle miluje opičky a hlavně hrochy. Pekly jste nějaký takový? Pro inspiraci mě🙂

anibas
26. nov 2011

@lawli @danciacik @ellise @dm1 @bzucinka2 @reruna @katy1979 náádherné tortičky 😵 😵 😵 😵

anibas
26. nov 2011

pridávam svoje - kvetinková presne podľa doloženej foto 😉 😉 už ani nepamätám kedy som robila torty s normálnymi kvetmi: ruže, kaly, gerbery, orchidee a pod. 😕 😕 😕 😕 😕

eliska22
26. nov 2011

@anibas ty brďo tá mažoretka je že aká super 🙂 🙂 🙂 vymakaná 😉

lussy23
26. nov 2011

@mariann2 @katy1979 @reruna @bzucinka2 @dm1 @ellise @danciacik @lawli @anibas prekrásne tortičky všetky

zdenallicka
26. nov 2011

Vy jste tak KRÁSNĚ napekly!!!!!! 😵 😵 😵

(Ale já taky..😀)

(akorát ta patrová se mi trochu potrhala..😝)

mizulienka
26. nov 2011

@katy1979 perfektna torta 🙂
Kati chcela som sa ta spytat, ty si minule robila firemnu tortu, ako si robila pismenka? viem, ze asi vyrezavala, ale ako si ich dala na hmotu?
@anibas super vstky tri

anibas
26. nov 2011

@zdenallicka krásne všetky 😵 😵 hnedá je čokohmota alebo čoko MMF ? mne sa presne toto robí z čoko MMF 😒 😒

ucitelka70
26. nov 2011

historicky prvá marcipánová torta je hotová..... manželovi k 48 narodeninám - sacherova

mizulienka
26. nov 2011

@zdenallicka krasne vsetky, nadherne.
ja som dnes robila z coko hmoty a myslsela som, ze ma vystreli do vesmiru, ved to bolo ako plech, vobec nie take eleasticke...aj sa mi zahyby porobili, no jak som nadavala 😠

katy1979
26. nov 2011

@mizulienka robila som ich s abecedou tou najmensou ruzovou a klasika cez foliu. aj ked manzel sa tu snazil asi dve hodiny urobit to po svojom a nic nevytvoril ani jedno pismenko 😀

zdenallicka
26. nov 2011

@anibas Jj, čoko MMF.. :-/ Ale na té s gerberou se mi to nedělalo..😝

alenv
26. nov 2011

@anibas no to je nááádhera

alenv
26. nov 2011

@dm1 myslím, že jsi mistr ve svém oboru.. klobuk dolu.. dorty máš fakt překrásné

mizulienka
26. nov 2011

@katy1979 aha, dakujem, ja ruzovu nemam, mam iba taka ornamentove pismo a potom funky, tak tu vykrajuje pismenko po pismenku 🙂 snad budem uspesnejsia ako tvoj manzel 😝

vlada111
26. nov 2011

@mizulienka Luci uložené 😀

katy1979
26. nov 2011

@mizulienka no 0vsak to je jedno ci funky ci ina s kazdou robim rovnako. ak to vyvalkas echt na tenko das foliu na to a vytlacis pismenko pobehas po stole tak je ciste a na folii uz sup na tortu. ci robievas to inac? mne to bez folie nejde vzdy to tam ostalo pricapene a ani bohovi von a trieskat s listami po stole nemam chut uz len kvoli detom kedze v noci spia

katy1979
26. nov 2011

@mizulienka a ake to je ornamentove pismo

lusil2005
26. nov 2011

@bzucinka2 nie nie, je to vyrezavane z hmoty.

baby strasne velmi moc dakujem za pochvaly tigra, ale to naozaj nieje tazke. ved hovorim ze som mala obrazok z netu a podla neho som vyrezavala tie risy tvare. trosku som improvizovala lebo ten obrazok bol dost z uhla, ale zakladne risy som tam videla. 😅

mizulienka
26. nov 2011

@lusil2005 ked robis cokoladovy krem slahany nad parou, podla ktoreho receptu, napises mi prosim, dakujeeem 🙂))

vera_vila
26. nov 2011

@ellise Jo, normálně zvednu a přendám... Fintu na to nemám... Potahuju to většinou na ploše menší, než je plocha dortu, takže to pěkně přizvednu za okraje, hodím pod to ruku a celou váhu nesu na dlani a pak to pěkně od boku položím na podnos a zatím se mi nikdy nic nepoškodilo... Ale je fakt, že dorty mám za sebou zatím jen 4...

mizulienka
26. nov 2011

@katy1979 nie kati, jasne, ze s abecedou to robim tak ako ty 🙂) ved na kazdu tortu pisem 🙂
ale ja idem robit logo danone a taku abecedu nemam a chcem aby to vyzeralo co najvierohodnejsie tak to vykrajujem...ornamentove ma len tak v rychlosti napadlo, myslela som kurzivu

katy1979
26. nov 2011

@mizulienka tak to budes musiet asi vyrezat aj ked netusim ake ma danone tie ich pismenka

mizulienka
26. nov 2011

@katy1979 celkom jednoduche iba tlacenym napisane danone, uz koncim, uz iba e 🙂

mizulienka
26. nov 2011

@lusil2005 uz som ho nasla, dakujem 🙂