Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
17. sep 2012

@aduskatt to ne a já ji za to moc obdivuju. 😉

aduskatt
17. sep 2012

@jakelina a my sa stazujeme.............

dadka212
17. sep 2012

@natalii6 pozri na ich stránke je tam adresa 😉 tortomania.sk

dadka212
17. sep 2012

@eliska22 😀 no nejako to zvládnem 😀 mňa zabíja stávať o pol 8 ráno malého budiť a odviezť do školky 😅

dadka212
17. sep 2012

@pristela moje torty na stužkovú skladovali v izbe pri otvorenom okne bol február a prežili, vraj nemali to kam dať, a tvarohové plnky s ovocím tam boli 😝

pipka
17. sep 2012

no moj treti spiderman...konecne odovzdany 😉
a dufam, ze nadlho posledny 😅 😝

mariann2
17. sep 2012

kočky, prosím vás, nejaké inšpirácie na šachovú tortu, alebo fotopostup na figúrky 😒

yamahafazer
17. sep 2012

@dajna11 normalne smiesam cokohomotu so smartflexom potom je pekna hneda farba ,co mi ostala cokohmota tak som supla do smartflexu a to len od oka

zdenallicka
17. sep 2012

@njonja Jak děláš ty košíčky na muffinky? Dělala jsem je podle tohoto návodu a vůbec se mi nedařilo.. ☹ ☹ ☹

njonja
17. sep 2012

@zdenallicka presne podla toho navodu 😒 akoze sa ti nedarilo? Vystrihla som to, zlepila naboku a bolo.... 😕

zdenallicka
17. sep 2012

@njonja Nevím, mně to nesedělo..:( Jdu to znova zkusit.. Kolik jsi si toho ustříhla? Mně se to kroutilo divně.. 😒

zdenallicka
17. sep 2012

@njonja Už to mám!!! Co jsem jako předtím dělala??? 😲 😲 😲

mizulienka
17. sep 2012

babulky zlate, nemate nejake inspiracie na tortu pre dvojicky,maju 12 rokov? ze nechcu ziadnukomplikovane zdobenie, ale vobec neviem, co asi tak...ze mala je mazoretka a chalanisko hra futbal...ale neviem si to nejak predstavit 🙄 dakujeeeem

voskovaeva
17. sep 2012

@lussy23 dakujem

mamina1978
17. sep 2012

@mizulienka Inspiracia z internetu 😉 🙂

mizulienka
17. sep 2012

@mamina1978 wow super, dakujem krasne 😉

florentina
17. sep 2012

@micmo krásné dortíky a je jich teda hafo....to musela být makačka.....
@njonja nádhera

daniz
17. sep 2012

@mizulienka prosím Ťa, alebo kočky, máte recept na ananasový krém, plnku? PROSÍM SÚRNE. ďakujem

voskovaeva
17. sep 2012

@mamina1978 podla coho robis tu travu,?

mizulienka
17. sep 2012

@daniz fuu ja som este nikdy nerobila ananasovy...ale podla mna aj traseny mozes urobit s ananasom? ci?

daniz
17. sep 2012

@mizulienka tiež ma napadlo, a asi by to bolo aj dobré, lebo chcú pudingovú.

dida38
17. sep 2012

zienky poprosim vas o rady... mam potahovaciu hmotu smartfex velvet , ako ju skladujete, ked s nou nepracujete?? drzite ju pri izbovej teplote alebo v chladnicke?? a ked ju idete pouzivat do silikonovych formiciek nechavate ju schladit?? skusala som ju tam "narvat" ale strasne sa to lepilo... dakujem za rady..

lucula73
17. sep 2012

@daniz ak si už robila trasený s mandarinkami,tak sa dá aj s ananásom,len suroviny prisposobiť množstvu ananásu,lebo mandarinky sú menšia konzerva ako ananás...

daniz
17. sep 2012

@mizulienka
@lucula73 a šlo by to aj tak, že do 100% ananasovej šťavy zlatý klas a ptom maslo?

mizulienka
17. sep 2012

@daniz podla mna by sa v pohode malo dat, ved urob puding vanilkovy, namiesto mlieka daj stavu annasovu, potom zaslahaj do masla a navrch poukladaj ananas....si myslim,ze by to mao byt ok, nie?

mamina1978
17. sep 2012

@voskovaeva To bola inspiracia z internetu a nie moje torticky 😉 🙂 Ale taku travu robime cez cesnakovy lis 😉

aduskatt
17. sep 2012

@dida38 skladujem v kybliku pri izbovej...........ked ju natlacis do silikonky, tak dAJ FORMICKU NA 5 MINUT DO MRAZAKU🙂

ikula2
17. sep 2012

@jper a prepac, ja nestiham sem stale pozerat tak som len zahliadla predtym tu tortu, som myslela ze ty 🙂

pristela
17. sep 2012

Holky ja mam takuto mini kuchynu a nikdy v zivote by som nechcela vacsiu!!!!! , to len kopec chodenia a upratovania. medzi skrinkami mam len meter , aby sa dali otvorit a prejst 😀 a som plne spokojnáááá, toto som fotila bo som ju zas prerabala, tak aby bolo poznat aka bola predtym - niesom foto maniak co si len tak foti kuchynu 😀 😀 😀 😀 teraz je cela biela a na stene su take komicke farebne pasiky namalované 😀 😀 jedine co by som chcela , nove skrinky robene priamo na mieru , bo toto su spojene dve lacnoty tescove 😝 😅 😅 ale to až ked budem bohatááááá 😀 😀 😀