Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katulkaaaaaa
7. okt 2012

@jakelina niekedy by som tym ludom povedala tak z duse 😠 neskutocne!!!!!!

mizulienka
7. okt 2012

dievcence, z coho by ste urobili hriby? citala som ze niekto to modelujem z hmoty ale niekto z nejakeho sojoveho niecoho...ked to je z hmoty, tak to bude asi dost tazke, nie? dakujem

mate aj nejake pekne torty s hribami? dik

mimcak
7. okt 2012

@pristela trošku oneskorene odpisujem ano zaujíma ma ten recept na tiramisu ,ale aj ako to tam ukladáš 😉

jakelina
7. okt 2012

@mizulienka ty nožky dělají z toho kmene http://www.kaloricketabulky.cz/sojovy-kmen-lidl/
Ale ty kloboučky netuším. Já jsem to ještě nedělala. 😝

jakelina
7. okt 2012

Holky moc děkuju za To se mi líbí. Jste zlaté a mám z toho strašnou radost, když už reakce od paní nebyla vůbec žádná, tak o to víc to potěší.

lawli
7. okt 2012

@pristela ďakujem moja ...teraz to už chápem 🙂

mizulienka
7. okt 2012

@akelina dakujem, musim nieco vymysliet 😉

dm1
7. okt 2012

@pipka ja som tu puzze vykrajovacku ak myslis taku malu ako puzzle dielik u nas kupila tusim okolo 1 eur stala

dm1
7. okt 2012

@pipka212 ja mam tuto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/vykrajova... len neviem ci nieje vacsia ako ta co ma @dadka212

janula.h
7. okt 2012

@jakelina si mala za ňou zakričať ZBOHOOOOOOOM radšej si 2x prsty do dverí privriem ako vám ešte raz tortu robiť ! 😠 😠 😠

eliska22
7. okt 2012

pridávam foto môjho nepodarku 😝 torta krivá, poťah hrozný, kvety neschli, tak sú sčapené, vlhko jak hovado, no čo Vám poviem 😠 je to do práce torta, beriem kolegom ako prískočné, tak snáď bude chutiť aspoň 😅 jediné čo sa mi na nej páči sú dole tie volány, či ako to nazvať 😀

lucula73
7. okt 2012

@eliska22 krásna je,ten kvietok fialový,to sa ako robí?viem že to tu bolo,ale terza to nenájdem....

mimcak
7. okt 2012

@aduskatt mne to robilo z cukríkou minule presne to isté.Našťastie to bola tortička pre syna.Ale poviem ti,že aj ja mám strach čo ak sa to stane pri nejakej objednávke .Ja ich zatial nemám tak ako vy kedže iba začínam,ale čo ak? Vyriešila si to potom nejako??? 😒

njonja
7. okt 2012

@jakelina kraaasna, cista, jednoducha..super!

njonja
7. okt 2012

@jakelina teraz citam tvoju skusenost..to ta pani per tu tortu svet? To co ma znamenat take spravanie? By som jej druhy raz uz nic nespravila!

eliska22
7. okt 2012

@lucula73 to som si urobila guličku a vykrajovala kolieska od najmenších po najväčšie asi cca polovicu toho kolieska som stenšila a lepila dokolečka dokola 😉

anibas
7. okt 2012

@mizulienka ja som dávala na torty snov fotopostup na košík s hubami 😉

njonja
7. okt 2012

@daducha vsetky tri du fantasticke! Ta babika je krasne vymodelovana, nadhera!

dajna11
7. okt 2012

ahojte kočky...prosím vás,,,,čo robiť aby sa lístky krásne leskly akoby živé?ked ich zafarbím....aby mali taký lesk?niečim sa to asi strieka nie?

dm1
7. okt 2012

@dajna11 strieka sa to takym sprejom glazurou. ale krasne sa ti lesknu aj ked ich das nad varnu kanvicu na par sekund ked ta para vychadza 😅

lokalistin
7. okt 2012

@eliska22 krasna je moj oblubeny ranunkul

lokalistin
7. okt 2012

PROSIM O POMOC

Ak ste niektora robili tu burizonovu hmotu, to ked uz je studene tak sa to neda tvarovat ci?
potrebovala by som take rurky ci ako to nazvat ale plne nie dute mam to este horuce tvarovat?

DAKUJEM

dajna11
7. okt 2012

@dm1 no to s tou parou som sa dočítala v jendej knihe anglickej,aspon som to tak porozumela a vidím že dobre...urobila som to tak,uvidíme či sa budu tak lesknuť aj ked uschnu 😀 😀

dajna11
7. okt 2012

@lokalistin nahreješ to v mikrovlnke a bude to tvárne

lokalistin
7. okt 2012

@dajna11 dakujem ti tak idem nato

aduskatt
7. okt 2012

@mimcak no, vyriesila.........len teda miesto pol hodky, som potahovala 6,5 hodky....upravovala som tu hmotu, no des a hruza☹((

lucinka10011
7. okt 2012

torticka psik pre moju dcerkuu

lokalistin
7. okt 2012

@dajna11 a ono to potom bude celkom tvrde a pevne?
lebo mne sa to momentalne barjako ohyba a vsetko je take "mlandrave" v tych bajecnych dortoch to vyzeralo take pevne tvrde ja som chcela z toho robit vezicky na zamok

Inac dobre to chuti kupila som si burizony na slovensku ale len jeden sacok a v nemecku som zistila,ze je toho malo tak som si tu dokupila take ovocne gulicky farebne a zmiesala som to s tym a je to take super kyselkave

@njonja a @mamina1978 ako sa povedia burizony po nemecky ja som myslela,ze pufreis, ale to su tie male farebne gulicky a zlozenie je ine

dadka212
7. okt 2012

@dm1 ano ja mám menšiu tú vykrajovačku....ale teda poriadny rozdiel v cene 😝

eliska22
7. okt 2012

kočky teraz mi na fb píše spolužiačka, ktorej som min. týždeň piekla to modré autíčko, plnka pribínák, že včera ju jedlia bola výborná 😕 😕 😕 až mi zle ostalo, plnila som ju min. týždeň tuším v piatok alebo štvrtok už si ani nepamätám 😝