Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
24. feb 2013

@lucula73 bosch má taky dráty zabudovaný v plastu a ten co jsem ho odložila na půdu šlapal jako hodinky 10 let a není na něm pořád vidět opotřebení, plasty drží fest i teď, ale já chtěla novýho krasavce, tak jsem si ho koupila, jinak furt šlape a to mu dávám zahulit

jakelina
24. feb 2013

@dm1 já ho dělám ráda, právě u něj nemám strach, že to mrazené ovoce nějak začne vytékat, on krásně vpije tu vodu. Ale víš jak to je sto lidí sto chutí.

lucula73
24. feb 2013

@vecernicci hm,tak potom neni plast ako plast.....som myslela,že drahé mašiny majú všetko kovové 😀

dm1
24. feb 2013

@jakelina ako sak ja nevravim ze je zly prave som zvalila kusek 😀 len mi pride straasne prekombinovany tymi ingredienciami a radsej ako prasok ole mam ked dam do tvarohu a slahaciek vanilkovy cukor pride mi to take akesi jednoduchsie 😝

florentina
24. feb 2013

@reruna paráda, za 4hodiny 54růží...pro mě jsi machr, vůbec nevím, čeho jsi se bála 😀

muffinka8
24. feb 2013

@kijusqa ja mám z lidla aj nastaviteľný plech aj formu na tortu a som spokojná.

florentina
24. feb 2013

@dm1 Dani to je nejkrásnější dort s krtečkem co jsem viděla...s dovolením ukládám!

muffinka8
24. feb 2013

@vecernicci a ktorý nádstavec používaš na miešanie plniek i takých hustejších?

florentina
24. feb 2013

@dm1 hele a čím ten krém potom drží pohromadě?

jenie123
24. feb 2013

@vecernicci jeeeeee, dakujeeem.. od teba si to velmi vazim.. 🙂)))

muffinka8
24. feb 2013

A ďakujem za pochvaly 😵 😵 😵 😵 potešilo 🙂

lucula73
24. feb 2013

baby,piekli ste niekto tak korpus že ste ho museli dať do mraziaka?a aký bol po vybratí?je to poznať?
máme ísť preč ,potrebovala by som si dopredu čo najviac nachystať 😒

alexandrakocikova
24. feb 2013

@dm1 ale tak my to robíme v podstate načierno,no nie?

alexandrakocikova
24. feb 2013

@zuul mala tri kg.na vrchu bola velká pivonka, nápis všetko najlepšie a 70tka a naspodu dookola krajka.

alexandrakocikova
24. feb 2013

@mysiatkoo dakujem,len škoda je už obsadené.musím to sledovať

anibas
24. feb 2013

@dm1 Danka - je pravda, že som ho ešte nerobila. Ale posunula som recept kamoške pre jej deti - tu si ho každý chváli - a ona povedala, že nic moc 😝

zuul
24. feb 2013

hura, idem na kurz 2.3. konecne sa naucim drotikovat. 😀

zuul
24. feb 2013

@alexandrakocikova dakujem ti. tak 2kilova myslis, ze staci zo 6tych platov? nebude velmi nizka? dakujem ti.

viera6
24. feb 2013

@dm1 si ma potešila s americkými dnami akurát som sa chcela informovať 😉
krasne tortičky!

79zuzana
24. feb 2013

@reruna nadherna zbierka ruzi ;)

@maya30 ved nahodou aj ta prva je super. Kebyze taku urobim, tak chodim ako horenos od pychy 😀

zuul
24. feb 2013

@maya30 aj tvoja torticka je krasna! neboj druha bude este krajsia a stale len krajsia. 🙂

bambula1307
24. feb 2013

@dm1 juj krasne torticky..krtko bombovy. Inak moja segra tiez pribinak ofrflala..ale chlapom chuti... ja raddsej striedam... 😉 tiez som robievala..tvaroh slahacka..a chutil mi mooc 😉

zuzana92101
24. feb 2013

@vecernicci aj ja, presne, mam este jednu misu k nemu a je to super ked slaham bielka a potom zltka, ze len misky vymenim a ide sa...ako motorova pila 😉

jenie123
24. feb 2013

@sticker dakujeeeem.. moc ma to tesi.. 🙂 natierala som kakao, cervena praskova, trocha ciernej, trochu oleja vsetko rozriedene v alkohole.. 🙂

alexandrakocikova
24. feb 2013

@zuul myslím, že bude nízka.ja robím vždy torty tak 9 cm na výšku.nízke vyzerajú škaredo.ja by som im 2 kilovú odmietla urobiť.to sa snad ani nedá.možno ešte podla priemeru korpusu.jasomrobila v 26 cm forme

njonja
24. feb 2013

Ahojte kocky, hlasim sa po 100 rokoch opat... Boli sme na Sk, mimo dosahu telefonov a internetu🙂 Takze taka prijemna pauza od civilizacie 🙂
Pridavam moju tortuchu.

@ladydia ahoj🙂 Tienovala som praskovmi farbami.

njonja
24. feb 2013

tu este zopar..

maya30
24. feb 2013

@zuul @macamac baby obidve su moje 😅 len tu prvu som robila v uplnych zaciatkoch 😉 a vidim tam kopec chyb 😅 .... a formu som mala tuto http://www.sugarart.sk/forma-girlandy-swags

maya30
24. feb 2013

@79zuzana si zlata 😅 som si ista ze ty by si nemala problem spravit aj krajsiu 😉

lencza
24. feb 2013

zdravím všechny dortařky a MOC PROSÍM PROSÍM PROSÍM O RADU

spletla jsem si datum na kdy mají být hotové dorty, je v nich pribináčkový krém, jak dlouho je můžu mít v lednici, aby se nezkazily? dneska jsem je plnila, ale oslava je až ve středu, možná to posunou na úterý, ale i tak si myslím, že je to hraniční termín